Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Thomas Moran op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Thomas Moran: het publiek in het kort
In de afgelopen twaalf maanden was het meest bekeken canvas van Thomas Moran op WahooArt.com Fingal's Cave, Island of Staffa, Scotland: 700 weergaven, oftewel 4% van de aandacht voor het werk van de kunstenaar. Daarop volgen Cliffs of Green River en Slave Hunt, Dismal Swamp, Virginia. De kunstenaar trok in totaal 18.800 bezoeken aan: 1.600 naar de pagina van de kunstenaar en 17.200 naar de pagina's van individuele doeken. De interesse stijgt: het aantal bezoeken is met 117% toegenomen van Aug 2026 tot Sep 2026. Het hoogtepunt lag in Jul 2026, met 12.300 bezoeken. Het publiek bekijkt de werken op apparaten (97%), tablets (2%) en telefoons (1%). Bezoekers hebben een voorkeur voor Romantisch (Sfeer): 17% van de bezoeken, hoewel dergelijke doeken slechts 0% van het oeuvre van de kunstenaar vormen.
De 10 meest bekeken doeken van Thomas Moran
Gebaseerd op het werkelijke aantal bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, zijn dit de 10 werken van Thomas Moran die verzamelaars het vaakst openen op WahooArt.com.
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Thomas Moran per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
200
600
Jul 2026
800
11.500
Aug 2026
200
1.600
Sep 2026
400
3.500
Hoeveel aandacht krijgen de doeken van Thomas Moran?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort canvassen kiezen de bezoekers van Thomas Moran?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
33,3%
39,7%
Sereniteit
66,7%
32,8%
Romantisch
0,0%
17,2%
Sereniteit
0,0%
5,2%
Inspirerend
0,0%
3,5%
Natuurlijk
0,0%
1,7%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
33,3%
41,4%
Krachtig en imposant
33,3%
19,0%
Mysterieus
0,0%
12,1%
Nostalgisch
0,0%
8,6%
Gespannen
0,0%
8,6%
Sereniteit
33,3%
5,2%
Spiritueel
0,0%
3,5%
Dramatisch
0,0%
1,7%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
4,0%
7,1%
Zachte schaduw
24,0%
16,2%
Gematigde luminantie
44,0%
35,4%
Algehele helderheid: licht
22,0%
33,8%
Lichtgevend
6,0%
7,6%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
22,0%
21,2%
Subtiel kleurgebruik
46,0%
40,9%
Gematigd zachte verzadiging
24,0%
27,3%
Duidelijke kleurkracht
8,0%
10,6%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Neutrale kleuren
47,5%
53,0%
Aardse tinten
42,5%
35,1%
Donkere tinten
10,0%
10,1%
Pasteltinten
0,0%
1,8%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
20,0%
17,2%
Gebalanceerd
68,0%
61,1%
Levendig
12,0%
21,7%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
4,0%
6,1%
Zacht
8,0%
10,6%
Gebalanceerd
6,0%
7,1%
Krachtig contrast
20,0%
20,2%
Verklaring
62,0%
56,1%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
14,0%
17,7%
Zacht gemengd palet
14,0%
17,7%
Evenwichtige harmonie
22,0%
5,6%
Sterke kleurconsistentie
38,0%
53,0%
Harmonieus palet
12,0%
6,1%
Welke doeken van Thomas Moran trekken maandelijks de meeste bezoekers?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Sunset near Land's End, Cor…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Teton Range
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Grand Canyon with Rainbows
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Mountain of the Holy Cross
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Grand Canyon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sunset at Sea - Thomas Moran
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
Grand Canyon Scene at Easte…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Fingal's Cave, Island of St…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
100
200
An Arizona Sunset Near the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Venice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Met welke apparaten bekijken bewonderaars Thomas Moran?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
18.300
97,3%
tablets
300
1,6%
telefoons
200
1,1%
In welke talen wordt Thomas Moran gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Engels
700
87,5%
Spaans
100
12,5%
Hoeveel bezoeken ontvangt Thomas Moran dagelijks en wat wordt er verwacht voor de toekomst?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
Dag
Bezoeken
za 26 Sep
100
zo 27 Sep
100
ma 28 Sep
0
di 29 Sep
600
wo 30 Sep
0
do 1 Okt
0
vr 2 Okt
200
za 3 Okt
0
zo 4 Okt
100
ma 5 Okt
0
di 6 Okt
100
wo 7 Okt
300
do 8 Okt
0
vr 9 Okt
0
za 10 Okt
0
zo 11 Okt
100
ma 12 Okt
100
di 13 Okt
0
wo 14 Okt
0
do 15 Okt
600
vr 16 Okt
100
za 17 Okt (voorspelling)
0
zo 18 Okt (voorspelling)
100
ma 19 Okt (voorspelling)
0
di 20 Okt (voorspelling)
300
wo 21 Okt (voorspelling)
100
do 22 Okt (voorspelling)
200
vr 23 Okt (voorspelling)
100
za 24 Okt (voorspelling)
0
zo 25 Okt (voorspelling)
100
ma 26 Okt (voorspelling)
0
di 27 Okt (voorspelling)
200
wo 28 Okt (voorspelling)
100
do 29 Okt (voorspelling)
200
vr 30 Okt (voorspelling)
100
za 31 Okt (voorspelling)
0
zo 1 Nov (voorspelling)
100
ma 2 Nov (voorspelling)
0
di 3 Nov (voorspelling)
200
wo 4 Nov (voorspelling)
100
do 5 Nov (voorspelling)
200
vr 6 Nov (voorspelling)
100
Veelgestelde vragen over Thomas Moran
Welke doeken van Thomas Moran zijn het populairst?
Fingal's Cave, Island of Staffa, Scotland staat op de eerste plaats met 700 weergaven (4% van alle weergaven van Thomas Moran). De bovenstaande ranglijst bevat de 10 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Thomas Moran op WahooArt.com?
In de afgelopen twaalf maanden ontving Thomas Moran 18.800 bezoeken: 1.600 op de artiestenpagina en 17.200 op individuele doeken.
Op welke apparaten bekijken verzamelaars Thomas Moran?
Verzamelaars bekijken Thomas Moran op apparaten (97%), tablets (2%) en telefoons (1%); apparaten is goed voor 97% van de bezoeken.
Welk type canvas van Thomas Moran geven bezoekers de voorkeur?
Ze geven de voorkeur aan Romantisch (Sfeer): 17% van de bezoeken, tegenover 0% van de catalogus.
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?