František Kupka Statistici privind popularitatea și vizitatorii

1871 – 1957

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui František Kupka de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

František Kupka: cifre cheie

Woman Picking Flowers ocupă prima poziție printre operele lui František Kupka: 1.500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 7% din atenția totală. Urmează The Black Idol (Resistance) și Water. The Bather.. František Kupka a primit 23.400 vizualizări: 4.500 pe pagina artistului și 18.900 pe piese. Graficul a scăzut: cu 10% mai puține vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Cea mai vizitată lună a fost Iul 2026 (19.500 vizite). Distribuția audienței pe dispozitive: dispozitive de navigare (79%), telefoane mobile (20%) și tablete (1%). O preferință este clară: Serenitate (Atmosferă) concentrează 32% din vizite pentru doar 12% din catalog.

František Kupka: cele 10 picturi cele mai des deschise

Acest clasament se bazează pe vizualizări, nu pe scorul catalogului: cele 10 opere ale lui František Kupka cele mai consultate pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni.

  1. Woman Picking Flowers 1 Woman Picking Flowers, 1909 1.500 vizualizări · 6,6%
  2. The Black Idol (Resistance) 2 The Black Idol (Resistance), 1903 1.400 vizualizări · 6,2%
  3. Water. The Bather. 3 Water. The Bather., 1907 800 vizualizări · 3,5%
  4. Around a Point 4 Around a Point 600 vizualizări · 2,6%
  5. Ballad of Epona 5 Ballad of Epona, 1900 600 vizualizări · 2,6%
  6. The Cathedral 6 The Cathedral, 1913 600 vizualizări · 2,6%
  7. Ms. Kupka between vertical 7 Ms. Kupka between vertical 500 vizualizări · 2,2%
  8. Piano Keys Lake 8 Piano Keys Lake, 1905 500 vizualizări · 2,2%
  9. Planes by Colors, Large Nude 9 Planes by Colors, Large Nude, 1910 400 vizualizări · 1,8%
  10. Color drawings 10 Color drawings 400 vizualizări · 1,8%

Cum evoluează interesul pentru František Kupka lună de lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează cifrele detaliate
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260100
Iul 20262.30017.200
Aug 20269001.100
Sep 20261.300500

Cum sunt vizualizate, în ansamblu, picturile individuale ale lui František Kupka?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum se compară canvaele preferate ale lui František Kupka pe parcursul anului?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează cifrele detaliate
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
The Cathedral0000000001002000
Ms. Kupka between vertical00000000050000
Around a Point0000000001000200
Disks of Newton, Study for…00000000010000
Piano Keys Lake0000000001000100
The colored00000000010000
Twisted black lines00000000040000
Planes by Colors, Large Nude00000000020000
Color drawings00000000040000
Vertical and Diagonal Planes00000000020000

Lucrările lui František Kupka sunt vizionate de pe telefoane sau de pe computere?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează cifrele detaliate
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare18.50079,1%
telefoane mobile4.70020,1%
tablete2000,9%

Ce limbi sunt predominante în rândul cititorilor lui František Kupka?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează cifrele detaliate
LimbăViziteDistribuie
Cehă40025,0%
Koreană40025,0%
Germană20012,5%
Engleză1006,2%
Finlandeză1006,2%
Franceză1006,2%
Italiană1006,2%
Slovacă1006,2%
Chinese1006,2%

Cum arată vizitele zilnice la František Kupka și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează cifrele detaliate
ZiuaVizite
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct100
Vin 2 Oct200
Sâm 3 Oct400
Dum 4 Oct400
Lun 5 Oct500
Mar 6 Oct100
Mie 7 Oct800
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct400
Sâm 10 Oct300
Dum 11 Oct100
Lun 12 Oct700
Mar 13 Oct200
Mie 14 Oct300
Joi 15 Oct400
Vin 16 Oct100
Sâm 17 Oct200
Dum 18 Oct400
Lun 19 Oct100
Mar 20 Oct400
Mie 21 Oct (previzualizare)400
Joi 22 Oct (previzualizare)200
Vin 23 Oct (previzualizare)200
Sâm 24 Oct (previzualizare)300
Dum 25 Oct (previzualizare)300
Lun 26 Oct (previzualizare)400
Mar 27 Oct (previzualizare)200
Mie 28 Oct (previzualizare)400
Joi 29 Oct (previzualizare)200
Vin 30 Oct (previzualizare)200
Sâm 31 Oct (previzualizare)300
Dum 1 Noi (previzualizare)300
Lun 2 Noi (previzualizare)400
Mar 3 Noi (previzualizare)200
Mie 4 Noi (previzualizare)400
Joi 5 Noi (previzualizare)200
Vin 6 Noi (previzualizare)200
Sâm 7 Noi (previzualizare)300
Dum 8 Noi (previzualizare)300
Lun 9 Noi (previzualizare)500
Mar 10 Noi (previzualizare)200

František Kupka: întrebările tale

Care este pictură pe pânză cea mai vizionată a lui František Kupka?

Woman Picking Flowers: 1.500 vizualizări, adică 7% din totalul vizualizărilor lui František Kupka. Lista de mai sus include rangurile până la 10.

Câte vizite primește František Kupka?

23.400 în ultimele douăsprezece luni, împărțite între pagina artistului (4.500) și pânzele (18.900).

Vizitatorii îl consultă pe František Kupka de pe telefoane sau de pe computere?

Vizitele se împart în dispozitive de navigare (79%), telefoane mobile (20%) și tablete (1%); dispozitive de navigare conduc cu 79%.

Vizitatorii preferă un anumit tip de pânză realizată de František Kupka?

Da, Serenitate (Atmosferă): 32% din vizitele pentru 12% din catalog.