Ernst Ludwig Kirchner Cine vizitează și ce opere sunt vizualizate

1880 – 1938

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Ernst Ludwig Kirchner de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Ernst Ludwig Kirchner: ce indică vizitele

Cea mai admirată operă a lui Ernst Ludwig Kirchner pe WahooArt.com este Cinci femei pe stradă, deschisă de 4.400 ori în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 4% din totalul vizualizărilor. Următorul pe listă: Femei pe stradă și Street, Berlin. În total 120.200 vizite, 5.400 la pagina artistului și 114.800 la opere. Atenția este în creștere, cu 99%, de la Aug 2026 la Sep 2026. Iul 2026 a atras cea mai mare audiență: 81.300 vizite. Portugheză (24%), Engleză (15%) și Germană (11%) sunt principalele limbi ale vizitatorilor. Portugalia (14%), Brazilia (12%) și Germania (9%) sunt principalele țări de proveniență ale vizitatorilor. Vizitatorii navighează pe dispozitive de navigare (84%), telefoane mobile (13%) și tablete (2%). Vizitatorii preferă Melancolic (Ton emoțional): 33% din vizitele lor, în timp ce catalogul deține 12%.

Cele 10 opere ale lui Ernst Ludwig Kirchner pe care vizitatorii le admiră cel mai mult

Fiecare clasament de mai jos reflectă vizualizările primite pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 reprezintă cea mai vizitată operă a lui Ernst Ludwig Kirchner.

  1. Cinci femei pe stradă 1 Cinci femei pe stradă, 1914 4.400 vizualizări · 3,6%
  2. Femei pe stradă 2 Femei pe stradă 3.700 vizualizări · 3,0%
  3. Street, Berlin 3 Street, Berlin, 1913 2.600 vizualizări · 2,1%
  4. Judgement of Paris 4 Judgement of Paris 2.300 vizualizări · 1,9%
  5. Selbstbildnis als Kranker 5 Selbstbildnis als Kranker, 1917 2.200 vizualizări · 1,8%
  6. Portretul lui Hans Frisch 6 Portretul lui Hans Frisch, 1917 2.100 vizualizări · 1,7%
  7. Self-Portrait, Double Portrait 7 Self-Portrait, Double Portrait, 1914 1.900 vizualizări · 1,5%
  8. Scena Urbană din Berlin 8 Scena Urbană din Berlin, 1914 1.800 vizualizări · 1,5%
  9. Self-portrait with Model 9 Self-portrait with Model 1.500 vizualizări · 1,2%
  10. The Soldier Bath 10 The Soldier Bath 1.500 vizualizări · 1,2%

Când vizitează admiratorii pagina lui Ernst Ludwig Kirchner?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Datele într-un tabel
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20263003.900
Iul 20261.40079.900
Aug 20261.40010.200
Sep 20262.30020.800

Când sunt consultate operele lui Ernst Ludwig Kirchner?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt operele preferate ale lui Ernst Ludwig Kirchner, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Datele într-un tabel
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Judgement of Paris0000000001.000200900
Fränzi vor geschnitztem Stu…0000000002000100
Leaping Dancer, Gret Palucca00000000000100
Turnul Roșu din Halle0000000007000100
Self Portrait with Cat0000000001000100
Self-portrait with Model0000000004000800
Selbstbildnis als Kranker000000000600700500
Calea Ferată Rhätică, Davos00000000030000
Street, Dresden000000000500100200
Der Tanz zwischen den Frauen0000000002000200

Care este distribuția pe dispozitive a audienței Ernst Ludwig Kirchner?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Datele într-un tabel
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare101.50084,4%
telefoane mobile15.70013,1%
tablete3.0002,5%

Ce limbi vorbesc admiratorii lui Ernst Ludwig Kirchner?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Datele într-un tabel
LimbăViziteDistribuie
Portugheză1.50024,2%
Engleză90014,5%
Germană70011,3%
Spaniolă6009,7%
Italiană6009,7%
Olandeză5008,1%
Poloneză4006,5%
Franceză2003,2%
Rusă2003,2%
Arabă1001,6%

Câte vizite zilnice primește Ernst Ludwig Kirchner și ce urmează?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Datele într-un tabel
ZiuaVizite
Mie 30 Sep2.300
Joi 1 Oct1.400
Vin 2 Oct1.100
Sâm 3 Oct900
Dum 4 Oct2.900
Lun 5 Oct1.000
Mar 6 Oct2.000
Mie 7 Oct3.000
Joi 8 Oct2.000
Vin 9 Oct1.400
Sâm 10 Oct2.100
Dum 11 Oct1.800
Lun 12 Oct2.200
Mar 13 Oct2.900
Mie 14 Oct2.700
Joi 15 Oct1.900
Vin 16 Oct2.400
Sâm 17 Oct1.600
Dum 18 Oct2.000
Lun 19 Oct3.500
Mar 20 Oct2.400
Mie 21 Oct (previzualizare)3.400
Joi 22 Oct (previzualizare)2.300
Vin 23 Oct (previzualizare)2.100
Sâm 24 Oct (previzualizare)2.000
Dum 25 Oct (previzualizare)2.900
Lun 26 Oct (previzualizare)2.900
Mar 27 Oct (previzualizare)3.100
Mie 28 Oct (previzualizare)3.700
Joi 29 Oct (previzualizare)2.500
Vin 30 Oct (previzualizare)2.300
Sâm 31 Oct (previzualizare)2.200
Dum 1 Noi (previzualizare)3.100
Lun 2 Noi (previzualizare)3.100
Mar 3 Noi (previzualizare)3.400
Mie 4 Noi (previzualizare)4.000
Joi 5 Noi (previzualizare)2.700
Vin 6 Noi (previzualizare)2.500
Sâm 7 Noi (previzualizare)2.300
Dum 8 Noi (previzualizare)3.400
Lun 9 Noi (previzualizare)3.400
Mar 10 Noi (previzualizare)3.700

Întrebări despre Ernst Ludwig Kirchner

Care sunt lucrările lui Ernst Ludwig Kirchner pe care vizitatorii le deschid cel mai des?

Cinci femei pe stradă în primul rând, cu 4.400 vizualizări, reprezentând 4% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Ernst Ludwig Kirchner pe WahooArt.com?

120.200 vizite în ultimele douăsprezece luni: 5.400 pe pagina artistului, 114.800 la opere.

Ce dispozitive folosesc admiratorii lui Ernst Ludwig Kirchner?

Aceștia folosesc dispozitive de navigare (84%), telefoane mobile (13%) și tablete (2%); dispozitive de navigare reprezintă 84% din vizite.

Ce limbi folosesc admiratorii lui Ernst Ludwig Kirchner?

Portugheză (24%), Engleză (15%) și Germană (11%); Portugheză reprezintă 24% dintre vizitatori.

Care sunt lucrările lui Ernst Ludwig Kirchner care se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?

Lucrurile descrise ca Melancolic (Ton emoțional) primesc 33% din vizitele pentru 12% din catalog.