Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Lyonel Feininger w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
The honeymooners zajmuje pierwsze miejsce wśród dzieł artysty Lyonel Feininger: 1 100 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 13% całkowitej uwagi. Następują Jesuits III i Gelmeroda IX. Lyonel Feininger odnotował 12 100 odwiedzin: 4 800 na stronie artysty, 7 300 na płótnach. Wykres rośnie: o 26% więcej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Najczęściej odwiedzanym miesiącem był Lip 2026 (6 800 wizyt). Podział odbiorców ze względu na urządzenia: urządzenia (59%), telefony (31%) i tablety (10%). Jedna preferencja jest oczywista: Ciemne tony (Paleta kolorów) generuje 40% wizyt, stanowiąc zaledwie 9% katalogu.
Ten ranking uwzględnia liczbę odwiedzin, a nie punkty w katalogu: 10 najczęściej przeglądanych dzieł artysty Lyonel Feininger w serwisie WahooArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 100 |
| Lip 2026 | 2 100 | 4 700 |
| Sie 2026 | 900 | 1 400 |
| Wrz 2026 | 1 800 | 1 100 |
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 2,0% | 1,2% |
| Miękki cień | 2,0% | 10,7% |
| Delikatna luminancja | 36,0% | 53,6% |
| Jasna luminancja | 38,0% | 20,2% |
| Rozświetlony | 22,0% | 14,3% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 60,0% | 21,4% |
| Subtelna kolorystyka | 24,0% | 27,4% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 8,0% | 25,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 8,0% | 25,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 1,2% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 77,8% | 49,3% |
| Ciemne tony | 8,9% | 40,0% |
| Monochromatyczna | 6,7% | 4,0% |
| Pastele | 4,4% | 4,0% |
| Barwy ziemi | 2,2% | 2,7% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 44,0% | 19,1% |
| Zrównoważony | 42,0% | 47,6% |
| Żywy i nasycony | 14,0% | 33,3% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 20,0% | 17,9% |
| Delikatny | 14,0% | 7,1% |
| Zrównoważony kontrast | 4,0% | 7,1% |
| Wyrazisty kontrast | 8,0% | 30,9% |
| Oświadczenie | 54,0% | 36,9% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 16,0% | 38,1% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 12,0% | 13,1% |
| Zrównoważona harmonia | 6,0% | 9,5% |
| Silna spójność kolorystyczna | 24,0% | 20,2% |
| Spójna paleta barw | 42,0% | 19,1% |
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carnival in Arcueil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Carnival | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 |
| Blue Coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Gelmeroda IX | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 200 |
| The honeymooners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 200 |
| The Village Pond of Gelmero… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Werder I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jesuits III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 200 |
| Yachts | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rain Clarity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 7 100 | 58,7% |
| telefony | 3 800 | 31,4% |
| tablety | 1 200 | 9,9% |
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| niemiecki | 2 100 | 75,0% |
| włoski | 200 | 7,1% |
| czeski | 100 | 3,6% |
| hiszpański | 100 | 3,6% |
| koreański | 100 | 3,6% |
| polski | 100 | 3,6% |
| portugalski | 100 | 3,6% |
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| So 26 Wrz | 100 |
| Nd 27 Wrz | 100 |
| Pon 28 Wrz | 500 |
| Wt 29 Wrz | 100 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 300 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 200 |
| Pon 5 Paź | 300 |
| Wt 6 Paź | 200 |
| Śr 7 Paź | 100 |
| Czw 8 Paź | 400 |
| Pt 9 Paź | 300 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 1 100 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 100 |
| Śr 14 Paź | 200 |
| Czw 15 Paź | 500 |
| Pt 16 Paź | 200 |
| So 17 Paź (prognoza) | 100 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 800 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 400 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 200 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 200 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 600 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 300 |
| So 24 Paź (prognoza) | 100 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 900 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 500 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 200 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 200 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 700 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 300 |
| So 31 Paź (prognoza) | 100 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 1 000 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 500 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 300 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 200 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 800 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 300 |