Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui François André Vincent de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
François André Vincent: cifre cheie
HENRI IV FAISANT ENTRER DES VIVRES DANS PARIS ocupă prima poziție printre operele lui François André Vincent: 2.100 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 47% din atenția totală. Urmează Portrait de Pierre Adrien Pâris și Belisarius. François André Vincent a primit 4.100 vizualizări: 700 pe pagina artistului și 3.400 pe piese. Graficul a scăzut: cu 45% mai puține vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Cea mai vizitată lună a fost Iul 2026 (2.200 vizite). Distribuția audienței pe dispozitive: dispozitive de navigare (68%), tablete (17%) și telefoane mobile (15%). O preferință este clară: Dramatic (Ton emoțional) concentrează 55% din vizite pentru doar 19% din catalog.
François André Vincent: cele 10 picturi cele mai des deschise
Acest clasament se bazează pe vizualizări, nu pe scorul catalogului: cele 10 opere ale lui François André Vincent cele mai consultate pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni.
Cum evoluează interesul pentru François André Vincent lună de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele detaliate
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
0
Iul 2026
600
1.600
Aug 2026
0
200
Sep 2026
0
1.100
Oct 2026
100
500
Cum sunt vizualizate, în ansamblu, picturile individuale ale lui François André Vincent?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce preferă vizitatorii lui François André Vincent din catalog?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele detaliate
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Dramatic
38,5%
60,5%
Clasic
30,8%
21,1%
Elegant
11,5%
7,9%
Liniște
3,9%
7,9%
Eteric
11,5%
2,6%
Romantic
3,9%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Dramatic
19,2%
55,3%
Contemplativă
30,8%
18,4%
Melancolic
11,5%
13,2%
Romantic
7,7%
2,6%
Sacru
7,7%
2,6%
Liniștit
0,0%
5,3%
Eteric
7,7%
0,0%
Nostalgic
3,9%
2,6%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
46,0%
40,0%
Umbră difuză
32,0%
4,4%
Lumină moderată
20,0%
53,3%
Echilibru luminos
2,0%
2,2%
Luminos
0,0%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
26,0%
24,4%
Culori discrete
34,0%
53,3%
Nuanțe echilibrate și lineare
26,0%
20,0%
Culori clar saturate
14,0%
2,2%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
76,7%
95,3%
Nuanțe închise
14,0%
2,3%
Culori neutre
4,7%
2,3%
Monocrom
4,7%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
34,0%
26,7%
Echilibrat
60,0%
73,3%
Vibrant
6,0%
0,0%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
14,0%
11,1%
Nuanțe blânde
20,0%
11,1%
Echilibrat
6,0%
2,2%
Contrast accentuat
32,0%
13,3%
Contrast maxim
28,0%
62,2%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
2,0%
0,0%
Paletă de culori delicate mixate
8,0%
4,4%
Armonie echilibrată
10,0%
13,3%
Unitate cromatică puternică
52,0%
66,7%
Paletă unitară
28,0%
15,6%
Cum se compară canvaele preferate ale lui François André Vincent pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele detaliate
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Alcibiades being taught by…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La Mélancolie
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Saint John the Evangelist
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait de Pierre Adrien P…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
Self-portrait with palette
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Henry IV Meeting Wounded Su…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Painter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
President Mole Manhandled b…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Greek Priest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
William Tell Overturning th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lucrările lui François André Vincent sunt vizionate de pe telefoane sau de pe computere?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează cifrele detaliate
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
2.800
68,3%
tablete
700
17,1%
telefoane mobile
600
14,6%
Ce limbi sunt predominante în rândul cititorilor lui François André Vincent?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele detaliate
Limbă
Vizite
Distribuie
Italiană
100
100,0%
Cum arată vizitele zilnice la François André Vincent și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele detaliate
Ziua
Vizite
Dum 18 Oct
100
Lun 19 Oct
100
Mar 20 Oct
200
Mie 21 Oct
0
Joi 22 Oct
100
Vin 23 Oct
0
Sâm 24 Oct
200
Dum 25 Oct
0
Lun 26 Oct
0
Mar 27 Oct
0
Mie 28 Oct
100
Joi 29 Oct
0
Vin 30 Oct
0
Sâm 31 Oct
0
Dum 1 Noi
300
Lun 2 Noi
300
Mar 3 Noi
0
Mie 4 Noi
0
Joi 5 Noi
0
Vin 6 Noi
0
Sâm 7 Noi
100
Dum 8 Noi (previzualizare)
200
Lun 9 Noi (previzualizare)
200
Mar 10 Noi (previzualizare)
100
Mie 11 Noi (previzualizare)
0
Joi 12 Noi (previzualizare)
0
Vin 13 Noi (previzualizare)
0
Sâm 14 Noi (previzualizare)
100
Dum 15 Noi (previzualizare)
200
Lun 16 Noi (previzualizare)
200
Mar 17 Noi (previzualizare)
100
Mie 18 Noi (previzualizare)
0
Joi 19 Noi (previzualizare)
0
Vin 20 Noi (previzualizare)
0
Sâm 21 Noi (previzualizare)
100
Dum 22 Noi (previzualizare)
200
Lun 23 Noi (previzualizare)
200
Mar 24 Noi (previzualizare)
100
Mie 25 Noi (previzualizare)
0
Joi 26 Noi (previzualizare)
0
Vin 27 Noi (previzualizare)
0
Sâm 28 Noi (previzualizare)
100
François André Vincent: întrebările tale
Care este pictură pe pânză cea mai vizionată a lui François André Vincent?
HENRI IV FAISANT ENTRER DES VIVRES DANS PARIS: 2.100 vizualizări, adică 47% din totalul vizualizărilor lui François André Vincent. Lista de mai sus include rangurile până la 10.
Câte vizite primește François André Vincent?
4.100 în ultimele douăsprezece luni, împărțite între pagina artistului (700) și pânzele (3.400).
Vizitatorii îl consultă pe François André Vincent de pe telefoane sau de pe computere?
Vizitele se împart în dispozitive de navigare (68%), tablete (17%) și telefoane mobile (15%); dispozitive de navigare conduc cu 68%.
Vizitatorii preferă un anumit tip de pânză realizată de François André Vincent?
Da, Dramatic (Ton emoțional): 55% din vizitele pentru 19% din catalog.