Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Gerbrand Van Den Eeckhout de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Gerbrand Van Den Eeckhout: publicul pe scurt
În ultimele douăsprezece luni, cea mai vizualizată pictură a lui Gerbrand Van Den Eeckhout pe WahooArt.com a fost Jeroboam's Sacrifice at Bethel: 300 vizualizări, sau 14% din atenția acordată lucrărilor artistului. Urmează Scholar with his Books și Sfântul Cinci Sfere. Artistul a atras în total 2.600 vizite: 600 pe pagina artistului și 2.000 pe paginile tablouarelor individuale. Interesul a scăzut cu 33% de la Aug 2026 la Sep 2026. Vârful de activitate a avut loc în Iul 2026, cu 1.900 vizite. Vizitatorii sunt atrași de Dramatic (Atmosferă): 73% din vizite, deși astfel de pânze reprezintă 43% din catalogul artistului.
Cele 10 cele mai vizionate picturi ale lui Gerbrand Van Den Eeckhout
Clasate în funcție de vizitele efectuate în ultimele doceize luni, acestea sunt cele 10 lucrări ale lui Gerbrand Van Den Eeckhout pe care colecționarii le deschid cel mai des pe WahooArt.com.
Câți oameni vizitează pagina lui Gerbrand Van Den Eeckhout în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vizualizați cifrele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
100
100
Iul 2026
400
1.500
Aug 2026
100
200
Sep 2026
0
200
Ce nivel de atenție primesc picturile lui Gerbrand Van Den Eeckhout?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de picturi alese de vizitatorii lui Gerbrand Van Den Eeckhout?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vizualizați cifrele
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Dramatic
42,9%
73,3%
Liniște
14,3%
20,0%
Clasic
28,6%
6,7%
Elegant
14,3%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Melancolic
14,3%
20,0%
Contemplativă
14,3%
20,0%
Dramatic
14,3%
13,3%
Tensiune și neliniște
0,0%
20,0%
Misterios
14,3%
6,7%
Sobru
0,0%
13,3%
Liniștit
14,3%
0,0%
Reconfortant
14,3%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
76,0%
77,3%
Umbră difuză
18,0%
22,7%
Lumină moderată
2,0%
0,0%
Echilibru luminos
2,0%
0,0%
Luminos
2,0%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
52,0%
36,4%
Culori discrete
32,0%
36,4%
Nuanțe echilibrate și lineare
14,0%
27,3%
Culori clar saturate
2,0%
0,0%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
89,7%
85,0%
Monocrom
2,6%
15,0%
Culori neutre
5,1%
0,0%
Nuanțe închise
2,6%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
74,0%
68,2%
Echilibrat
26,0%
31,8%
Vibrant
0,0%
0,0%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
36,0%
36,4%
Nuanțe blânde
28,0%
22,7%
Echilibrat
8,0%
4,5%
Contrast accentuat
20,0%
18,2%
Contrast maxim
8,0%
18,2%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
12,0%
13,6%
Paletă de culori delicate mixate
8,0%
0,0%
Armonie echilibrată
6,0%
0,0%
Unitate cromatică puternică
36,0%
50,0%
Paletă unitară
38,0%
36,4%
Care sunt cele mai vizitate picturi ale lui Gerbrand Van Den Eeckhout, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vizualizați cifrele
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Abraham and the Three Angels
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
A Musical Party
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jeroboam's Sacrifice at Bet…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Boy with Red Beret and Gold…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sfântul Cinci Sfere
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
0
Isaac Blessing Jacob
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Continence of Scipio
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of a Family
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Vertumnus and Pomona
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Children in a Park
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
În ce limbi este citit Gerbrand Van Den Eeckhout?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizite primește Gerbrand Van Den Eeckhout zilnic și ce se anticipează în continuare?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vizualizați cifrele
Ziua
Vizite
Sâm 26 Sep
100
Dum 27 Sep
0
Lun 28 Sep
0
Mar 29 Sep
0
Mie 30 Sep
0
Joi 1 Oct
0
Vin 2 Oct
0
Sâm 3 Oct
0
Dum 4 Oct
0
Lun 5 Oct
0
Mar 6 Oct
0
Mie 7 Oct
0
Joi 8 Oct
0
Vin 9 Oct
0
Sâm 10 Oct
0
Dum 11 Oct
0
Lun 12 Oct
100
Mar 13 Oct
0
Mie 14 Oct
0
Joi 15 Oct
0
Vin 16 Oct
0
Sâm 17 Oct (previzualizare)
0
Dum 18 Oct (previzualizare)
0
Lun 19 Oct (previzualizare)
0
Mar 20 Oct (previzualizare)
0
Mie 21 Oct (previzualizare)
0
Joi 22 Oct (previzualizare)
0
Vin 23 Oct (previzualizare)
0
Sâm 24 Oct (previzualizare)
0
Dum 25 Oct (previzualizare)
0
Lun 26 Oct (previzualizare)
0
Mar 27 Oct (previzualizare)
0
Mie 28 Oct (previzualizare)
0
Joi 29 Oct (previzualizare)
0
Vin 30 Oct (previzualizare)
0
Sâm 31 Oct (previzualizare)
0
Dum 1 Noi (previzualizare)
0
Lun 2 Noi (previzualizare)
0
Mar 3 Noi (previzualizare)
0
Mie 4 Noi (previzualizare)
0
Joi 5 Noi (previzualizare)
0
Vin 6 Noi (previzualizare)
0
Întrebări frecvente despre Gerbrand Van Den Eeckhout
Care sunt cele mai populare picturi pe pânză ale lui Gerbrand Van Den Eeckhout?
Jeroboam's Sacrifice at Bethel ocupă prima poziție, cu 300 vizualizări (14% din totalul vizualizărilor lui Gerbrand Van Den Eeckhout). Clasamentul de mai sus enumeră cele 10 cele mai vizionate opere.
Câți oameni vizualizează Gerbrand Van Den Eeckhout pe WahooArt.com?
În ultimele douăsprezece luni, Gerbrand Van Den Eeckhout a primit 2.600 vizite: 600 pe pagina artistului și 2.000 pe tablourile individuale.
Ce tip de pânză de Gerbrand Van Den Eeckhout preferă vizitatorii?
Aceștia preferă Dramatic (Atmosferă): 73% din vizite, față de 43% din catalog.