George StubbsStatistici privind popularitatea și vizitatorii
1724
–
1806
Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui George Stubbs de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
George Stubbs: cifre cheie
Vânătorul de Focă cu Doi Câini de Vânătoare ocupă prima poziție printre operele lui George Stubbs: 3.100 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 20% din atenția totală. Urmează Căderea Grosvenor și Leu Atacând Un Cal. George Stubbs a primit 16.900 vizualizări: 2.900 pe pagina artistului și 14.000 pe piese. Linia este în creștere: cu 50% mai multe vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Cea mai vizitată lună a fost Iul 2026 (11.800 vizite). Distribuția audienței pe dispozitive: dispozitive de navigare (84%), telefoane mobile (14%) și tablete (2%). O preferință este clară: Tranchil (Ton emoțional) concentrează 36% din vizite pentru doar 8% din catalog.
George Stubbs: cele 10 picturi cele mai des deschise
Acest clasament se bazează pe vizualizări, nu pe scorul catalogului: cele 10 opere ale lui George Stubbs cele mai consultate pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni.
Cum evoluează interesul pentru George Stubbs lună de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele detaliate
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
200
400
Iul 2026
1.400
10.400
Aug 2026
400
1.400
Sep 2026
900
1.800
Cum sunt vizualizate, în ansamblu, picturile individuale ale lui George Stubbs?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce preferă vizitatorii lui George Stubbs din catalog?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele detaliate
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Serenitate
7,7%
32,4%
Romantic
38,5%
24,8%
Dramatic
30,8%
17,1%
Elegant
7,7%
7,6%
Liniște
0,0%
7,6%
Clasic
7,7%
4,8%
Nostalgic
7,7%
4,8%
Terțoase
0,0%
0,9%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Tranchil
7,7%
36,2%
Nostalgic
30,8%
14,3%
Liniștit
23,1%
9,5%
Impunător
7,7%
11,4%
Melancolic
15,4%
7,6%
Contemplativă
0,0%
8,6%
Dramatic
7,7%
4,8%
Romantic
0,0%
3,8%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
16,0%
18,9%
Umbră difuză
30,0%
25,5%
Lumină moderată
36,0%
46,4%
Echilibru luminos
12,0%
4,6%
Luminos
6,0%
4,6%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
38,0%
41,2%
Culori discrete
26,0%
21,6%
Nuanțe echilibrate și lineare
30,0%
35,3%
Culori clar saturate
6,0%
2,0%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
62,5%
73,8%
Culori neutre
22,5%
13,9%
Nuanțe închise
10,0%
6,6%
Culori pastelate
5,0%
2,5%
Monocrom
0,0%
3,3%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
34,0%
42,5%
Echilibrat
60,0%
55,6%
Vibrant
6,0%
2,0%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
6,0%
15,7%
Nuanțe blânde
6,0%
3,3%
Echilibrat
6,0%
8,5%
Contrast accentuat
16,0%
9,8%
Contrast maxim
66,0%
62,7%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
18,0%
12,4%
Paletă de culori delicate mixate
6,0%
5,2%
Armonie echilibrată
6,0%
3,3%
Unitate cromatică puternică
54,0%
60,1%
Paletă unitară
16,0%
18,9%
Cum se compară canvaele preferate ale lui George Stubbs pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele detaliate
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Leu Atacând Un Cal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Vânătorul de Focă cu Doi Câ…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
900
1.000
Căderea Grosvenor
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Horse Frightened by a Lion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
A Lion Attacking a Stag
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tiger
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Horse Devoured by a Lion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lion Devouring a Horse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lord Grosvenor
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Molly Long-legs with her Jo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Lucrările lui George Stubbs sunt vizionate de pe telefoane sau de pe computere?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează cifrele detaliate
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
14.200
84,0%
telefoane mobile
2.300
13,6%
tablete
400
2,4%
Ce limbi sunt predominante în rândul cititorilor lui George Stubbs?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele detaliate
Limbă
Vizite
Distribuie
Ungară
500
26,3%
Olandeză
400
21,1%
Japoneză
300
15,8%
Bulgară
100
5,3%
Spaniolă
100
5,3%
Franceză
100
5,3%
Georgiană
100
5,3%
Portugheză
100
5,3%
Română
100
5,3%
Sârbă
100
5,3%
Cum arată vizitele zilnice la George Stubbs și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele detaliate
Ziua
Vizite
Sâm 26 Sep
0
Dum 27 Sep
400
Lun 28 Sep
200
Mar 29 Sep
0
Mie 30 Sep
200
Joi 1 Oct
200
Vin 2 Oct
400
Sâm 3 Oct
200
Dum 4 Oct
300
Lun 5 Oct
300
Mar 6 Oct
500
Mie 7 Oct
300
Joi 8 Oct
300
Vin 9 Oct
100
Sâm 10 Oct
200
Dum 11 Oct
200
Lun 12 Oct
100
Mar 13 Oct
200
Mie 14 Oct
0
Joi 15 Oct
500
Vin 16 Oct
300
Sâm 17 Oct (previzualizare)
100
Dum 18 Oct (previzualizare)
300
Lun 19 Oct (previzualizare)
200
Mar 20 Oct (previzualizare)
200
Mie 21 Oct (previzualizare)
200
Joi 22 Oct (previzualizare)
300
Vin 23 Oct (previzualizare)
300
Sâm 24 Oct (previzualizare)
100
Dum 25 Oct (previzualizare)
300
Lun 26 Oct (previzualizare)
200
Mar 27 Oct (previzualizare)
200
Mie 28 Oct (previzualizare)
200
Joi 29 Oct (previzualizare)
300
Vin 30 Oct (previzualizare)
300
Sâm 31 Oct (previzualizare)
100
Dum 1 Noi (previzualizare)
300
Lun 2 Noi (previzualizare)
200
Mar 3 Noi (previzualizare)
200
Mie 4 Noi (previzualizare)
200
Joi 5 Noi (previzualizare)
300
Vin 6 Noi (previzualizare)
300
George Stubbs: întrebările tale
Care este pictură pe pânză cea mai vizionată a lui George Stubbs?
Vânătorul de Focă cu Doi Câini de Vânătoare: 3.100 vizualizări, adică 20% din totalul vizualizărilor lui George Stubbs. Lista de mai sus include rangurile până la 10.
Câte vizite primește George Stubbs?
16.900 în ultimele douăsprezece luni, împărțite între pagina artistului (2.900) și pânzele (14.000).
Vizitatorii îl consultă pe George Stubbs de pe telefoane sau de pe computere?
Vizitele se împart în dispozitive de navigare (84%), telefoane mobile (14%) și tablete (2%); dispozitive de navigare conduc cu 84%.
Vizitatorii preferă un anumit tip de pânză realizată de George Stubbs?
Da, Tranchil (Ton emoțional): 36% din vizitele pentru 8% din catalog.