Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Thomas Couture op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Thomas Couture: wat de bezoeken laten zien
Het meest bewonderde werk van Thomas Couture op WahooArt.com is Engagé volontaire et son père. (Étude pour un père et fils), met 1.700 weergaven in twaalf maanden, goed voor 17% van alle weergaven. Volgende in de rij: The Romans of the Decadence en Elève américaine peignant. In totaal 11.700 bezoeken, waarvan 2.000 naar de pagina van de kunstenaar en 9.700 naar de werken. De aandacht neemt toe, met 112% van Aug 2026 tot Sep 2026. Jul 2026 trok de grootste bezoekersaantallen aan: 9.000 bezoeken. Bezoekers browsen op apparaten (77%), telefoons (19%) en tablets (4%). Bezoekers geven de voorkeur aan Melancholisch (Emotionele toon): 68% van hun bezoeken, terwijl de catalogus een aandeel heeft van 25%.
De 10 werken van Thomas Couture die bezoekers het meest bewonderen
Elke rangschikking hieronder weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op WahooArt.com zijn ontvangen; nummer 1 is het meest bezochte werk van Thomas Couture.
Wanneer bezoeken bewonderaars de pagina van Thomas Couture?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
200
Jul 2026
1.600
7.400
Aug 2026
0
800
Sep 2026
400
1.300
Wanneer worden de werken van Thomas Couture bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bewonderaars van Thomas Couture uit de werken?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Romantisch
25,0%
63,6%
Dramatisch
25,0%
20,4%
Elegant
25,0%
9,1%
Sereniteit
25,0%
6,8%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Melancholisch
25,0%
68,2%
Reflectief
50,0%
20,4%
Dramatisch
0,0%
11,4%
Zwaarmoedig
25,0%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
42,0%
41,2%
Zachte schaduw
38,0%
40,2%
Gematigde luminantie
12,0%
15,7%
Algehele helderheid: licht
6,0%
2,9%
Lichtgevend
2,0%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
32,0%
18,6%
Subtiel kleurgebruik
36,0%
51,0%
Gematigd zachte verzadiging
18,0%
20,6%
Duidelijke kleurkracht
14,0%
9,8%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
66,7%
81,0%
Donkere tinten
16,7%
12,6%
Neutrale kleuren
11,9%
5,3%
Monochroom
2,4%
1,1%
Pasteltinten
2,4%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
44,0%
31,4%
Gebalanceerd
48,0%
64,7%
Levendig
8,0%
3,9%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
16,0%
6,9%
Zacht
30,0%
36,3%
Gebalanceerd
10,0%
14,7%
Krachtig contrast
20,0%
22,6%
Verklaring
24,0%
19,6%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
4,0%
1,0%
Zacht gemengd palet
4,0%
11,8%
Evenwichtige harmonie
4,0%
4,9%
Sterke kleurconsistentie
36,0%
46,1%
Harmonieus palet
52,0%
36,3%
Wat zijn de favoriete werken van Thomas Couture, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Romans of the Decadence
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Horace and Lydia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Romans of the Decadence
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
0
ADOLPHE MOREAU
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jeune Femme en Buste Les Ép…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Romans of the Decadence (de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Little Bather
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
MARIE SIMONET
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Romans of the Decadence (de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Engagé volontaire et son pè…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1.200
0
300
Wat is de verdeling van het publiek van Thomas Couture per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De gegevens in een tabel
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
9.000
76,9%
telefoons
2.200
18,8%
tablets
500
4,3%
Welke talen spreken de bewonderaars van Thomas Couture?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De gegevens in een tabel
Taal
Bezoeken
Delen
Engels
700
58,3%
Japans
200
16,7%
Russisch
200
16,7%
Zweeds
100
8,3%
Hoeveel bezoeken per dag ontvangt Thomas Couture, en wat volgt er daarna?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
Dag
Bezoeken
za 26 Sep
100
zo 27 Sep
300
ma 28 Sep
100
di 29 Sep
100
wo 30 Sep
100
do 1 Okt
600
vr 2 Okt
0
za 3 Okt
0
zo 4 Okt
200
ma 5 Okt
0
di 6 Okt
0
wo 7 Okt
0
do 8 Okt
0
vr 9 Okt
300
za 10 Okt
100
zo 11 Okt
500
ma 12 Okt
0
di 13 Okt
200
wo 14 Okt
0
do 15 Okt
300
vr 16 Okt
200
za 17 Okt (voorspelling)
100
zo 18 Okt (voorspelling)
400
ma 19 Okt (voorspelling)
0
di 20 Okt (voorspelling)
100
wo 21 Okt (voorspelling)
0
do 22 Okt (voorspelling)
400
vr 23 Okt (voorspelling)
200
za 24 Okt (voorspelling)
100
zo 25 Okt (voorspelling)
400
ma 26 Okt (voorspelling)
0
di 27 Okt (voorspelling)
100
wo 28 Okt (voorspelling)
0
do 29 Okt (voorspelling)
400
vr 30 Okt (voorspelling)
200
za 31 Okt (voorspelling)
100
zo 1 Nov (voorspelling)
400
ma 2 Nov (voorspelling)
0
di 3 Nov (voorspelling)
100
wo 4 Nov (voorspelling)
0
do 5 Nov (voorspelling)
400
vr 6 Nov (voorspelling)
200
Waar bezoekers vragen over Thomas Couture
Welke werken van Thomas Couture worden het meest bekeken door bezoekers?
Engagé volontaire et son père. (Étude pour un père et fils) eerst, met 1.700 bezoeken, goed voor 17% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Thomas Couture op WahooArt.com?
11.700 bezoeken in twaalf maanden: 2.000 naar de artiestenpagina, 9.700 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de bewonderaars van Thomas Couture?
Ze maken gebruik van apparaten (77%), telefoons (19%) en tablets (4%); apparaten is goed voor 77% van de bezoeken.
Welke werken van Thomas Couture sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
Werken die worden beschreven als Melancholisch (Emotionele toon) ontvangen 68% van de bezoeken voor 25% van de catalogus.
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?