Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Cornelis Van Poelenburch de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Cornelis Van Poelenburch: ce indică vizitele
Cea mai admirată operă a lui Cornelis Van Poelenburch pe WahooArt.com este Portrait of a Young Girl, deschisă de 300 ori în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 8% din totalul vizualizărilor. Următorul pe listă: Roman Ruins și Figures Dancing near Ruin. În total 3.800 vizite, 400 la pagina artistului și 3.400 la opere. Atenția este în creștere, cu 100%, de la Aug 2026 la Sep 2026. Iul 2026 a atras cea mai mare audiență: 2.900 vizite. Vizitatorii navighează pe dispozitive de navigare (97%) și tablete (3%). Vizitatorii preferă Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică): 52% din vizitele lor, în timp ce catalogul deține 20%.
Cele 10 opere ale lui Cornelis Van Poelenburch pe care vizitatorii le admiră cel mai mult
Fiecare clasament de mai jos reflectă vizualizările primite pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 reprezintă cea mai vizitată operă a lui Cornelis Van Poelenburch.
Când vizitează admiratorii pagina lui Cornelis Van Poelenburch?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Datele într-un tabel
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
600
Iul 2026
300
2.600
Aug 2026
0
100
Sep 2026
100
100
Când sunt consultate operele lui Cornelis Van Poelenburch?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg admiratorii lui Cornelis Van Poelenburch dintre opere?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Datele într-un tabel
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Romantic
25,0%
24,0%
Serenitate
25,0%
20,0%
Liniște
0,0%
20,0%
Nostalgic
0,0%
16,0%
Dramatic
25,0%
8,0%
Clasic
25,0%
4,0%
Terțoase
0,0%
4,0%
Inspirațional
0,0%
4,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Nostalgic
25,0%
16,0%
Tranchil
25,0%
16,0%
Melancolic
0,0%
16,0%
Contemplativă
0,0%
16,0%
Sacru
25,0%
8,0%
Liniștit
0,0%
8,0%
Plin de bucurie
0,0%
8,0%
Misterios
0,0%
8,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
22,0%
20,0%
Umbră difuză
26,0%
20,0%
Lumină moderată
36,0%
45,0%
Echilibru luminos
10,0%
10,0%
Luminos
6,0%
5,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
52,0%
32,5%
Culori discrete
34,0%
42,5%
Nuanțe echilibrate și lineare
14,0%
20,0%
Culori clar saturate
0,0%
5,0%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
65,7%
65,8%
Culori neutre
28,6%
28,9%
Nuanțe închise
0,0%
5,3%
Monocrom
2,9%
0,0%
Culori pastelate
2,9%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
58,0%
30,0%
Echilibrat
42,0%
65,0%
Vibrant
0,0%
5,0%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
8,0%
0,0%
Nuanțe blânde
8,0%
5,0%
Echilibrat
6,0%
10,0%
Contrast accentuat
24,0%
20,0%
Contrast maxim
54,0%
65,0%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
18,0%
10,0%
Paletă de culori delicate mixate
14,0%
5,0%
Armonie echilibrată
12,0%
17,5%
Unitate cromatică puternică
20,0%
52,5%
Paletă unitară
36,0%
15,0%
Care sunt operele preferate ale lui Cornelis Van Poelenburch, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Datele într-un tabel
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Nymphs and Satyrs at the En…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
BAIGNEUSES PRES DE RUINES A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of the Campo Vaccino
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
L'ADORATION DES BERGERS
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
RUINES DE L'ANCIENNE ROME A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ruins of Ancient Rome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LA LAPIDATION DE SAINT ETIE…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
PAYSAGE AUX CINQ BAIGNEUSES
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
JESUS AU JARDIN DES OLIVIERS
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jan Both
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Care este distribuția pe dispozitive a audienței Cornelis Van Poelenburch?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Datele într-un tabel
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
3.700
97,4%
tablete
100
2,6%
Ce limbi vorbesc admiratorii lui Cornelis Van Poelenburch?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Datele într-un tabel
Limbă
Vizite
Distribuie
Olandeză
100
100,0%
Câte vizite zilnice primește Cornelis Van Poelenburch și ce urmează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Datele într-un tabel
Ziua
Vizite
Sâm 26 Sep
0
Dum 27 Sep
0
Lun 28 Sep
0
Mar 29 Sep
0
Mie 30 Sep
0
Joi 1 Oct
0
Vin 2 Oct
0
Sâm 3 Oct
0
Dum 4 Oct
0
Lun 5 Oct
300
Mar 6 Oct
0
Mie 7 Oct
0
Joi 8 Oct
0
Vin 9 Oct
0
Sâm 10 Oct
0
Dum 11 Oct
0
Lun 12 Oct
0
Mar 13 Oct
100
Mie 14 Oct
100
Joi 15 Oct
0
Vin 16 Oct
0
Sâm 17 Oct (previzualizare)
0
Dum 18 Oct (previzualizare)
0
Lun 19 Oct (previzualizare)
200
Mar 20 Oct (previzualizare)
100
Mie 21 Oct (previzualizare)
100
Joi 22 Oct (previzualizare)
0
Vin 23 Oct (previzualizare)
0
Sâm 24 Oct (previzualizare)
0
Dum 25 Oct (previzualizare)
0
Lun 26 Oct (previzualizare)
200
Mar 27 Oct (previzualizare)
100
Mie 28 Oct (previzualizare)
100
Joi 29 Oct (previzualizare)
0
Vin 30 Oct (previzualizare)
0
Sâm 31 Oct (previzualizare)
0
Dum 1 Noi (previzualizare)
0
Lun 2 Noi (previzualizare)
300
Mar 3 Noi (previzualizare)
100
Mie 4 Noi (previzualizare)
100
Joi 5 Noi (previzualizare)
0
Vin 6 Noi (previzualizare)
0
Întrebări despre Cornelis Van Poelenburch
Care sunt lucrările lui Cornelis Van Poelenburch pe care vizitatorii le deschid cel mai des?
Portrait of a Young Girl în primul rând, cu 300 vizualizări, reprezentând 8% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Cornelis Van Poelenburch pe WahooArt.com?
3.800 vizite în ultimele douăsprezece luni: 400 pe pagina artistului, 3.400 la opere.
Ce dispozitive folosesc admiratorii lui Cornelis Van Poelenburch?
Aceștia folosesc dispozitive de navigare (97%) și tablete (3%); dispozitive de navigare reprezintă 97% din vizite.
Care sunt lucrările lui Cornelis Van Poelenburch care se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?
Lucrurile descrise ca Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică) primesc 52% din vizitele pentru 20% din catalog.