Frederic Leighton Cine vizitează și ce opere sunt vizualizate

1830 – 1896

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Frederic Leighton de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Frederic Leighton: ce indică vizitele

Cea mai admirată operă a lui Frederic Leighton pe WahooArt.com este Flaming June, deschisă de 1.100 ori în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 6% din totalul vizualizărilor. Următorul pe listă: English Flaming June Español Junio flameante Français June flamboyante Italiano Avvampante giugno 日本語 フレイミング・ジューン. Português Sol ardente de junho Slovenčina Žeravý jún și A Florentine Student. În total 20.600 vizite, 3.100 la pagina artistului și 17.500 la opere. Atenția a scăzut cu 16% de la Aug 2026 la Sep 2026. Iul 2026 a atras cea mai mare audiență: 15.500 vizite. Vizitatorii navighează pe dispozitive de navigare (81%), telefoane mobile (14%) și tablete (5%). Vizitatorii preferă Romantic (Ton emoțional): 30% din vizitele lor, în timp ce catalogul deține 8%.

Cele 10 opere ale lui Frederic Leighton pe care vizitatorii le admiră cel mai mult

Fiecare clasament de mai jos reflectă vizualizările primite pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 reprezintă cea mai vizitată operă a lui Frederic Leighton.

  1. Flaming June 1 Flaming June 1.100 vizualizări · 5,9%
  2. English Flaming June Español Junio flameante Français June flamboyante Italiano Avvampante giugno 日本語 フレイミング・ジューン. Português Sol ardente de junho Slovenčina Žeravý jún 2 English Flaming June Español Junio flameante Français June flamboyante Italiano Avvampante giugno 日本語 フレイミング・ジューン. Português Sol ardente de junho Slovenčina Žeravý jún, 1895 700 vizualizări · 3,7%
  3. A Florentine Student 3 A Florentine Student 600 vizualizări · 3,2%
  4. Ruined Moorish Arch at Ronda, Spain 4 Ruined Moorish Arch at Ronda, Spain, 1866 500 vizualizări · 2,7%
  5. The Garden of the Hesperides 5 The Garden of the Hesperides 500 vizualizări · 2,7%
  6. Mrs Ellinor Guthrie 6 Mrs Ellinor Guthrie, 1865 500 vizualizări · 2,7%
  7. The Daphnephoria (Detail Right) 7 The Daphnephoria (Detail Right) 500 vizualizări · 2,7%
  8. Perseus and Andromeda 8 Perseus and Andromeda, 1891 400 vizualizări · 2,1%
  9. Jezebel and Ahab 9 Jezebel and Ahab, 1863 400 vizualizări · 2,1%
  10. Antigone 10 Antigone, 1882 400 vizualizări · 2,1%

Când vizitează admiratorii pagina lui Frederic Leighton?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Datele într-un tabel
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260500
Iul 20261.70013.800
Aug 20265002.000
Sep 20269001.200

Când sunt consultate operele lui Frederic Leighton?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt operele preferate ale lui Frederic Leighton, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Datele într-un tabel
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
English Flaming June Españo…0000000005002000
Flaming June00000000000200
The Garden of the Hesperides0000000001002000
Mrs Ellinor Guthrie00000000050000
Flaming June00000000020000
Flaming June0000000008003000
Perseus and Andromeda0000000002002000
English Flaming June‎00000000020000
The Isle of Chios00000000010000
The Painter's Honeymoon00000000000200

Care este distribuția pe dispozitive a audienței Frederic Leighton?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Datele într-un tabel
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare16.70081,1%
telefoane mobile2.90014,1%
tablete1.0004,9%

Ce limbi vorbesc admiratorii lui Frederic Leighton?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Datele într-un tabel
LimbăViziteDistribuie
Italiană20028,6%
Suedeză20028,6%
Greacă10014,3%
Engleză10014,3%
Lituaniană10014,3%

Câte vizite zilnice primește Frederic Leighton și ce urmează?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Datele într-un tabel
ZiuaVizite
Mar 6 Oct100
Mie 7 Oct300
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct200
Sâm 10 Oct200
Dum 11 Oct100
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct200
Mie 14 Oct300
Joi 15 Oct200
Vin 16 Oct100
Sâm 17 Oct100
Dum 18 Oct400
Lun 19 Oct200
Mar 20 Oct400
Mie 21 Oct300
Joi 22 Oct100
Vin 23 Oct500
Sâm 24 Oct500
Dum 25 Oct400
Lun 26 Oct0
Mar 27 Oct (previzualizare)400
Mie 28 Oct (previzualizare)500
Joi 29 Oct (previzualizare)200
Vin 30 Oct (previzualizare)500
Sâm 31 Oct (previzualizare)500
Dum 1 Noi (previzualizare)500
Lun 2 Noi (previzualizare)100
Mar 3 Noi (previzualizare)500
Mie 4 Noi (previzualizare)600
Joi 5 Noi (previzualizare)200
Vin 6 Noi (previzualizare)600
Sâm 7 Noi (previzualizare)600
Dum 8 Noi (previzualizare)600
Lun 9 Noi (previzualizare)100
Mar 10 Noi (previzualizare)600
Mie 11 Noi (previzualizare)700
Joi 12 Noi (previzualizare)200
Vin 13 Noi (previzualizare)600
Sâm 14 Noi (previzualizare)600
Dum 15 Noi (previzualizare)700
Lun 16 Noi (previzualizare)200

Întrebări despre Frederic Leighton

Care sunt lucrările lui Frederic Leighton pe care vizitatorii le deschid cel mai des?

Flaming June în primul rând, cu 1.100 vizualizări, reprezentând 6% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Frederic Leighton pe WahooArt.com?

20.600 vizite în ultimele douăsprezece luni: 3.100 pe pagina artistului, 17.500 la opere.

Ce dispozitive folosesc admiratorii lui Frederic Leighton?

Aceștia folosesc dispozitive de navigare (81%), telefoane mobile (14%) și tablete (5%); dispozitive de navigare reprezintă 81% din vizite.

Care sunt lucrările lui Frederic Leighton care se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?

Lucrurile descrise ca Romantic (Ton emoțional) primesc 30% din vizitele pentru 8% din catalog.