Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Andries Van Eertvelt de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Andries Van Eertvelt: publicul pe scurt
În ultimele douăsprezece luni, cea mai vizualizată pictură a lui Andries Van Eertvelt pe WahooArt.com a fost Naval Battle of Guetaria in (1638): 400 vizualizări, sau 31% din atenția acordată lucrărilor artistului. Urmează Untitled (833) și Sea Battle. Artistul a atras în total 2.200 vizite: 1.000 pe pagina artistului și 1.200 pe paginile tablouarelor individuale. Vârful de activitate a avut loc în Iul 2026, cu 1.200 vizite. Vizitatorii sunt atrași de Umbră difuză (Luminanță): 69% din vizite, deși astfel de pânze reprezintă 35% din catalogul artistului.
Cele 9 cele mai vizionate picturi ale lui Andries Van Eertvelt
Clasate în funcție de vizitele efectuate în ultimele doceize luni, acestea sunt cele 9 lucrări ale lui Andries Van Eertvelt pe care colecționarii le deschid cel mai des pe WahooArt.com.
Câți oameni vizitează pagina lui Andries Van Eertvelt în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vizualizați cifrele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
0
Iul 2026
700
500
Aug 2026
200
500
Sep 2026
0
0
Oct 2026
100
200
Ce nivel de atenție primesc picturile lui Andries Van Eertvelt?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de picturi alese de vizitatorii lui Andries Van Eertvelt?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vizualizați cifrele
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Liniște
33,3%
50,0%
Serenitate
33,3%
50,0%
Dramatic
33,3%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Liniștit
33,3%
50,0%
Contemplativă
33,3%
50,0%
Dramatic
33,3%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
9,3%
15,4%
Umbră difuză
34,9%
69,2%
Lumină moderată
41,9%
7,7%
Echilibru luminos
9,3%
0,0%
Luminos
4,7%
7,7%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
37,2%
38,5%
Culori discrete
25,6%
38,5%
Nuanțe echilibrate și lineare
30,2%
15,4%
Culori clar saturate
7,0%
7,7%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
50,0%
50,0%
Culori neutre
32,1%
10,0%
Nuanțe închise
10,7%
20,0%
Monocrom
3,6%
20,0%
Culori pastelate
3,6%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
41,9%
30,8%
Echilibrat
39,5%
53,8%
Vibrant
18,6%
15,4%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
7,0%
15,4%
Nuanțe blânde
18,6%
15,4%
Echilibrat
4,7%
0,0%
Contrast accentuat
18,6%
23,1%
Contrast maxim
51,2%
46,2%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
7,0%
0,0%
Paletă de culori delicate mixate
9,3%
15,4%
Armonie echilibrată
0,0%
0,0%
Unitate cromatică puternică
30,2%
30,8%
Paletă unitară
53,5%
53,8%
Care sunt cele mai vizitate picturi ale lui Andries Van Eertvelt, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vizualizați cifrele
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Naval Battle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Ships at Anchor
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Sea Battle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Battle of Lepanto
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Seascape with Four Frigates
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Naval Battle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Battle of Lepanto
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dutch Ships loading Timber…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shipping of a coastal town
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Battle of Gibraltar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
În ce limbi este citit Andries Van Eertvelt?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vizualizați cifrele
Limbă
Vizite
Distribuie
Engleză
100
100,0%
Câte vizite primește Andries Van Eertvelt zilnic și ce se anticipează în continuare?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vizualizați cifrele
Ziua
Vizite
Mar 13 Oct
0
Mie 14 Oct
0
Joi 15 Oct
0
Vin 16 Oct
0
Sâm 17 Oct
0
Dum 18 Oct
0
Lun 19 Oct
0
Mar 20 Oct
200
Mie 21 Oct
100
Joi 22 Oct
0
Vin 23 Oct
0
Sâm 24 Oct
0
Dum 25 Oct
0
Lun 26 Oct
0
Mar 27 Oct
100
Mie 28 Oct
0
Joi 29 Oct
0
Vin 30 Oct
0
Sâm 31 Oct
0
Dum 1 Noi
100
Lun 2 Noi
0
Mar 3 Noi (previzualizare)
200
Mie 4 Noi (previzualizare)
100
Joi 5 Noi (previzualizare)
0
Vin 6 Noi (previzualizare)
0
Sâm 7 Noi (previzualizare)
0
Dum 8 Noi (previzualizare)
100
Lun 9 Noi (previzualizare)
0
Mar 10 Noi (previzualizare)
200
Mie 11 Noi (previzualizare)
100
Joi 12 Noi (previzualizare)
0
Vin 13 Noi (previzualizare)
0
Sâm 14 Noi (previzualizare)
0
Dum 15 Noi (previzualizare)
100
Lun 16 Noi (previzualizare)
0
Mar 17 Noi (previzualizare)
300
Mie 18 Noi (previzualizare)
100
Joi 19 Noi (previzualizare)
0
Vin 20 Noi (previzualizare)
0
Sâm 21 Noi (previzualizare)
0
Dum 22 Noi (previzualizare)
100
Lun 23 Noi (previzualizare)
0
Întrebări frecvente despre Andries Van Eertvelt
Care sunt cele mai populare picturi pe pânză ale lui Andries Van Eertvelt?
Naval Battle of Guetaria in (1638) ocupă prima poziție, cu 400 vizualizări (31% din totalul vizualizărilor lui Andries Van Eertvelt). Clasamentul de mai sus enumeră cele 9 cele mai vizionate opere.
Câți oameni vizualizează Andries Van Eertvelt pe WahooArt.com?
În ultimele douăsprezece luni, Andries Van Eertvelt a primit 2.200 vizite: 1.000 pe pagina artistului și 1.200 pe tablourile individuale.
Ce tip de pânză de Andries Van Eertvelt preferă vizitatorii?
Aceștia preferă Umbră difuză (Luminanță): 69% din vizite, față de 35% din catalog.