Marina Abramović Kto ogląda i jakie dzieła

1946

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Marina Abramović w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Marina Abramović: statystyki odwiedzin

Najbardziej podziwiane dzieło Marina Abramović w serwisie WahooArt.com to The Hero, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy zostało otwarte 200 razy, co stanowi 33% wszystkich wyświetleń. Kolejne miejsca: The Communicator i Green Dragon Lying. Łącznie 600 wizyt: 200 na stronie artysty oraz 400 w odniesieniu do dzieł. Lip 2026 przyciągnął największą widownię: 500 odwiedzin. Odwiedzający preferują Delikatna luminancja (Jasność luminancji): 50% ich wizyt, podczas gdy katalog obejmuje 33%.

4 dzieł Marina Abramović, które najbardziej zachwycają odwiedzających

Każdy poniższy ranking odzwierciedla liczbę odwiedzin w serwisie WahooArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy; numer 1 to najbardziej odwiedzane dzieło artysty Marina Abramović.

  1. The Hero 1 The Hero, 2001 200 wizyt · 33,3%
  2. The Communicator 2 The Communicator 200 wizyt · 33,3%
  3. Green Dragon Lying 3 Green Dragon Lying 100 wizyt · 16,7%
  4. Black Dragon 4 Black Dragon 100 wizyt · 16,7%

Kiedy fani odwiedzają stronę Marina Abramović?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 202600
Lip 2026200300
Sie 202600
Wrz 20260100

Kiedy oglądane są dzieła artysty Marina Abramović?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jakie są ulubione dzieła Marina Abramović miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Dane w tabeli
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Rhythm 5000000000000
The Hero00000000000100
The Communicator00000000020000
Chair for Man and His Spirit000000000000
Black Dragon000000000000
Green Dragon Lying00000000010000

W jakich językach posługują się wielbiciele Marina Abramović?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Dane w tabeli
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
hiszpański100100,0%

Ile dziennie odwiedzin otrzymuje Marina Abramović i co przyniesie przyszłość?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Dane w tabeli
DzieńOdwiedziny
Nd 4 Paź0
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź0
Śr 7 Paź0
Czw 8 Paź0
Pt 9 Paź0
So 10 Paź0
Nd 11 Paź0
Pon 12 Paź0
Wt 13 Paź0
Śr 14 Paź0
Czw 15 Paź1 500
Pt 16 Paź0
So 17 Paź0
Nd 18 Paź0
Pon 19 Paź0
Wt 20 Paź0
Śr 21 Paź0
Czw 22 Paź100
Pt 23 Paź100
So 24 Paź0
Nd 25 Paź (prognoza)0
Pon 26 Paź (prognoza)0
Wt 27 Paź (prognoza)0
Śr 28 Paź (prognoza)0
Czw 29 Paź (prognoza)300
Pt 30 Paź (prognoza)0
So 31 Paź (prognoza)0
Nd 1 Lis (prognoza)0
Pon 2 Lis (prognoza)0
Wt 3 Lis (prognoza)0
Śr 4 Lis (prognoza)0
Czw 5 Lis (prognoza)300
Pt 6 Lis (prognoza)0
So 7 Lis (prognoza)0
Nd 8 Lis (prognoza)0
Pon 9 Lis (prognoza)0
Wt 10 Lis (prognoza)0
Śr 11 Lis (prognoza)0
Czw 12 Lis (prognoza)400
Pt 13 Lis (prognoza)0
So 14 Lis (prognoza)0

O co pytają odwiedzający Marina Abramović

Które dzieła Marina Abramović są najczęściej otwierane przez odwiedzających?

Najpierw The Hero z 200 odwiedzinami, co stanowi 33% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 4 dzieł.

Jak liczna jest społeczność Marina Abramović w WahooArt.com?

600 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 200 na stronie artysty, 400 w dziełach.

Które dzieła Marina Abramović najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?

Dzieła opisane jako Delikatna luminancja (Jasność luminancji) generują 50% wizyt w 33% katalogu.