Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Eustache Le Sueur de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Eustache Le Sueur: cifre cheie
MESSE DE SAINT MARTIN ocupă prima poziție printre operele lui Eustache Le Sueur: 500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 14% din atenția totală. Urmează LE PAPE VICTOR III CONFIRME L'INSTITUTION DES CHARTREUX și Saint Paul preaching at Ephesus. Eustache Le Sueur a primit 4.800 vizualizări: 1.500 pe pagina artistului și 3.300 pe piese. Cea mai vizitată lună a fost Iul 2026 (3.600 vizite). Distribuția audienței pe dispozitive: dispozitive de navigare (94%) și telefoane mobile (6%). O preferință este clară: Sacru (Ton emoțional) concentrează 65% din vizite pentru doar 25% din catalog.
Eustache Le Sueur: cele 10 picturi cele mai des deschise
Acest clasament se bazează pe vizualizări, nu pe scorul catalogului: cele 10 opere ale lui Eustache Le Sueur cele mai consultate pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni.
Cum evoluează interesul pentru Eustache Le Sueur lună de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele detaliate
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
200
0
Iul 2026
1.200
2.400
Aug 2026
100
400
Sep 2026
0
500
Cum sunt vizualizate, în ansamblu, picturile individuale ale lui Eustache Le Sueur?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce preferă vizitatorii lui Eustache Le Sueur din catalog?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele detaliate
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Dramatic
66,7%
70,0%
Clasic
8,3%
30,0%
Elegant
8,3%
0,0%
Eteric
8,3%
0,0%
Romantic
8,3%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Sacru
25,0%
65,0%
Dramatic
33,3%
10,0%
Sobru
16,7%
15,0%
Liniștit
8,3%
5,0%
Plin de bucurie
8,3%
5,0%
Eteric
8,3%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
30,0%
14,3%
Umbră difuză
30,0%
54,3%
Lumină moderată
32,0%
28,6%
Echilibru luminos
8,0%
2,9%
Luminos
0,0%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
6,0%
8,6%
Culori discrete
46,0%
28,6%
Nuanțe echilibrate și lineare
38,0%
31,4%
Culori clar saturate
10,0%
31,4%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
75,6%
70,6%
Nuanțe închise
11,1%
26,5%
Culori neutre
13,3%
2,9%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
24,0%
14,3%
Echilibrat
62,0%
54,3%
Vibrant
14,0%
31,4%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
14,0%
5,7%
Nuanțe blânde
18,0%
14,3%
Echilibrat
4,0%
14,3%
Contrast accentuat
30,0%
20,0%
Contrast maxim
34,0%
45,7%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
2,0%
5,7%
Paletă de culori delicate mixate
20,0%
2,9%
Armonie echilibrată
10,0%
5,7%
Unitate cromatică puternică
48,0%
71,4%
Paletă unitară
20,0%
14,3%
Cum se compară canvaele preferate ale lui Eustache Le Sueur pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele detaliate
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
The Muses: Melpomene, Erato…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Gathering of Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
St Bruno Appearing to Comte…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DESCENTE DE CROIX
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Presentation of the Virgin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muse Terpsichore
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muses: Clio, Euterpe an…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Birth of Cupid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Rape of Tamar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CALLIOPE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Lucrările lui Eustache Le Sueur sunt vizionate de pe telefoane sau de pe computere?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează cifrele detaliate
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
4.500
93,8%
telefoane mobile
300
6,2%
Ce limbi sunt predominante în rândul cititorilor lui Eustache Le Sueur?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele detaliate
Limbă
Vizite
Distribuie
Japoneză
300
100,0%
Cum arată vizitele zilnice la Eustache Le Sueur și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele detaliate
Ziua
Vizite
Sâm 26 Sep
0
Dum 27 Sep
0
Lun 28 Sep
0
Mar 29 Sep
100
Mie 30 Sep
0
Joi 1 Oct
0
Vin 2 Oct
0
Sâm 3 Oct
0
Dum 4 Oct
0
Lun 5 Oct
0
Mar 6 Oct
500
Mie 7 Oct
100
Joi 8 Oct
0
Vin 9 Oct
0
Sâm 10 Oct
0
Dum 11 Oct
0
Lun 12 Oct
0
Mar 13 Oct
0
Mie 14 Oct
100
Joi 15 Oct
0
Vin 16 Oct
0
Sâm 17 Oct (previzualizare)
0
Dum 18 Oct (previzualizare)
0
Lun 19 Oct (previzualizare)
0
Mar 20 Oct (previzualizare)
100
Mie 21 Oct (previzualizare)
0
Joi 22 Oct (previzualizare)
0
Vin 23 Oct (previzualizare)
0
Sâm 24 Oct (previzualizare)
0
Dum 25 Oct (previzualizare)
0
Lun 26 Oct (previzualizare)
0
Mar 27 Oct (previzualizare)
100
Mie 28 Oct (previzualizare)
0
Joi 29 Oct (previzualizare)
0
Vin 30 Oct (previzualizare)
0
Sâm 31 Oct (previzualizare)
0
Dum 1 Noi (previzualizare)
0
Lun 2 Noi (previzualizare)
0
Mar 3 Noi (previzualizare)
100
Mie 4 Noi (previzualizare)
0
Joi 5 Noi (previzualizare)
0
Vin 6 Noi (previzualizare)
0
Eustache Le Sueur: întrebările tale
Care este pictură pe pânză cea mai vizionată a lui Eustache Le Sueur?
MESSE DE SAINT MARTIN: 500 vizualizări, adică 14% din totalul vizualizărilor lui Eustache Le Sueur. Lista de mai sus include rangurile până la 10.
Câte vizite primește Eustache Le Sueur?
4.800 în ultimele douăsprezece luni, împărțite între pagina artistului (1.500) și pânzele (3.300).
Vizitatorii îl consultă pe Eustache Le Sueur de pe telefoane sau de pe computere?
Vizitele se împart în dispozitive de navigare (94%) și telefoane mobile (6%); dispozitive de navigare conduc cu 94%.
Vizitatorii preferă un anumit tip de pânză realizată de Eustache Le Sueur?
Da, Sacru (Ton emoțional): 65% din vizitele pentru 25% din catalog.