Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Emmanuel Benner de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Emmanuel Benner: ce indică vizitele
Cea mai admirată operă a lui Emmanuel Benner pe WahooArt.com este La Résurrection de la fille de Jaïre, deschisă de 100 ori în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 33% din totalul vizualizărilor. Următorul pe listă: Young Woman in a Costume from Capri și At the Water's Edge. În total 1.100 vizite, 1.000 la pagina artistului și 100 la opere. Atenția este în creștere, cu 300%, de la Sep 2026 la Oct 2026. Iul 2026 a atras cea mai mare audiență: 500 vizite. Vizitatorii preferă Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică): 100% din vizitele lor, în timp ce catalogul deține 48%.
Cele 3 opere ale lui Emmanuel Benner pe care vizitatorii le admiră cel mai mult
Fiecare clasament de mai jos reflectă vizualizările primite pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 reprezintă cea mai vizitată operă a lui Emmanuel Benner.
Când vizitează admiratorii pagina lui Emmanuel Benner?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Datele într-un tabel
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
0
Iul 2026
400
100
Aug 2026
100
0
Sep 2026
100
0
Oct 2026
400
0
Când sunt consultate operele lui Emmanuel Benner?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg admiratorii lui Emmanuel Benner dintre opere?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Datele într-un tabel
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Serenitate
50,0%
50,0%
Clasic
25,0%
50,0%
Dramatic
25,0%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Tranchil
62,5%
50,0%
Liniștit
12,5%
50,0%
Dramatic
12,5%
0,0%
Sobru
12,5%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
42,9%
33,3%
Umbră difuză
57,1%
66,7%
Lumină moderată
0,0%
0,0%
Echilibru luminos
0,0%
0,0%
Luminos
0,0%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
57,1%
66,7%
Culori discrete
23,8%
0,0%
Nuanțe echilibrate și lineare
14,3%
33,3%
Culori clar saturate
4,8%
0,0%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
57,1%
66,7%
Echilibrat
38,1%
33,3%
Vibrant
4,8%
0,0%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
14,3%
0,0%
Nuanțe blânde
14,3%
0,0%
Echilibrat
23,8%
33,3%
Contrast accentuat
28,6%
66,7%
Contrast maxim
19,1%
0,0%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
14,3%
0,0%
Paletă de culori delicate mixate
4,8%
0,0%
Armonie echilibrată
0,0%
0,0%
Unitate cromatică puternică
47,6%
100,0%
Paletă unitară
33,3%
0,0%
Care sunt operele preferate ale lui Emmanuel Benner, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Datele într-un tabel
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Nude by a River
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
At the Water's Edge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apollo and Daphne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Summer Evening
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Leda and the Swan
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Jérôme
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jeune fille couchée sur un…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Young Woman in a Costume fr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hunters in wait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Reclining nude
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ce limbi vorbesc admiratorii lui Emmanuel Benner?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Datele într-un tabel
Limbă
Vizite
Distribuie
Engleză
200
66,7%
Slovacă
100
33,3%
Câte vizite zilnice primește Emmanuel Benner și ce urmează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Datele într-un tabel
Ziua
Vizite
Mie 14 Oct
0
Joi 15 Oct
0
Vin 16 Oct
0
Sâm 17 Oct
0
Dum 18 Oct
0
Lun 19 Oct
0
Mar 20 Oct
0
Mie 21 Oct
0
Joi 22 Oct
0
Vin 23 Oct
0
Sâm 24 Oct
0
Dum 25 Oct
0
Lun 26 Oct
100
Mar 27 Oct
0
Mie 28 Oct
0
Joi 29 Oct
200
Vin 30 Oct
0
Sâm 31 Oct
100
Dum 1 Noi
0
Lun 2 Noi
100
Mar 3 Noi
0
Mie 4 Noi (previzualizare)
0
Joi 5 Noi (previzualizare)
200
Vin 6 Noi (previzualizare)
0
Sâm 7 Noi (previzualizare)
100
Dum 8 Noi (previzualizare)
0
Lun 9 Noi (previzualizare)
200
Mar 10 Noi (previzualizare)
0
Mie 11 Noi (previzualizare)
0
Joi 12 Noi (previzualizare)
300
Vin 13 Noi (previzualizare)
0
Sâm 14 Noi (previzualizare)
100
Dum 15 Noi (previzualizare)
0
Lun 16 Noi (previzualizare)
300
Mar 17 Noi (previzualizare)
0
Mie 18 Noi (previzualizare)
0
Joi 19 Noi (previzualizare)
300
Vin 20 Noi (previzualizare)
0
Sâm 21 Noi (previzualizare)
200
Dum 22 Noi (previzualizare)
0
Lun 23 Noi (previzualizare)
300
Mar 24 Noi (previzualizare)
0
Întrebări despre Emmanuel Benner
Care sunt lucrările lui Emmanuel Benner pe care vizitatorii le deschid cel mai des?
La Résurrection de la fille de Jaïre în primul rând, cu 100 vizualizări, reprezentând 33% din totalul vizualizărilor. 3 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Emmanuel Benner pe WahooArt.com?
1.100 vizite în ultimele douăsprezece luni: 1.000 pe pagina artistului, 100 la opere.
Care sunt lucrările lui Emmanuel Benner care se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?
Lucrurile descrise ca Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică) primesc 100% din vizitele pentru 48% din catalog.