Odilon Redon Statystyki popularności i odwiedzin

1840 – 1916

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Odilon Redon w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Odilon Redon: kluczowe postacie

The Cyclops zajmuje pierwsze miejsce wśród dzieł artysty Odilon Redon: 1 700 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 2% całkowitej uwagi. Następują Yellow Tree i White Vase with Flowers. Odilon Redon odnotował 72 500 odwiedzin: 5 600 na stronie artysty, 66 900 na płótnach. Wykres spadł: o 10% mniej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Najczęściej odwiedzanym miesiącem był Lip 2026 (55 500 wizyt). Języki odbiorców: ukraiński (24%), angielski (18%) i hiszpański (12%). Podział odbiorców ze względu na urządzenia: urządzenia (88%), telefony (10%) i tablety (1%). Jedna preferencja jest oczywista: Tajemniczy (Wydźwięk emocjonalny) generuje 51% wizyt, stanowiąc zaledwie 29% katalogu.

Odilon Redon: 10 najczęściej otwieranych płócien

Ten ranking uwzględnia liczbę odwiedzin, a nie punkty w katalogu: 10 najczęściej przeglądanych dzieł artysty Odilon Redon w serwisie WahooArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

  1. The Cyclops 1 The Cyclops, 1914 1 700 wizyt · 2,3%
  2. Yellow Tree 2 Yellow Tree, 1900 1 100 wizyt · 1,5%
  3. White Vase with Flowers 3 White Vase with Flowers, 1916 1 100 wizyt · 1,5%
  4. Ophelia 4 Ophelia, 1903 900 wizyt · 1,2%
  5. The Black Pegasus 5 The Black Pegasus 800 wizyt · 1,1%
  6. Woman in Red 6 Woman in Red 800 wizyt · 1,1%
  7. Oriental Woman 7 Oriental Woman, 1897 800 wizyt · 1,1%
  8. Cactus Man 8 Cactus Man, 1882 700 wizyt · 0,9%
  9. Roger and Angelica 9 Roger and Angelica, 1909 700 wizyt · 0,9%
  10. Peyrelebade Landscape 10 Peyrelebade Landscape, 1868 700 wizyt · 0,9%

Jak zmienia się zainteresowanie Odilon Redon z miesiąca na miesiąc?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż szczegółowe dane
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20261001 500
Lip 20261 30054 200
Sie 20261 1007 000
Wrz 20263 1004 200

Jak ogólnie prezentuje się liczba wyświetleń poszczególnych płócien Odilon Redon?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jak zmieniała się popularność ulubionych płócien Odilon Redon w ciągu roku?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Pokaż szczegółowe dane
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
The Death of Ophelia000000000100100100
Beatrice0000000001000100
Woman in Red0000000007000100
Roger and Angelica0000000001001000
The cyclops00000000010000
Portrait of Paul Gauguin000000000000
Okno0000000002001000
The Cyclops000000000400600100
Young Girl in a Blue Bonnet00000000040000
Large Bouquet in a Japanese…00000000001000

Czy prace Odilon Redon są oglądane na telefonach czy komputerach?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż szczegółowe dane
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia64 00088,3%
telefony7 50010,3%
tablety1 0001,4%

Które języki dominują wśród czytelników Odilon Redon?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Pokaż szczegółowe dane
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
ukraiński1 20023,5%
angielski90017,6%
hiszpański60011,8%
niemiecki4007,8%
bułgarski3005,9%
włoski3005,9%
rosyjski3005,9%
czeski2003,9%
fiński2003,9%
estoński1002,0%

Jak wyglądają dzienne wizyty u Odilon Redon oraz jakie są prognozy?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Pokaż szczegółowe dane
DzieńOdwiedziny
So 26 Wrz500
Nd 27 Wrz300
Pon 28 Wrz1 000
Wt 29 Wrz900
Śr 30 Wrz500
Czw 1 Paź3 100
Pt 2 Paź2 300
So 3 Paź600
Nd 4 Paź300
Pon 5 Paź800
Wt 6 Paź1 300
Śr 7 Paź1 200
Czw 8 Paź600
Pt 9 Paź1 500
So 10 Paź700
Nd 11 Paź300
Pon 12 Paź1 100
Wt 13 Paź900
Śr 14 Paź1 100
Czw 15 Paź900
Pt 16 Paź700
So 17 Paź (prognoza)400
Nd 18 Paź (prognoza)200
Pon 19 Paź (prognoza)600
Wt 20 Paź (prognoza)700
Śr 21 Paź (prognoza)600
Czw 22 Paź (prognoza)1 000
Pt 23 Paź (prognoza)1 000
So 24 Paź (prognoza)300
Nd 25 Paź (prognoza)100
Pon 26 Paź (prognoza)500
Wt 27 Paź (prognoza)500
Śr 28 Paź (prognoza)500
Czw 29 Paź (prognoza)800
Pt 30 Paź (prognoza)700
So 31 Paź (prognoza)200
Nd 1 Lis (prognoza)100
Pon 2 Lis (prognoza)400
Wt 3 Lis (prognoza)400
Śr 4 Lis (prognoza)300
Czw 5 Lis (prognoza)600
Pt 6 Lis (prognoza)600

Odilon Redon: Twoje pytania

Które płótno Odilon Redon cieszy się największą liczbą wyświetleń?

The Cyclops: 1 700 odwiedzin, czyli 2% wszystkich wyświetleń artysty Odilon Redon. Powyższa lista obejmuje ranking do miejsca 10.

Ile wizyt otrzymuje Odilon Redon?

72 500 w ciągu dwunastu miesięcy, z podziałem na stronę artysty (5 600) oraz płótna (66 900).

Czy odwiedzający przeglądają profil Odilon Redon na telefonach czy komputerach?

Wizyty dzielą się na urządzenia (88%), telefony (10%) i tablety (1%); liderem jest urządzenia z udziałem 88%.

Czy Odilon Redon jest dostępny w kilku językach?

Tak: ukraiński (24%), angielski (18%) i hiszpański (12%). Liderem jest ukraiński z wynikiem 24%.

Czy odwiedzający preferują konkretny rodzaj płótna autorstwa Odilon Redon?

Tak, Tajemniczy (Wydźwięk emocjonalny): 51% odwiedzin dla 29% katalogu.