André Derain Statystyki popularności i odwiedzin

1880 – 1954

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty André Derain w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

André Derain: kluczowe postacie

Most Charing Cross, Londyn zajmuje pierwsze miejsce wśród dzieł artysty André Derain: 5 700 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 16% całkowitej uwagi. Następują Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) i Drying the Sails. André Derain odnotował 40 100 odwiedzin: 7 700 na stronie artysty, 32 400 na płótnach. Wykres rośnie: o 91% więcej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Najczęściej odwiedzanym miesiącem był Lip 2026 (19 200 wizyt). Języki odbiorców: angielski (41%), francuski (14%) i serbski (6%). Kraje odbiorców: Francja (26%), Stany Zjednoczone Ameryki (16%) i Wielka Brytania (8%). Podział odbiorców ze względu na urządzenia: urządzenia (67%), telefony (29%) i tablety (3%). Jedna preferencja jest oczywista: Pełen energii (Wydźwięk emocjonalny) generuje 51% wizyt, stanowiąc zaledwie 0% katalogu.

André Derain: 10 najczęściej otwieranych płócien

Ten ranking uwzględnia liczbę odwiedzin, a nie punkty w katalogu: 10 najczęściej przeglądanych dzieł artysty André Derain w serwisie WahooArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

  1. Most Charing Cross, Londyn 1 Most Charing Cross, Londyn 5 700 wizyt · 16,0%
  2. Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) 2 Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure), 1905 1 800 wizyt · 5,0%
  3. Drying the Sails 3 Drying the Sails, 1905 1 000 wizyt · 2,8%
  4. Charing Cross Bridge 4 Charing Cross Bridge, 1906 900 wizyt · 2,5%
  5. Cypresses 5 Cypresses, 1907 900 wizyt · 2,5%
  6. Harlequin i Pierrot 6 Harlequin i Pierrot, 1924 800 wizyt · 2,2%
  7. Woman in a Chemise 7 Woman in a Chemise, 1906 800 wizyt · 2,2%
  8. The Lighthouse at Collioure 8 The Lighthouse at Collioure, 1905 800 wizyt · 2,2%
  9. Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay 9 Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay, 1905 700 wizyt · 2,0%
  10. Effect of Sun on the Water, London 10 Effect of Sun on the Water, London, 1906 700 wizyt · 2,0%

Jak zmienia się zainteresowanie André Derain z miesiąca na miesiąc?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż szczegółowe dane
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20260800
Lip 20261 50017 700
Sie 20261 4005 500
Wrz 20264 8008 400

Jak ogólnie prezentuje się liczba wyświetleń poszczególnych płócien André Derain?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jak zmieniała się popularność ulubionych płócien André Derain w ciągu roku?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Pokaż szczegółowe dane
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Landscape at Collioure (als…0000000003001001 100
Fishing Boats, Colioure0000000003000200
bathers00000000010000
Fishing Boats, Collioure00000000030000
Charing Cross from sw000000000100100300
The beautiful model00000000001000
London Bridge00000000020000
Drying the Sails000000000400300300
Mountains at Collioure0000000002002000
Houses of Parliament at Nig…0000000004000100

Czy prace André Derain są oglądane na telefonach czy komputerach?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż szczegółowe dane
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia27 00067,3%
telefony11 80029,4%
tablety1 3003,2%

Które języki dominują wśród czytelników André Derain?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Pokaż szczegółowe dane
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski4 40040,7%
francuski1 50013,9%
serbski6005,6%
hiszpański5004,6%
holenderski5004,6%
rosyjski5004,6%
słowacki5004,6%
ukraiński4003,7%
duński3002,8%
Chinese3002,8%

Jak wyglądają dzienne wizyty u André Derain oraz jakie są prognozy?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Pokaż szczegółowe dane
DzieńOdwiedziny
So 26 Wrz800
Nd 27 Wrz600
Pon 28 Wrz500
Wt 29 Wrz900
Śr 30 Wrz2 100
Czw 1 Paź1 700
Pt 2 Paź1 100
So 3 Paź600
Nd 4 Paź1 000
Pon 5 Paź2 000
Wt 6 Paź1 200
Śr 7 Paź2 300
Czw 8 Paź700
Pt 9 Paź1 000
So 10 Paź400
Nd 11 Paź1 400
Pon 12 Paź800
Wt 13 Paź1 800
Śr 14 Paź1 000
Czw 15 Paź800
Pt 16 Paź1 300
So 17 Paź (prognoza)600
Nd 18 Paź (prognoza)900
Pon 19 Paź (prognoza)1 000
Wt 20 Paź (prognoza)1 200
Śr 21 Paź (prognoza)1 700
Czw 22 Paź (prognoza)1 000
Pt 23 Paź (prognoza)1 100
So 24 Paź (prognoza)600
Nd 25 Paź (prognoza)900
Pon 26 Paź (prognoza)1 000
Wt 27 Paź (prognoza)1 200
Śr 28 Paź (prognoza)1 700
Czw 29 Paź (prognoza)1 000
Pt 30 Paź (prognoza)1 000
So 31 Paź (prognoza)500
Nd 1 Lis (prognoza)900
Pon 2 Lis (prognoza)1 000
Wt 3 Lis (prognoza)1 200
Śr 4 Lis (prognoza)1 600
Czw 5 Lis (prognoza)1 000
Pt 6 Lis (prognoza)1 000

André Derain: Twoje pytania

Które płótno André Derain cieszy się największą liczbą wyświetleń?

Most Charing Cross, Londyn: 5 700 odwiedzin, czyli 16% wszystkich wyświetleń artysty André Derain. Powyższa lista obejmuje ranking do miejsca 10.

Ile wizyt otrzymuje André Derain?

40 100 w ciągu dwunastu miesięcy, z podziałem na stronę artysty (7 700) oraz płótna (32 400).

Czy odwiedzający przeglądają profil André Derain na telefonach czy komputerach?

Wizyty dzielą się na urządzenia (67%), telefony (29%) i tablety (3%); liderem jest urządzenia z udziałem 67%.

Czy André Derain jest dostępny w kilku językach?

Tak: angielski (41%), francuski (14%) i serbski (6%). Liderem jest angielski z wynikiem 41%.

Czy odwiedzający preferują konkretny rodzaj płótna autorstwa André Derain?

Tak, Pełen energii (Wydźwięk emocjonalny): 51% odwiedzin dla 0% katalogu.