Clare Galloway Statistici privind popularitatea și vizitatorii

1973

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Clare Galloway de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Clare Galloway: cifre cheie

Healing (Letting Go) ocupă prima poziție printre operele lui Clare Galloway: 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 17% din atenția totală. Urmează Domestic Alchemy (Pregnancy) și Family of Relationships. Clare Galloway a primit 1.400 vizualizări: 400 pe pagina artistului și 1.000 pe piese. Linia este în creștere: cu 100% mai multe vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Cea mai vizitată lună a fost Iul 2026 (1.000 vizite). O preferință este clară: Luminos (Luminanță) concentrează 67% din vizite pentru doar 50% din catalog.

Clare Galloway: cele 10 picturi cele mai des deschise

Acest clasament se bazează pe vizualizări, nu pe scorul catalogului: cele 10 opere ale lui Clare Galloway cele mai consultate pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni.

  1. Healing (Letting Go) 1 Healing (Letting Go), 2000 200 vizualizări · 16,7%
  2. Domestic Alchemy (Pregnancy) 2 Domestic Alchemy (Pregnancy), 2000 200 vizualizări · 16,7%
  3. Family of Relationships 3 Family of Relationships, 2000 100 vizualizări · 8,3%
  4. Self with Small Self (Red) 4 Self with Small Self (Red), 2005 100 vizualizări · 8,3%
  5. Sisters 5 Sisters, 2000 100 vizualizări · 8,3%
  6. Affirmation, Protection 6 Affirmation, Protection, 2005 100 vizualizări · 8,3%
  7. Three Ancient Friends 7 Three Ancient Friends, 2000 100 vizualizări · 8,3%
  8. Forgiveness (Child and Old Man) 8 Forgiveness (Child and Old Man), 2000 100 vizualizări · 8,3%
  9. Healing (Protection) 9 Healing (Protection), 2000 100 vizualizări · 8,3%
  10. Calling the Goddess 10 Calling the Goddess, 1997 100 vizualizări · 8,3%

Cum evoluează interesul pentru Clare Galloway lună de lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează cifrele detaliate
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260100
Iul 2026100900
Aug 202600
Sep 20261000
Oct 20262000

Cum sunt vizualizate, în ansamblu, picturile individuale ale lui Clare Galloway?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum se compară canvaele preferate ale lui Clare Galloway pe parcursul anului?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează cifrele detaliate
Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
Domestic Alchemy (Pregnancy)00000000200000
Calling the Goddess00000000100000
Healing (Protection)000000000000
Forgiveness (Child and Old…00000000100000
Healing (Letting Go)00000000100000
Rebuilding the Body000000000000
Three Ancient Friends00000000100000
Sisters00000001000000
Couple (Blue Mountain)000000000000
Dreams and Thoughts000000000000

Ce limbi sunt predominante în rândul cititorilor lui Clare Galloway?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează cifrele detaliate
LimbăViziteDistribuie
Cehă100100,0%

Cum arată vizitele zilnice la Clare Galloway și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează cifrele detaliate
ZiuaVizite
Sâm 17 Oct0
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct0
Mar 20 Oct100
Mie 21 Oct0
Joi 22 Oct0
Vin 23 Oct0
Sâm 24 Oct0
Dum 25 Oct0
Lun 26 Oct0
Mar 27 Oct0
Mie 28 Oct0
Joi 29 Oct0
Vin 30 Oct0
Sâm 31 Oct0
Dum 1 Noi0
Lun 2 Noi0
Mar 3 Noi0
Mie 4 Noi0
Joi 5 Noi0
Vin 6 Noi0
Sâm 7 Noi (previzualizare)0
Dum 8 Noi (previzualizare)0
Lun 9 Noi (previzualizare)0
Mar 10 Noi (previzualizare)0
Mie 11 Noi (previzualizare)0
Joi 12 Noi (previzualizare)0
Vin 13 Noi (previzualizare)0
Sâm 14 Noi (previzualizare)0
Dum 15 Noi (previzualizare)0
Lun 16 Noi (previzualizare)0
Mar 17 Noi (previzualizare)0
Mie 18 Noi (previzualizare)0
Joi 19 Noi (previzualizare)0
Vin 20 Noi (previzualizare)0
Sâm 21 Noi (previzualizare)0
Dum 22 Noi (previzualizare)0
Lun 23 Noi (previzualizare)0
Mar 24 Noi (previzualizare)0
Mie 25 Noi (previzualizare)0
Joi 26 Noi (previzualizare)0
Vin 27 Noi (previzualizare)0

Clare Galloway: întrebările tale

Care este pictură pe pânză cea mai vizionată a lui Clare Galloway?

Healing (Letting Go): 200 vizualizări, adică 17% din totalul vizualizărilor lui Clare Galloway. Lista de mai sus include rangurile până la 10.

Câte vizite primește Clare Galloway?

1.400 în ultimele douăsprezece luni, împărțite între pagina artistului (400) și pânzele (1.000).

Vizitatorii preferă un anumit tip de pânză realizată de Clare Galloway?

Da, Luminos (Luminanță): 67% din vizitele pentru 50% din catalog.