Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Hugo van der Goes de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Hugo van der Goes: ce indică vizitele
Cea mai admirată operă a lui Hugo van der Goes pe WahooArt.com este Adorarea Reilor (Altarul Monforte), deschisă de 1.200 ori în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 9% din totalul vizualizărilor. Următorul pe listă: Calvary Triptych (detail) (12) și Portretul unui bărbat în vârstă. În total 12.300 vizite, 1.100 la pagina artistului și 11.200 la opere. Atenția este în creștere, cu 33%, de la Aug 2026 la Sep 2026. Iul 2026 a atras cea mai mare audiență: 10.200 vizite. Vizitatorii navighează pe dispozitive de navigare (85%), telefoane mobile (10%) și tablete (5%). Vizitatorii preferă Contrast maxim (Contrast): 57% din vizitele lor, în timp ce catalogul deține 46%.
Cele 10 opere ale lui Hugo van der Goes pe care vizitatorii le admiră cel mai mult
Fiecare clasament de mai jos reflectă vizualizările primite pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 reprezintă cea mai vizitată operă a lui Hugo van der Goes.
Când vizitează admiratorii pagina lui Hugo van der Goes?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Datele într-un tabel
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
100
600
Iul 2026
700
9.500
Aug 2026
100
500
Sep 2026
200
600
Când sunt consultate operele lui Hugo van der Goes?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg admiratorii lui Hugo van der Goes dintre opere?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Datele într-un tabel
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Dramatic
51,5%
58,7%
Liniște
21,2%
12,8%
Clasic
12,1%
12,8%
Elegant
12,1%
12,8%
Serenitate
3,0%
2,8%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Melancolic
27,3%
30,3%
Sacru
30,3%
27,5%
Contemplativă
24,2%
19,3%
Misterios
3,0%
10,1%
Dramatic
3,0%
4,6%
Tranchil
6,1%
3,7%
Sobru
6,1%
1,8%
Liniștit
0,0%
2,8%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
26,0%
22,7%
Umbră difuză
52,0%
61,4%
Lumină moderată
22,0%
15,9%
Echilibru luminos
0,0%
0,0%
Luminos
0,0%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
12,0%
7,6%
Culori discrete
32,0%
38,6%
Nuanțe echilibrate și lineare
42,0%
38,6%
Culori clar saturate
14,0%
15,2%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
79,1%
83,6%
Nuanțe închise
18,6%
16,4%
Monocrom
2,3%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
20,0%
25,8%
Echilibrat
64,0%
57,6%
Vibrant
16,0%
16,7%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
6,0%
6,8%
Nuanțe blânde
10,0%
3,8%
Echilibrat
8,0%
11,4%
Contrast accentuat
30,0%
21,2%
Contrast maxim
46,0%
56,8%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
6,0%
14,4%
Paletă de culori delicate mixate
22,0%
16,7%
Armonie echilibrată
28,0%
27,3%
Unitate cromatică puternică
34,0%
31,1%
Paletă unitară
10,0%
10,6%
Care sunt operele preferate ale lui Hugo van der Goes, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Datele într-un tabel
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Adorarea Reilor (Altarul Mo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
100
Portinari Triptych (11)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Sts Anthony and Thomas with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Altarea Portinariului
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sts Margaret and Mary Magda…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tabloul „Sfântul Ioan Neput…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Sts Anthony and Thomas with…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
0
The Adoration of the Shephe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Sts Anthony and Thomas with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Care este distribuția pe dispozitive a audienței Hugo van der Goes?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Datele într-un tabel
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
10.500
85,4%
telefoane mobile
1.200
9,8%
tablete
600
4,9%
Ce limbi vorbesc admiratorii lui Hugo van der Goes?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Datele într-un tabel
Limbă
Vizite
Distribuie
Italiană
300
42,9%
Franceză
200
28,6%
Engleză
100
14,3%
Spaniolă
100
14,3%
Câte vizite zilnice primește Hugo van der Goes și ce urmează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Datele într-un tabel
Ziua
Vizite
Dum 27 Sep
0
Lun 28 Sep
100
Mar 29 Sep
100
Mie 30 Sep
0
Joi 1 Oct
0
Vin 2 Oct
100
Sâm 3 Oct
0
Dum 4 Oct
100
Lun 5 Oct
0
Mar 6 Oct
0
Mie 7 Oct
300
Joi 8 Oct
300
Vin 9 Oct
0
Sâm 10 Oct
200
Dum 11 Oct
100
Lun 12 Oct
0
Mar 13 Oct
200
Mie 14 Oct
200
Joi 15 Oct
0
Vin 16 Oct
100
Sâm 17 Oct
0
Dum 18 Oct (previzualizare)
100
Lun 19 Oct (previzualizare)
0
Mar 20 Oct (previzualizare)
100
Mie 21 Oct (previzualizare)
200
Joi 22 Oct (previzualizare)
100
Vin 23 Oct (previzualizare)
100
Sâm 24 Oct (previzualizare)
100
Dum 25 Oct (previzualizare)
100
Lun 26 Oct (previzualizare)
0
Mar 27 Oct (previzualizare)
100
Mie 28 Oct (previzualizare)
200
Joi 29 Oct (previzualizare)
100
Vin 30 Oct (previzualizare)
100
Sâm 31 Oct (previzualizare)
100
Dum 1 Noi (previzualizare)
100
Lun 2 Noi (previzualizare)
100
Mar 3 Noi (previzualizare)
200
Mie 4 Noi (previzualizare)
300
Joi 5 Noi (previzualizare)
200
Vin 6 Noi (previzualizare)
100
Sâm 7 Noi (previzualizare)
100
Întrebări despre Hugo van der Goes
Care sunt lucrările lui Hugo van der Goes pe care vizitatorii le deschid cel mai des?
Adorarea Reilor (Altarul Monforte) în primul rând, cu 1.200 vizualizări, reprezentând 9% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Hugo van der Goes pe WahooArt.com?
12.300 vizite în ultimele douăsprezece luni: 1.100 pe pagina artistului, 11.200 la opere.
Ce dispozitive folosesc admiratorii lui Hugo van der Goes?
Aceștia folosesc dispozitive de navigare (85%), telefoane mobile (10%) și tablete (5%); dispozitive de navigare reprezintă 85% din vizite.
Care sunt lucrările lui Hugo van der Goes care se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?
Lucrurile descrise ca Contrast maxim (Contrast) primesc 57% din vizitele pentru 46% din catalog.