Keith Haring Wie kijkt er, en naar welke werken

1958 – 1990

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Keith Haring op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Keith Haring: wat de bezoeken laten zien

Het meest bewonderde werk van Keith Haring op WahooArt.com is Altarpiece: The Life of Christ, met 2.000 weergaven in twaalf maanden, goed voor 18% van alle weergaven. Volgende in de rij: Andy Muis en Montreux. In totaal 20.900 bezoeken, waarvan 14.500 naar de pagina van de kunstenaar en 6.400 naar de werken. De aandacht neemt toe, met 962% van Aug 2026 tot Sep 2026. Sep 2026 trok de grootste bezoekersaantallen aan: 13.800 bezoeken. Frans (19%), Italiaans (17%) en Duits (15%) zijn de belangrijkste talen van de bezoekers. Frankrijk (27%), Zuid-Korea (13%) en Duitsland (10%) zijn de belangrijkste landen van de bezoekers. Bezoekers browsen op apparaten (49%), telefoons (42%) en tablets (10%). Bezoekers geven de voorkeur aan Mystiek (Sfeer): 24% van hun bezoeken, terwijl de catalogus een aandeel heeft van 0%.

De 10 werken van Keith Haring die bezoekers het meest bewonderen

Elke rangschikking hieronder weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op WahooArt.com zijn ontvangen; nummer 1 is het meest bezochte werk van Keith Haring.

  1. Altarpiece: The Life of Christ 1 Altarpiece: The Life of Christ, 1990 2.000 bezoeken · 17,5%
  2. Andy Muis 2 Andy Muis, 1986 1.100 bezoeken · 9,6%
  3. Montreux 3 Montreux 1.000 bezoeken · 8,8%
  4. Icons 4 Icons, 1990 600 bezoeken · 5,3%
  5. Secret Pastures 5 Secret Pastures, 1985 500 bezoeken · 4,4%
  6. National Coming Out Day USA 6 National Coming Out Day USA, 1988 400 bezoeken · 3,5%
  7. Icons 7 Icons, 1990 400 bezoeken · 3,5%
  8. Untitled 8 Untitled, 1982 400 bezoeken · 3,5%
  9. De Blauwdruk Tekeningen 9 De Blauwdruk Tekeningen, 1990 400 bezoeken · 3,5%
  10. Andy mouse (2) 10 Andy mouse (2) 400 bezoeken · 3,5%

Wanneer bezoeken bewonderaars de pagina van Keith Haring?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

De gegevens in een tabel
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 20261.5004.300
Aug 20261.000300
Sep 202612.0001.800

Wanneer worden de werken van Keith Haring bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Wat zijn de favoriete werken van Keith Haring, maand voor maand?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

De gegevens in een tabel
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Montreux0000000005000100
Untitled (235) – Een pracht…00000000010000
Andy Muis0000000003000300
Secret Pastures0000000002000100
Icons00000000020000
Icons00000000010000
National Coming Out Day USA0000000000100100
Icons0000000002000100
Slience=Death00000000010000
Untitled00000000010000

Wat is de verdeling van het publiek van Keith Haring per apparaat?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

De gegevens in een tabel
ApparaatBezoekenDelen
apparaten10.20048,8%
telefoons8.70041,6%
tablets2.0009,6%

Welke talen spreken de bewonderaars van Keith Haring?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

De gegevens in een tabel
TaalBezoekenDelen
Frans2.70018,9%
Italiaans2.50017,5%
Duits2.20015,4%
Koreaans1.50010,5%
Pools1.3009,1%
Portugees1.1007,7%
Engels8005,6%
Arabisch7004,9%
Oekraïens4002,8%
Spaans3002,1%

Hoeveel bezoeken per dag ontvangt Keith Haring, en wat volgt er daarna?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

De gegevens in een tabel
DagBezoeken
za 26 Sep400
zo 27 Sep700
ma 28 Sep500
di 29 Sep400
wo 30 Sep300
do 1 Okt700
vr 2 Okt600
za 3 Okt400
zo 4 Okt500
ma 5 Okt500
di 6 Okt1.200
wo 7 Okt1.200
do 8 Okt700
vr 9 Okt600
za 10 Okt800
zo 11 Okt600
ma 12 Okt600
di 13 Okt600
wo 14 Okt500
do 15 Okt1.400
vr 16 Okt500
za 17 Okt (voorspelling)700
zo 18 Okt (voorspelling)700
ma 19 Okt (voorspelling)700
di 20 Okt (voorspelling)900
wo 21 Okt (voorspelling)800
do 22 Okt (voorspelling)1.100
vr 23 Okt (voorspelling)700
za 24 Okt (voorspelling)700
zo 25 Okt (voorspelling)800
ma 26 Okt (voorspelling)700
di 27 Okt (voorspelling)1.000
wo 28 Okt (voorspelling)900
do 29 Okt (voorspelling)1.200
vr 30 Okt (voorspelling)800
za 31 Okt (voorspelling)800
zo 1 Nov (voorspelling)900
ma 2 Nov (voorspelling)800
di 3 Nov (voorspelling)1.000
wo 4 Nov (voorspelling)1.000
do 5 Nov (voorspelling)1.300
vr 6 Nov (voorspelling)800

Waar bezoekers vragen over Keith Haring

Welke werken van Keith Haring worden het meest bekeken door bezoekers?

Altarpiece: The Life of Christ eerst, met 2.000 bezoeken, goed voor 18% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.

Hoe groot is het publiek van Keith Haring op WahooArt.com?

20.900 bezoeken in twaalf maanden: 14.500 naar de artiestenpagina, 6.400 naar de werken.

Welke apparaten gebruiken de bewonderaars van Keith Haring?

Ze maken gebruik van apparaten (49%), telefoons (42%) en tablets (10%); apparaten is goed voor 49% van de bezoeken.

Welke talen spreken de bewonderaars van Keith Haring?

Frans (19%), Italiaans (17%) en Duits (15%); Frans beslaat 19% van de bezoekers.

Welke werken van Keith Haring sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?

Werken die worden beschreven als Mystiek (Sfeer) ontvangen 24% van de bezoeken voor 0% van de catalogus.