Benny AndrewsCine vizitează și ce opere sunt vizualizate
1930
–
2006
Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Benny Andrews de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Benny Andrews: ce indică vizitele
Cea mai admirată operă a lui Benny Andrews pe WahooArt.com este Confrontation 2 (John Lewis Series), deschisă de 200 ori în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 10% din totalul vizualizărilor. Următorul pe listă: From the Mountain Top și Trio (Study for Symbols). În total 2.600 vizite, 1.000 la pagina artistului și 1.600 la opere. Atenția a scăzut cu 100% de la Aug 2026 la Sep 2026. Iul 2026 a atras cea mai mare audiență: 2.300 vizite. Vizitatorii preferă Contrast maxim (Contrast): 58% din vizitele lor, în timp ce catalogul deține 28%.
Cele 10 opere ale lui Benny Andrews pe care vizitatorii le admiră cel mai mult
Fiecare clasament de mai jos reflectă vizualizările primite pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 reprezintă cea mai vizitată operă a lui Benny Andrews.
Când vizitează admiratorii pagina lui Benny Andrews?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Datele într-un tabel
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
0
Iul 2026
900
1.400
Aug 2026
100
200
Sep 2026
0
0
Când sunt consultate operele lui Benny Andrews?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg admiratorii lui Benny Andrews dintre opere?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Datele într-un tabel
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Liniște
33,3%
42,9%
Inspirațional
0,0%
28,6%
Nostalgic
33,3%
0,0%
Dramatic
16,7%
0,0%
Elegant
0,0%
14,3%
Jucăuș
0,0%
14,3%
Serenitate
16,7%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Contemplativă
83,3%
42,9%
Speranță și lumină
0,0%
28,6%
Liniștit
0,0%
14,3%
Plin de bucurie
0,0%
14,3%
Tensiune și neliniște
16,7%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
0,0%
0,0%
Umbră difuză
0,0%
5,3%
Lumină moderată
14,0%
21,1%
Echilibru luminos
26,0%
52,6%
Luminos
60,0%
21,1%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
66,0%
31,6%
Culori discrete
24,0%
36,8%
Nuanțe echilibrate și lineare
8,0%
21,1%
Culori clar saturate
2,0%
10,5%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Culori neutre
42,9%
63,2%
Monocrom
44,9%
21,1%
Nuanțe închise
2,0%
10,5%
Culori pastelate
6,1%
0,0%
Nuanțe pământii
4,1%
0,0%
Natură
0,0%
5,3%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
38,0%
21,1%
Echilibrat
54,0%
57,9%
Vibrant
8,0%
21,1%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
52,0%
21,1%
Nuanțe blânde
4,0%
0,0%
Echilibrat
4,0%
15,8%
Contrast accentuat
12,0%
5,3%
Contrast maxim
28,0%
57,9%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
20,0%
36,8%
Paletă de culori delicate mixate
10,0%
5,3%
Armonie echilibrată
14,0%
21,1%
Unitate cromatică puternică
6,0%
15,8%
Paletă unitară
50,0%
21,1%
Care sunt operele preferate ale lui Benny Andrews, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Datele într-un tabel
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
The Pettus Bridge (John Lew…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Segregation (John Lewis Ser…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Weathering The Storm (John…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
John Lewis Speaking at the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fun #2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Confrontation 2 (John Lewis…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Sermon (John Lewis Seri…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Confrontation 1 (John Lewis…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Library (John Lewis Series)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Attackers (John Lewis Serie…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ce limbi vorbesc admiratorii lui Benny Andrews?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizite zilnice primește Benny Andrews și ce urmează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Datele într-un tabel
Ziua
Vizite
Dum 27 Sep
0
Lun 28 Sep
0
Mar 29 Sep
0
Mie 30 Sep
0
Joi 1 Oct
0
Vin 2 Oct
0
Sâm 3 Oct
0
Dum 4 Oct
0
Lun 5 Oct
0
Mar 6 Oct
0
Mie 7 Oct
200
Joi 8 Oct
0
Vin 9 Oct
0
Sâm 10 Oct
0
Dum 11 Oct
0
Lun 12 Oct
100
Mar 13 Oct
0
Mie 14 Oct
0
Joi 15 Oct
100
Vin 16 Oct
0
Sâm 17 Oct
0
Dum 18 Oct (previzualizare)
0
Lun 19 Oct (previzualizare)
100
Mar 20 Oct (previzualizare)
0
Mie 21 Oct (previzualizare)
100
Joi 22 Oct (previzualizare)
100
Vin 23 Oct (previzualizare)
0
Sâm 24 Oct (previzualizare)
0
Dum 25 Oct (previzualizare)
0
Lun 26 Oct (previzualizare)
100
Mar 27 Oct (previzualizare)
0
Mie 28 Oct (previzualizare)
200
Joi 29 Oct (previzualizare)
100
Vin 30 Oct (previzualizare)
0
Sâm 31 Oct (previzualizare)
0
Dum 1 Noi (previzualizare)
0
Lun 2 Noi (previzualizare)
100
Mar 3 Noi (previzualizare)
0
Mie 4 Noi (previzualizare)
200
Joi 5 Noi (previzualizare)
100
Vin 6 Noi (previzualizare)
0
Sâm 7 Noi (previzualizare)
0
Întrebări despre Benny Andrews
Care sunt lucrările lui Benny Andrews pe care vizitatorii le deschid cel mai des?
Confrontation 2 (John Lewis Series) în primul rând, cu 200 vizualizări, reprezentând 10% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Benny Andrews pe WahooArt.com?
2.600 vizite în ultimele douăsprezece luni: 1.000 pe pagina artistului, 1.600 la opere.
Care sunt lucrările lui Benny Andrews care se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?
Lucrurile descrise ca Contrast maxim (Contrast) primesc 58% din vizitele pentru 28% din catalog.