Cy TwomblyStatistici privind popularitatea și vizitatorii
1928
–
2011
Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Cy Twombly de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Cy Twombly: cifre cheie
Quattro Stagioni, Autunno ocupă prima poziție printre operele lui Cy Twombly: 2.000 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 11% din atenția totală. Urmează Dutch Interior și The Rose (IV). Cy Twombly a primit 13.900 vizualizări: 3.500 pe pagina artistului și 10.400 pe piese. Graficul a scăzut: cu 41% mai puține vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Cea mai vizitată lună a fost Iul 2026 (6.900 vizite). Distribuția audienței pe dispozitive: dispozitive de navigare (78%), telefoane mobile (19%) și tablete (3%). O preferință este clară: Nostalgic (Atmosferă) concentrează 37% din vizite pentru doar 0% din catalog.
Cy Twombly: cele 10 picturi cele mai des deschise
Acest clasament se bazează pe vizualizări, nu pe scorul catalogului: cele 10 opere ale lui Cy Twombly cele mai consultate pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni.
Cum evoluează interesul pentru Cy Twombly lună de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele detaliate
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
0
Iul 2026
1.800
5.100
Aug 2026
400
4.000
Sep 2026
1.300
1.300
Cum sunt vizualizate, în ansamblu, picturile individuale ale lui Cy Twombly?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce preferă vizitatorii lui Cy Twombly din catalog?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele detaliate
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Romantic
50,0%
43,9%
Nostalgic
0,0%
36,8%
Impactant
0,0%
14,0%
Dramatic
50,0%
1,8%
Minimalist
0,0%
3,5%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Melancolic
100,0%
48,6%
Contemplativă
0,0%
21,4%
Nostalgic
0,0%
18,6%
Energic
0,0%
11,4%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
6,0%
9,4%
Umbră difuză
10,0%
5,0%
Lumină moderată
10,0%
17,2%
Echilibru luminos
28,0%
29,4%
Luminos
46,0%
38,9%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
54,0%
59,4%
Culori discrete
18,0%
15,0%
Nuanțe echilibrate și lineare
12,0%
10,6%
Culori clar saturate
12,0%
11,1%
Culoare intensă
4,0%
3,9%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Culori neutre
51,2%
58,5%
Monocrom
16,3%
21,1%
Nuanțe închise
4,7%
12,3%
Culori pastelate
14,0%
2,9%
Nuanțe pământii
9,3%
2,9%
Apus
2,3%
2,3%
Obiectiv de răcoare
2,3%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
40,0%
34,4%
Echilibrat
36,0%
41,1%
Vibrant
24,0%
24,4%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
46,0%
50,0%
Nuanțe blânde
14,0%
10,6%
Echilibrat
4,0%
1,7%
Contrast accentuat
12,0%
6,1%
Contrast maxim
24,0%
31,7%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
14,0%
27,2%
Paletă de culori delicate mixate
12,0%
13,3%
Armonie echilibrată
12,0%
3,9%
Unitate cromatică puternică
32,0%
40,6%
Paletă unitară
30,0%
15,0%
Cum se compară canvaele preferate ale lui Cy Twombly pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele detaliate
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
The Four Seasons - Summer -…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
0
The Rose (IV)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
Nine discourses on Commodus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Leaving Paphos Ringed With…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Night Watch
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Proteus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
200
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled (Rome [Wall]) (196…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Leaving Paphos Ringed With…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Odeion (Rome)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lucrările lui Cy Twombly sunt vizionate de pe telefoane sau de pe computere?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează cifrele detaliate
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
10.800
77,7%
telefoane mobile
2.700
19,4%
tablete
400
2,9%
Ce limbi sunt predominante în rândul cititorilor lui Cy Twombly?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele detaliate
Limbă
Vizite
Distribuie
Poloneză
800
30,8%
Portugheză
400
15,4%
Italiană
300
11,5%
Germană
200
7,7%
Engleză
200
7,7%
Spaniolă
200
7,7%
Franceză
200
7,7%
Croată
100
3,8%
Ungară
100
3,8%
Rusă
100
3,8%
Cum arată vizitele zilnice la Cy Twombly și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele detaliate
Ziua
Vizite
Sâm 26 Sep
0
Dum 27 Sep
700
Lun 28 Sep
300
Mar 29 Sep
300
Mie 30 Sep
100
Joi 1 Oct
800
Vin 2 Oct
100
Sâm 3 Oct
200
Dum 4 Oct
200
Lun 5 Oct
100
Mar 6 Oct
200
Mie 7 Oct
0
Joi 8 Oct
100
Vin 9 Oct
800
Sâm 10 Oct
0
Dum 11 Oct
400
Lun 12 Oct
100
Mar 13 Oct
200
Mie 14 Oct
300
Joi 15 Oct
300
Vin 16 Oct
600
Sâm 17 Oct (previzualizare)
100
Dum 18 Oct (previzualizare)
400
Lun 19 Oct (previzualizare)
100
Mar 20 Oct (previzualizare)
200
Mie 21 Oct (previzualizare)
100
Joi 22 Oct (previzualizare)
400
Vin 23 Oct (previzualizare)
400
Sâm 24 Oct (previzualizare)
100
Dum 25 Oct (previzualizare)
400
Lun 26 Oct (previzualizare)
100
Mar 27 Oct (previzualizare)
200
Mie 28 Oct (previzualizare)
100
Joi 29 Oct (previzualizare)
300
Vin 30 Oct (previzualizare)
400
Sâm 31 Oct (previzualizare)
100
Dum 1 Noi (previzualizare)
300
Lun 2 Noi (previzualizare)
100
Mar 3 Noi (previzualizare)
200
Mie 4 Noi (previzualizare)
100
Joi 5 Noi (previzualizare)
300
Vin 6 Noi (previzualizare)
400
Cy Twombly: întrebările tale
Care este pictură pe pânză cea mai vizionată a lui Cy Twombly?
Quattro Stagioni, Autunno: 2.000 vizualizări, adică 11% din totalul vizualizărilor lui Cy Twombly. Lista de mai sus include rangurile până la 10.
Câte vizite primește Cy Twombly?
13.900 în ultimele douăsprezece luni, împărțite între pagina artistului (3.500) și pânzele (10.400).
Vizitatorii îl consultă pe Cy Twombly de pe telefoane sau de pe computere?
Vizitele se împart în dispozitive de navigare (78%), telefoane mobile (19%) și tablete (3%); dispozitive de navigare conduc cu 78%.
Vizitatorii preferă un anumit tip de pânză realizată de Cy Twombly?
Da, Nostalgic (Atmosferă): 37% din vizitele pentru 0% din catalog.