Larry Clark Statistici privind audiența și popularitatea

1943

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Larry Clark de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Larry Clark: publicul pe scurt

În ultimele douăsprezece luni, cea mai vizualizată pictură a lui Larry Clark pe WahooArt.com a fost Tulsa 40: 300 vizualizări, sau 25% din atenția acordată lucrărilor artistului. Urmează Tulsa 14 și Tulsa 19. Artistul a atras în total 1.600 vizite: 400 pe pagina artistului și 1.200 pe paginile tablouarelor individuale. Interesul a scăzut cu 100% de la Aug 2026 la Sep 2026. Vârful de activitate a avut loc în Iul 2026, cu 1.500 vizite. Vizitatorii sunt atrași de Lumină moderată (Luminanță): 50% din vizite, deși astfel de pânze reprezintă 33% din catalogul artistului.

Cele 9 cele mai vizionate picturi ale lui Larry Clark

Clasate în funcție de vizitele efectuate în ultimele doceize luni, acestea sunt cele 9 lucrări ale lui Larry Clark pe care colecționarii le deschid cel mai des pe WahooArt.com.

  1. Tulsa 40 1 Tulsa 40, 1971 300 vizualizări · 25,0%
  2. Tulsa 14 2 Tulsa 14, 1971 200 vizualizări · 16,7%
  3. Tulsa 19 3 Tulsa 19, 1963 100 vizualizări · 8,3%
  4. Tulsa 4 4 Tulsa 4, 1971 100 vizualizări · 8,3%
  5. Tulsa 1 (David Roper) 5 Tulsa 1 (David Roper), 1963 100 vizualizări · 8,3%
  6. Tulsa 37 6 Tulsa 37, 1971 100 vizualizări · 8,3%
  7. Tulsa 47 7 Tulsa 47, 1971 100 vizualizări · 8,3%
  8. Tulsa 36 8 Tulsa 36, 1971 100 vizualizări · 8,3%
  9. Tulsa 46 9 Tulsa 46, 1971 100 vizualizări · 8,3%

Câți oameni vizitează pagina lui Larry Clark în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vizualizați cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202600
Iul 20263001.200
Aug 20261000
Sep 202600

Ce nivel de atenție primesc picturile lui Larry Clark?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai vizitate picturi ale lui Larry Clark, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vizualizați cifrele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Tulsa 16000000000000
Tulsa 4600000000010000
Tulsa 42000000000000
Tulsa 1400000000020000
Tulsa 4700000000010000
Tulsa 3700000000010000
Tulsa 17000000000000
Tulsa 6000000000000
Tulsa 35 (accidental gunsho…000000000000
Tulsa 3600000000010000

În ce limbi este citit Larry Clark?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Câte vizite primește Larry Clark zilnic și ce se anticipează în continuare?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vizualizați cifrele
ZiuaVizite
Mar 22 Sep0
Mie 23 Sep0
Joi 24 Sep0
Vin 25 Sep0
Sâm 26 Sep0
Dum 27 Sep0
Lun 28 Sep0
Mar 29 Sep0
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct0
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct (previzualizare)0
Mie 14 Oct (previzualizare)0
Joi 15 Oct (previzualizare)0
Vin 16 Oct (previzualizare)0
Sâm 17 Oct (previzualizare)0
Dum 18 Oct (previzualizare)0
Lun 19 Oct (previzualizare)0
Mar 20 Oct (previzualizare)0
Mie 21 Oct (previzualizare)0
Joi 22 Oct (previzualizare)0
Vin 23 Oct (previzualizare)0
Sâm 24 Oct (previzualizare)0
Dum 25 Oct (previzualizare)0
Lun 26 Oct (previzualizare)0
Mar 27 Oct (previzualizare)0
Mie 28 Oct (previzualizare)0
Joi 29 Oct (previzualizare)0
Vin 30 Oct (previzualizare)0
Sâm 31 Oct (previzualizare)0
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)0

Întrebări frecvente despre Larry Clark

Care sunt cele mai populare picturi pe pânză ale lui Larry Clark?

Tulsa 40 ocupă prima poziție, cu 300 vizualizări (25% din totalul vizualizărilor lui Larry Clark). Clasamentul de mai sus enumeră cele 9 cele mai vizionate opere.

Câți oameni vizualizează Larry Clark pe WahooArt.com?

În ultimele douăsprezece luni, Larry Clark a primit 1.600 vizite: 400 pe pagina artistului și 1.200 pe tablourile individuale.

Ce tip de pânză de Larry Clark preferă vizitatorii?

Aceștia preferă Lumină moderată (Luminanță): 50% din vizite, față de 33% din catalog.