George Graham Cine vizitează și ce opere sunt vizualizate

1881 – 1949

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui George Graham de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

George Graham: ce indică vizitele

Cea mai admirată operă a lui George Graham pe WahooArt.com este Earth, Sun, Moon and Star, Castle Bolton, deschisă de 600 ori în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 19% din totalul vizualizărilor. Următorul pe listă: The Creation of Fishes și The Creation of Heaven and Earth. În total 3.700 vizite, 900 la pagina artistului și 2.800 la opere. Iul 2026 a atras cea mai mare audiență: 1.900 vizite. Vizitatorii navighează pe dispozitive de navigare (73%) și telefoane mobile (27%). Vizitatorii preferă Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare): 39% din vizitele lor, în timp ce catalogul deține 11%.

Cele 10 opere ale lui George Graham pe care vizitatorii le admiră cel mai mult

Fiecare clasament de mai jos reflectă vizualizările primite pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 reprezintă cea mai vizitată operă a lui George Graham.

  1. Earth, Sun, Moon and Star, Castle Bolton 1 Earth, Sun, Moon and Star, Castle Bolton, 1943 600 vizualizări · 19,4%
  2. The Creation of Fishes 2 The Creation of Fishes, 1937 400 vizualizări · 12,9%
  3. The Creation of Heaven and Earth 3 The Creation of Heaven and Earth, 1938 200 vizualizări · 6,5%
  4. And God Rested from His Labours 4 And God Rested from His Labours, 1939 200 vizualizări · 6,5%
  5. The Creation of the Deep Seas, Salt Dykes 5 The Creation of the Deep Seas, Salt Dykes, 1938 200 vizualizări · 6,5%
  6. Evening 6 Evening, 1938 200 vizualizări · 6,5%
  7. The Evening of Creation 7 The Evening of Creation, 1939 200 vizualizări · 6,5%
  8. Winter, Winchelsea 8 Winter, Winchelsea, 1933 200 vizualizări · 6,5%
  9. The Creation 9 The Creation, 1938 200 vizualizări · 6,5%
  10. The Great Beast 10 The Great Beast, 1940 100 vizualizări · 3,2%

Când vizitează admiratorii pagina lui George Graham?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Datele într-un tabel
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026100200
Iul 20263001.600
Aug 2026100200
Sep 202600
Oct 2026400800

Când sunt consultate operele lui George Graham?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt operele preferate ale lui George Graham, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Datele într-un tabel
Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
Earth, Sun, Moon and Star,…0000000040000200
Shipping Scene000000000000
Wensley Village, Yorkshire00000000100000
Winter River Scene000000000000
The Creation00000000000200
The Heavens Rejoice000000000000
The Empowering of the Clouds000000000000
Evening0000000010000100
The Creation of Fishes000000010010000100
Spheres and Atoms00000000100000

Care este distribuția pe dispozitive a audienței George Graham?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Datele într-un tabel
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare2.70073,0%
telefoane mobile1.00027,0%

Ce limbi vorbesc admiratorii lui George Graham?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Datele într-un tabel
LimbăViziteDistribuie
Engleză40080,0%
Franceză10020,0%

Câte vizite zilnice primește George Graham și ce urmează?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Datele într-un tabel
ZiuaVizite
Dum 18 Oct200
Lun 19 Oct0
Mar 20 Oct0
Mie 21 Oct0
Joi 22 Oct0
Vin 23 Oct0
Sâm 24 Oct100
Dum 25 Oct0
Lun 26 Oct0
Mar 27 Oct0
Mie 28 Oct0
Joi 29 Oct200
Vin 30 Oct0
Sâm 31 Oct0
Dum 1 Noi100
Lun 2 Noi0
Mar 3 Noi0
Mie 4 Noi0
Joi 5 Noi100
Vin 6 Noi0
Sâm 7 Noi0
Dum 8 Noi (previzualizare)100
Lun 9 Noi (previzualizare)0
Mar 10 Noi (previzualizare)0
Mie 11 Noi (previzualizare)0
Joi 12 Noi (previzualizare)100
Vin 13 Noi (previzualizare)0
Sâm 14 Noi (previzualizare)0
Dum 15 Noi (previzualizare)100
Lun 16 Noi (previzualizare)0
Mar 17 Noi (previzualizare)0
Mie 18 Noi (previzualizare)0
Joi 19 Noi (previzualizare)100
Vin 20 Noi (previzualizare)0
Sâm 21 Noi (previzualizare)0
Dum 22 Noi (previzualizare)0
Lun 23 Noi (previzualizare)0
Mar 24 Noi (previzualizare)0
Mie 25 Noi (previzualizare)0
Joi 26 Noi (previzualizare)0
Vin 27 Noi (previzualizare)0
Sâm 28 Noi (previzualizare)0

Întrebări despre George Graham

Care sunt lucrările lui George Graham pe care vizitatorii le deschid cel mai des?

Earth, Sun, Moon and Star, Castle Bolton în primul rând, cu 600 vizualizări, reprezentând 19% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui George Graham pe WahooArt.com?

3.700 vizite în ultimele douăsprezece luni: 900 pe pagina artistului, 2.800 la opere.

Ce dispozitive folosesc admiratorii lui George Graham?

Aceștia folosesc dispozitive de navigare (73%) și telefoane mobile (27%); dispozitive de navigare reprezintă 73% din vizite.

Care sunt lucrările lui George Graham care se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?

Lucrurile descrise ca Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare) primesc 39% din vizitele pentru 11% din catalog.