Adriaen Brouwer Cine vizitează și ce opere sunt vizualizate

1605 – 1638

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Adriaen Brouwer de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Adriaen Brouwer: ce indică vizitele

Cea mai admirată operă a lui Adriaen Brouwer pe WahooArt.com este Feeling, deschisă de 500 ori în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 11% din totalul vizualizărilor. Următorul pe listă: The Smokers și In the Tavern. În total 5.200 vizite, 1.000 la pagina artistului și 4.200 la opere. Atenția este în creștere, cu 83%, de la Aug 2026 la Sep 2026. Iul 2026 a atras cea mai mare audiență: 3.500 vizite. Vizitatorii navighează pe dispozitive de navigare (90%) și telefoane mobile (10%). Vizitatorii preferă Melancolic (Ton emoțional): 32% din vizitele lor, în timp ce catalogul deține 8%.

Cele 10 opere ale lui Adriaen Brouwer pe care vizitatorii le admiră cel mai mult

Fiecare clasament de mai jos reflectă vizualizările primite pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 reprezintă cea mai vizitată operă a lui Adriaen Brouwer.

  1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 vizualizări · 10,6%
  2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 vizualizări · 10,6%
  3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 vizualizări · 8,5%
  4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 vizualizări · 6,4%
  5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 vizualizări · 6,4%
  6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 vizualizări · 4,3%
  7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 vizualizări · 4,3%
  8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 vizualizări · 4,3%
  9. Avarice 9 Avarice 200 vizualizări · 4,3%
  10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 vizualizări · 2,1%

Când vizitează admiratorii pagina lui Adriaen Brouwer?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Datele într-un tabel
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202600
Iul 20268002.700
Aug 20260600
Sep 2026200900

Când sunt consultate operele lui Adriaen Brouwer?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt operele preferate ale lui Adriaen Brouwer, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Datele într-un tabel
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Twilight Landscape0000000002000100
In the Tavern0000000001000300
Brawling Peasants0000000001001000
Smoking Men000000000000
In the Tavern000000000000
Interior of a Smoking Room00000000010000
The Back Operation00000000000100
The Smokers0000000003000100
Interior of a Tavern00000000001000
Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

Care este distribuția pe dispozitive a audienței Adriaen Brouwer?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Datele într-un tabel
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare4.70090,4%
telefoane mobile5009,6%

Ce limbi vorbesc admiratorii lui Adriaen Brouwer?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Datele într-un tabel
LimbăViziteDistribuie
Cehă10033,3%
Germană10033,3%
Engleză10033,3%

Câte vizite zilnice primește Adriaen Brouwer și ce urmează?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Datele într-un tabel
ZiuaVizite
Sâm 3 Oct100
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct100
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct100
Mar 13 Oct100
Mie 14 Oct200
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct100
Sâm 17 Oct100
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct0
Mar 20 Oct100
Mie 21 Oct100
Joi 22 Oct200
Vin 23 Oct200
Sâm 24 Oct (previzualizare)200
Dum 25 Oct (previzualizare)0
Lun 26 Oct (previzualizare)100
Mar 27 Oct (previzualizare)100
Mie 28 Oct (previzualizare)200
Joi 29 Oct (previzualizare)100
Vin 30 Oct (previzualizare)200
Sâm 31 Oct (previzualizare)300
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)100
Mar 3 Noi (previzualizare)200
Mie 4 Noi (previzualizare)300
Joi 5 Noi (previzualizare)200
Vin 6 Noi (previzualizare)300
Sâm 7 Noi (previzualizare)300
Dum 8 Noi (previzualizare)0
Lun 9 Noi (previzualizare)100
Mar 10 Noi (previzualizare)200
Mie 11 Noi (previzualizare)300
Joi 12 Noi (previzualizare)200
Vin 13 Noi (previzualizare)300

Întrebări despre Adriaen Brouwer

Care sunt lucrările lui Adriaen Brouwer pe care vizitatorii le deschid cel mai des?

Feeling în primul rând, cu 500 vizualizări, reprezentând 11% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Adriaen Brouwer pe WahooArt.com?

5.200 vizite în ultimele douăsprezece luni: 1.000 pe pagina artistului, 4.200 la opere.

Ce dispozitive folosesc admiratorii lui Adriaen Brouwer?

Aceștia folosesc dispozitive de navigare (90%) și telefoane mobile (10%); dispozitive de navigare reprezintă 90% din vizite.

Care sunt lucrările lui Adriaen Brouwer care se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?

Lucrurile descrise ca Melancolic (Ton emoțional) primesc 32% din vizitele pentru 8% din catalog.