Jean-Baptiste Charpentier Cel Mai Tânăr Statistici privind popularitatea și vizitatorii

1728 – 1806

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Jean-Baptiste Charpentier Cel Mai Tânăr de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Jean-Baptiste Charpentier Cel Mai Tânăr: cifre cheie

Human Concretion ocupă prima poziție printre operele lui Jean-Baptiste Charpentier Cel Mai Tânăr: 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 22% din atenția totală. Urmează Răsăritul Reciclat și Danger of Death (T05007). Jean-Baptiste Charpentier Cel Mai Tânăr a primit 1.200 vizualizări: 500 pe pagina artistului și 700 pe piese. Graficul a scăzut: cu 100% mai puține vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Cea mai vizitată lună a fost Iul 2026 (1.000 vizite). O preferință este clară: Monocromatic (Intensitatea culorii) concentrează 78% din vizite pentru doar 46% din catalog.

Jean-Baptiste Charpentier Cel Mai Tânăr: cele 7 picturi cele mai des deschise

Acest clasament se bazează pe vizualizări, nu pe scorul catalogului: cele 7 opere ale lui Jean-Baptiste Charpentier Cel Mai Tânăr cele mai consultate pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni.

  1. Human Concretion 1 Human Concretion, 1935 200 vizualizări · 22,2%
  2. Răsăritul Reciclat 2 Răsăritul Reciclat, 1966 200 vizualizări · 22,2%
  3. Danger of Death (T05007) 3 Danger of Death (T05007), 1954 100 vizualizări · 11,1%
  4. Automatic Drawing 4 Automatic Drawing, 1916 100 vizualizări · 11,1%
  5. LE DUC DE PENTHIEVRE 5 LE DUC DE PENTHIEVRE 100 vizualizări · 11,1%
  6. Shirt Front and Fork 6 Shirt Front and Fork, 1922 100 vizualizări · 11,1%
  7. According to the Laws of Chance 7 According to the Laws of Chance, 1933 100 vizualizări · 11,1%

Cum evoluează interesul pentru Jean-Baptiste Charpentier Cel Mai Tânăr lună de lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează cifrele detaliate
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260100
Iul 2026400600
Aug 20261000
Sep 202600

Cum sunt vizualizate, în ansamblu, picturile individuale ale lui Jean-Baptiste Charpentier Cel Mai Tânăr?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum se compară canvaele preferate ale lui Jean-Baptiste Charpentier Cel Mai Tânăr pe parcursul anului?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează cifrele detaliate
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Human Concretion000000000000
Păsări în Aquarium000000000000
Bird's Nest000000000000
Boy feeding chicks.000000000000
LOUIS JEAN MARIE DE BOURBON…000000000000
Terrestrial Forest Form000000000000
The Star000000000000
Head with mustache000000000000
Before my Birth000000000000
PORTRAIT D'ALFRED BUREAU, B…000000000000

Ce limbi sunt predominante în rândul cititorilor lui Jean-Baptiste Charpentier Cel Mai Tânăr?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Cum arată vizitele zilnice la Jean-Baptiste Charpentier Cel Mai Tânăr și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează cifrele detaliate
ZiuaVizite
Vin 25 Sep0
Sâm 26 Sep0
Dum 27 Sep0
Lun 28 Sep0
Mar 29 Sep0
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct0
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct0
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct (previzualizare)0
Sâm 17 Oct (previzualizare)0
Dum 18 Oct (previzualizare)0
Lun 19 Oct (previzualizare)0
Mar 20 Oct (previzualizare)0
Mie 21 Oct (previzualizare)0
Joi 22 Oct (previzualizare)0
Vin 23 Oct (previzualizare)0
Sâm 24 Oct (previzualizare)0
Dum 25 Oct (previzualizare)0
Lun 26 Oct (previzualizare)0
Mar 27 Oct (previzualizare)0
Mie 28 Oct (previzualizare)0
Joi 29 Oct (previzualizare)0
Vin 30 Oct (previzualizare)0
Sâm 31 Oct (previzualizare)0
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)0
Mar 3 Noi (previzualizare)0
Mie 4 Noi (previzualizare)0
Joi 5 Noi (previzualizare)0

Jean-Baptiste Charpentier Cel Mai Tânăr: întrebările tale

Care este pictură pe pânză cea mai vizionată a lui Jean-Baptiste Charpentier Cel Mai Tânăr?

Human Concretion: 200 vizualizări, adică 22% din totalul vizualizărilor lui Jean-Baptiste Charpentier Cel Mai Tânăr. Lista de mai sus include rangurile până la 7.

Câte vizite primește Jean-Baptiste Charpentier Cel Mai Tânăr?

1.200 în ultimele douăsprezece luni, împărțite între pagina artistului (500) și pânzele (700).

Vizitatorii preferă un anumit tip de pânză realizată de Jean-Baptiste Charpentier Cel Mai Tânăr?

Da, Monocromatic (Intensitatea culorii): 78% din vizitele pentru 46% din catalog.