Frederic Edwin Church Statystyki odbiorców i popularności

1826 – 1900

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Frederic Edwin Church w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Frederic Edwin Church: krótko o odbiorcach

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy najczęściej oglądanym płótnem artysty Frederic Edwin Church w serwisie WahooArt.com było Serce Andów: 1 800 wizyt, co stanowi 9% uwagi poświęconej twórczości tego artysty. Następują po nim Twilight in the Wilderness i Cotopaxi. Artysta przyciągnął łącznie 20 500 wizyt: 2 500 na stronie artysty oraz 18 000 na stronach poszczególnych płócien. Zainteresowanie spadło o 58% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Szczyt popularności przypadł na Lip 2026, kiedy odnotowano 14 900 wizyt. Odbiorcy oglądają dzieła na urządzenia (87%), telefony (10%) i tablety (2%). Odwiedzający skłaniają się ku Dramatyczny (Klimat): stanowią one 40% wszystkich wizyt, mimo że takie płótna stanowią jedynie 14% katalogu artysty.

10 najczęściej oglądanych płócien artysty Frederic Edwin Church

Na podstawie liczby rzeczywistych odwiedzin z ostatnich dwunastu miesięcy, oto 10 dzieł artysty Frederic Edwin Church, które kolekcjonerzy najczęściej otwierają w serwisie WahooArt.com.

  1. Serce Andów 1 Serce Andów, 1859 1 800 wizyt · 8,8%
  2. Twilight in the Wilderness 2 Twilight in the Wilderness, 1860 1 400 wizyt · 6,9%
  3. Cotopaxi 3 Cotopaxi, 1855 900 wizyt · 4,4%
  4. Schoodic Peninsula from Mount Desert at Sunrise 4 Schoodic Peninsula from Mount Desert at Sunrise, 1850 700 wizyt · 3,4%
  5. Nowe krajobraże angielskie (zwłaszcza wieczór po burzy) 5 Nowe krajobraże angielskie (zwłaszcza wieczór po burzy), 1849 700 wizyt · 3,4%
  6. Cotopaxi, Ecuador 6 Cotopaxi, Ecuador, 1862 700 wizyt · 3,4%
  7. Autumn 7 Autumn, 1875 500 wizyt · 2,5%
  8. Fern Walk 8 Fern Walk, 1865 500 wizyt · 2,5%
  9. Niagara Falls, from the American Side 9 Niagara Falls, from the American Side, 1867 400 wizyt · 2,0%
  10. Ridges in the Blue Mountains, Jamaica 10 Ridges in the Blue Mountains, Jamaica, 1865 300 wizyt · 1,5%

Ile osób miesięcznie odwiedza stronę Frederic Edwin Church?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026100400
Lip 20261 90013 000
Sie 20263003 300
Wrz 20262001 300

Ile uwagi przyciągają płótna Frederic Edwin Church?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które płótna Frederic Edwin Church przyciągają najwięcej odwiedzin, miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Zobacz statystyki
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Serce Andów0000000005001 000300
Twilight in the Wilderness00000000100600100200
Cotopaxi0000000000100100
The Heart of the Andes0000000001001000
The Parthenon00000000001000
Autumn0000000003001000
South American Landscape00000000001000
El Rio de Luz (also known a…00000000010000
Jerusalem from the Mount of…000000000000
The Old Boat (also known as…0000000001000100

Z jakich urządzeń korzystają wielbiciele, aby oglądać Frederic Edwin Church?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia17 90087,3%
telefony2 10010,2%
tablety5002,4%

W jakich językach czytany jest Frederic Edwin Church?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Zobacz statystyki
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski40040,0%
Chinese30030,0%
hiszpański10010,0%
włoski10010,0%
koreański10010,0%

Ile codziennie odwiedzin otrzymuje Frederic Edwin Church i czego można spodziewać się w przyszłości?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Zobacz statystyki
DzieńOdwiedziny
Pt 25 Wrz100
So 26 Wrz0
Nd 27 Wrz0
Pon 28 Wrz0
Wt 29 Wrz100
Śr 30 Wrz300
Czw 1 Paź0
Pt 2 Paź400
So 3 Paź0
Nd 4 Paź300
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź100
Śr 7 Paź600
Czw 8 Paź600
Pt 9 Paź0
So 10 Paź1 000
Nd 11 Paź200
Pon 12 Paź400
Wt 13 Paź300
Śr 14 Paź400
Czw 15 Paź0
Pt 16 Paź (prognoza)300
So 17 Paź (prognoza)600
Nd 18 Paź (prognoza)300
Pon 19 Paź (prognoza)300
Wt 20 Paź (prognoza)300
Śr 21 Paź (prognoza)800
Czw 22 Paź (prognoza)400
Pt 23 Paź (prognoza)400
So 24 Paź (prognoza)800
Nd 25 Paź (prognoza)400
Pon 26 Paź (prognoza)300
Wt 27 Paź (prognoza)400
Śr 28 Paź (prognoza)1 000
Czw 29 Paź (prognoza)500
Pt 30 Paź (prognoza)400
So 31 Paź (prognoza)900
Nd 1 Lis (prognoza)400
Pon 2 Lis (prognoza)400
Wt 3 Lis (prognoza)400
Śr 4 Lis (prognoza)1 200
Czw 5 Lis (prognoza)500

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Frederic Edwin Church

Które płótna autorstwa Frederic Edwin Church cieszą się największą popularnością?

Serce Andów zajmuje pierwsze miejsce z wynikiem 1 800 odwiedzin (9% wszystkich wyświetleń Frederic Edwin Church). Powyższa lista przedstawia 10 najczęściej oglądanych dzieł.

Ilu użytkowników ogląda Frederic Edwin Church na WahooArt.com?

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy profil Frederic Edwin Church odwiedziło 20 500 razy: 2 500 razy na stronie artysty oraz 18 000 razy na poszczególnych płótnach.

Na jakich urządzeniach kolekcjonerzy oglądają Frederic Edwin Church?

Kolekcjonerzy przeglądają profil Frederic Edwin Church na urządzeniach urządzenia (87%), telefony (10%) i tablety (2%); urządzenia urządzenia stanowią 87% wszystkich wizyt.

Który rodzaj płótna Frederic Edwin Church preferują odwiedzający?

Preferują Dramatyczny (Klimat): 40% wizyt, w porównaniu do 14% w katalogu.