Juan Gris Statystyki odbiorców i popularności

1887 – 1927

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Juan Gris w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Juan Gris: krótko o odbiorcach

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy najczęściej oglądanym płótnem artysty Juan Gris w serwisie WahooArt.com było Portret Madame Josette Gris: 1 700 wizyt, co stanowi 5% uwagi poświęconej twórczości tego artysty. Następują po nim Still Life with a Guitar i Kompozycja przed oknem. Artysta przyciągnął łącznie 35 900 wizyt: 6 400 na stronie artysty oraz 29 500 na stronach poszczególnych płócien. Zainteresowanie rośnie: liczba odwiedzin wzrosła o 38% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Szczyt popularności przypadł na Lip 2026, kiedy odnotowano 21 200 wizyt. Odbiorcy czytają stronę w językach: szwedzki (15%), japoński (13%) i polski (13%). Odbiorcy oglądają dzieła na urządzenia (80%), telefony (16%) i tablety (4%). Odwiedzający skłaniają się ku Oświadczenie (Kontrast): stanowią one 70% wszystkich wizyt, mimo że takie płótna stanowią jedynie 44% katalogu artysty.

10 najczęściej oglądanych płócien artysty Juan Gris

Na podstawie liczby rzeczywistych odwiedzin z ostatnich dwunastu miesięcy, oto 10 dzieł artysty Juan Gris, które kolekcjonerzy najczęściej otwierają w serwisie WahooArt.com.

  1. Portret Madame Josette Gris 1 Portret Madame Josette Gris, 1916 1 700 wizyt · 5,1%
  2. Still Life with a Guitar 2 Still Life with a Guitar, 1913 1 600 wizyt · 4,8%
  3. Kompozycja przed oknem 3 Kompozycja przed oknem, 1915 1 300 wizyt · 3,9%
  4. Guitar on a Table 4 Guitar on a Table, 1915 800 wizyt · 2,4%
  5. Still Life with Flowers 5 Still Life with Flowers, 1912 800 wizyt · 2,4%
  6. Śniadanie 6 Śniadanie, 1915 600 wizyt · 1,8%
  7. Glass and Ace of Clubs 7 Glass and Ace of Clubs, 1917 600 wizyt · 1,8%
  8. Landscape with house at Ceret 8 Landscape with house at Ceret, 1913 600 wizyt · 1,8%
  9. The painters window - - 9 The painters window - -, 1925 600 wizyt · 1,8%
  10. Landscape with Houses at Ceret 10 Landscape with Houses at Ceret, 1913 600 wizyt · 1,8%

Ile osób miesięcznie odwiedza stronę Juan Gris?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20262001 200
Lip 20261 50019 700
Sie 20261 0004 600
Wrz 20263 7004 000

Ile uwagi przyciągają płótna Juan Gris?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które płótna Juan Gris przyciągają najwięcej odwiedzin, miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Zobacz statystyki
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Portret Madame Josette Gris000000000300400400
Jabłka i winogrona na stole000000002001001000
Kompozycja przed oknem0000000008000400
Śniadanie0000000020000300
Grapes00000000010000
Landscape at Beaulieu0000000003001000
Guitar on a Table00000000080000
Grapes00000000020000
Violin and Guitar00000000040000
The Smoker0000000002000100

Z jakich urządzeń korzystają wielbiciele, aby oglądać Juan Gris?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia28 70079,9%
telefony5 90016,4%
tablety1 3003,6%

W jakich językach czytany jest Juan Gris?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Zobacz statystyki
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
szwedzki70014,9%
japoński60012,8%
polski60012,8%
koreański50010,6%
rosyjski50010,6%
angielski3006,4%
hiszpański3006,4%
portugalski2004,3%
arabski1002,1%
bułgarski1002,1%

Ile codziennie odwiedzin otrzymuje Juan Gris i czego można spodziewać się w przyszłości?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Zobacz statystyki
DzieńOdwiedziny
Pon 28 Wrz300
Wt 29 Wrz900
Śr 30 Wrz1 000
Czw 1 Paź600
Pt 2 Paź100
So 3 Paź1 300
Nd 4 Paź200
Pon 5 Paź1 500
Wt 6 Paź400
Śr 7 Paź300
Czw 8 Paź600
Pt 9 Paź100
So 10 Paź300
Nd 11 Paź200
Pon 12 Paź1 600
Wt 13 Paź500
Śr 14 Paź300
Czw 15 Paź600
Pt 16 Paź800
So 17 Paź200
Nd 18 Paź600
Pon 19 Paź (prognoza)1 300
Wt 20 Paź (prognoza)700
Śr 21 Paź (prognoza)600
Czw 22 Paź (prognoza)700
Pt 23 Paź (prognoza)400
So 24 Paź (prognoza)700
Nd 25 Paź (prognoza)400
Pon 26 Paź (prognoza)1 300
Wt 27 Paź (prognoza)700
Śr 28 Paź (prognoza)600
Czw 29 Paź (prognoza)700
Pt 30 Paź (prognoza)400
So 31 Paź (prognoza)700
Nd 1 Lis (prognoza)400
Pon 2 Lis (prognoza)1 300
Wt 3 Lis (prognoza)700
Śr 4 Lis (prognoza)600
Czw 5 Lis (prognoza)700
Pt 6 Lis (prognoza)400
So 7 Lis (prognoza)700
Nd 8 Lis (prognoza)400

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Juan Gris

Które płótna autorstwa Juan Gris cieszą się największą popularnością?

Portret Madame Josette Gris zajmuje pierwsze miejsce z wynikiem 1 700 odwiedzin (5% wszystkich wyświetleń Juan Gris). Powyższa lista przedstawia 10 najczęściej oglądanych dzieł.

Ilu użytkowników ogląda Juan Gris na WahooArt.com?

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy profil Juan Gris odwiedziło 35 900 razy: 6 400 razy na stronie artysty oraz 29 500 razy na poszczególnych płótnach.

Na jakich urządzeniach kolekcjonerzy oglądają Juan Gris?

Kolekcjonerzy przeglądają profil Juan Gris na urządzeniach urządzenia (80%), telefony (16%) i tablety (4%); urządzenia urządzenia stanowią 80% wszystkich wizyt.

W jakich językach czytają o Juan Gris odwiedzający?

W językach: szwedzki (15%), japoński (13%) i polski (13%); liderem jest szwedzki z udziałem 15% odwiedzających.

Który rodzaj płótna Juan Gris preferują odwiedzający?

Preferują Oświadczenie (Kontrast): 70% wizyt, w porównaniu do 44% w katalogu.