Frans Hals Cine vizitează și ce opere sunt vizualizate

1580 – 1666

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Frans Hals de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Frans Hals: ce indică vizitele

Cea mai admirată operă a lui Frans Hals pe WahooArt.com este Cavalierul Zâmbind, deschisă de 900 ori în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 4% din totalul vizualizărilor. Următorul pe listă: The Meagre Company (detail) și Copilul cu Flaut. În total 27.000 vizite, 4.800 la pagina artistului și 22.200 la opere. Atenția este în creștere, cu 120%, de la Aug 2026 la Sep 2026. Iul 2026 a atras cea mai mare audiență: 20.400 vizite. Chinese (21%), Spaniolă (18%) și Koreană (15%) sunt principalele limbi ale vizitatorilor. Vizitatorii navighează pe dispozitive de navigare (88%), telefoane mobile (11%) și tablete (1%). Vizitatorii preferă Contrast accentuat (Contrast): 31% din vizitele lor, în timp ce catalogul deține 16%.

Cele 10 opere ale lui Frans Hals pe care vizitatorii le admiră cel mai mult

Fiecare clasament de mai jos reflectă vizualizările primite pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 reprezintă cea mai vizitată operă a lui Frans Hals.

  1. Cavalierul Zâmbind 1 Cavalierul Zâmbind, 1624 900 vizualizări · 3,7%
  2. The Meagre Company (detail) 2 The Meagre Company (detail), 1633 900 vizualizări · 3,7%
  3. Copilul cu Flaut 3 Copilul cu Flaut 700 vizualizări · 2,9%
  4. Oficialii și Sergentii Gardei Civice Hadrian 4 Oficialii și Sergentii Gardei Civice Hadrian, 1633 600 vizualizări · 2,4%
  5. Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company 5 Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company, 1627 500 vizualizări · 2,0%
  6. The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624 6 The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624, 1624 500 vizualizări · 2,0%
  7. Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen) 7 Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen), 1627 500 vizualizări · 2,0%
  8. Portrait of a Young Man Holding a Glove 8 Portrait of a Young Man Holding a Glove, 1650 400 vizualizări · 1,6%
  9. Портрет мъж в разкопчана шапка 9 Портрет мъж в разкопчана шапка, 1660 400 vizualizări · 1,6%
  10. Malle Babbe 10 Malle Babbe, 1635 400 vizualizări · 1,6%

Când vizitează admiratorii pagina lui Frans Hals?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Datele într-un tabel
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20264001.400
Iul 20262.20018.200
Aug 20265001.000
Sep 20261.7001.600

Când sunt consultate operele lui Frans Hals?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt operele preferate ale lui Frans Hals, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Datele într-un tabel
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Cavalierul Zâmbind0000000004000400
Marriage Portrait of Isaac…00000000030000
Paulus Verschuur0000000010010000
Paulus Verschuur000000000000
Laughing Child00000000010000
The Smoker00000000020000
Malle Babbe000000002001000100
Buffoon Playing a Lute0000000002001000
Family Group in a Landscape00000000010000
Portrait of a Seated Woman00000000020000

Care este distribuția pe dispozitive a audienței Frans Hals?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Datele într-un tabel
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare23.70087,8%
telefoane mobile3.10011,5%
tablete2000,7%

Ce limbi vorbesc admiratorii lui Frans Hals?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Datele într-un tabel
LimbăViziteDistribuie
Chinese70020,6%
Spaniolă60017,6%
Koreană50014,7%
Italiană3008,8%
Engleză2005,9%
Franceză2005,9%
Lituaniană2005,9%
Olandeză2005,9%
Cehă1002,9%
Croată1002,9%

Câte vizite zilnice primește Frans Hals și ce urmează?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Datele într-un tabel
ZiuaVizite
Sâm 26 Sep300
Dum 27 Sep900
Lun 28 Sep200
Mar 29 Sep700
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct200
Vin 2 Oct300
Sâm 3 Oct200
Dum 4 Oct100
Lun 5 Oct100
Mar 6 Oct300
Mie 7 Oct200
Joi 8 Oct100
Vin 9 Oct100
Sâm 10 Oct400
Dum 11 Oct200
Lun 12 Oct100
Mar 13 Oct300
Mie 14 Oct400
Joi 15 Oct1.400
Vin 16 Oct800
Sâm 17 Oct (previzualizare)500
Dum 18 Oct (previzualizare)700
Lun 19 Oct (previzualizare)200
Mar 20 Oct (previzualizare)700
Mie 21 Oct (previzualizare)300
Joi 22 Oct (previzualizare)900
Vin 23 Oct (previzualizare)700
Sâm 24 Oct (previzualizare)500
Dum 25 Oct (previzualizare)700
Lun 26 Oct (previzualizare)200
Mar 27 Oct (previzualizare)800
Mie 28 Oct (previzualizare)400
Joi 29 Oct (previzualizare)1.000
Vin 30 Oct (previzualizare)700
Sâm 31 Oct (previzualizare)600
Dum 1 Noi (previzualizare)800
Lun 2 Noi (previzualizare)300
Mar 3 Noi (previzualizare)800
Mie 4 Noi (previzualizare)400
Joi 5 Noi (previzualizare)1.100
Vin 6 Noi (previzualizare)800

Întrebări despre Frans Hals

Care sunt lucrările lui Frans Hals pe care vizitatorii le deschid cel mai des?

Cavalierul Zâmbind în primul rând, cu 900 vizualizări, reprezentând 4% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Frans Hals pe WahooArt.com?

27.000 vizite în ultimele douăsprezece luni: 4.800 pe pagina artistului, 22.200 la opere.

Ce dispozitive folosesc admiratorii lui Frans Hals?

Aceștia folosesc dispozitive de navigare (88%), telefoane mobile (11%) și tablete (1%); dispozitive de navigare reprezintă 88% din vizite.

Ce limbi folosesc admiratorii lui Frans Hals?

Chinese (21%), Spaniolă (18%) și Koreană (15%); Chinese reprezintă 21% dintre vizitatori.

Care sunt lucrările lui Frans Hals care se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?

Lucrurile descrise ca Contrast accentuat (Contrast) primesc 31% din vizitele pentru 16% din catalog.