Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van André Derain op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
André Derain: kerncijfers
Charing Cross Brug staat bovenaan in de werken van André Derain: 5.700 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 16% van de totale aandacht. Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) en Drying the Sails volgen. André Derain kreeg 40.100 bezoeken: 7.700 op de artiestenpagina, 32.400 op de doeken. De curve stijgt: 91% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De best bezochte maand was Jul 2026 (19.200 bezoeken). Talen van het publiek: Engels (41%), Frans (14%) en Servisch (6%). Landen van het publiek: Frankrijk (26%), Verenigde Staten van Amerika (16%) en Verenigd Koninkrijk (8%). Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (67%), telefoons (29%) en tablets (3%). Eén voorkeur is duidelijk: Levendig (Kleurintensiteit) trekt 73% van de bezoeken aan met slechts 42% van de catalogus.
André Derain: de 10 meest bekeken doeken
Deze ranglijst is gebaseerd op het aantal bezoeken, niet op catalogusscores: de 10 meest geraadpleegde werken van André Derain op WahooArt.com in de afgelopen twaalf maanden.
Hoe ontwikkelt de interesse in André Derain zich van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
800
Jul 2026
1.500
17.700
Aug 2026
1.400
5.500
Sep 2026
4.800
8.400
Hoe worden de individuele doeken van André Derain in totaal bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat geven de bezoekers van André Derain de voorkeur in de catalogus?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Krachtig en gedurfd
37,5%
53,4%
Sereniteit
25,0%
14,2%
Sereniteit
18,8%
13,4%
Aards
0,0%
7,7%
Dramatisch
6,2%
3,2%
Romantisch
0,0%
3,2%
Elegant
6,2%
2,4%
Klassiek
0,0%
1,2%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Energiek
31,2%
51,2%
Reflectief
25,0%
14,8%
Sereniteit
25,0%
10,4%
Nostalgisch
6,2%
7,2%
Sereniteit
0,0%
6,8%
Melancholisch
0,0%
5,2%
Blijmoedig
6,2%
2,4%
Dramatisch
0,0%
1,2%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
12,0%
9,0%
Zachte schaduw
40,0%
21,3%
Gematigde luminantie
26,0%
48,2%
Algehele helderheid: licht
14,0%
18,5%
Lichtgevend
8,0%
3,1%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
24,0%
5,6%
Subtiel kleurgebruik
18,0%
10,1%
Gematigd zachte verzadiging
24,0%
19,6%
Duidelijke kleurkracht
32,0%
43,7%
Levendige kleur
2,0%
21,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donkere tinten
24,3%
53,0%
Aardse tinten
43,2%
30,2%
Neutrale kleuren
18,9%
9,2%
Pasteltinten
10,8%
3,2%
Natuurlijke tinten
2,7%
2,5%
Warme tinten
0,0%
1,4%
Monochroom
0,0%
0,4%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
28,0%
7,6%
Gebalanceerd
30,0%
19,6%
Levendig
42,0%
72,8%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
8,0%
3,1%
Zacht
14,0%
15,1%
Gebalanceerd
14,0%
8,4%
Krachtig contrast
18,0%
27,5%
Verklaring
46,0%
45,9%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
34,0%
56,6%
Zacht gemengd palet
14,0%
14,3%
Evenwichtige harmonie
14,0%
13,7%
Sterke kleurconsistentie
24,0%
10,1%
Harmonieus palet
14,0%
5,3%
Hoe verhouden de favoriete doeken van André Derain zich gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Landscape at Collioure (als…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
1.100
Fishing Boats, Colioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Fishing Boats, Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Charing Cross from sw
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
300
The beautiful model
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
London Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Drying the Sails
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
300
Mountains at Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Houses of Parliament at Nig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Worden de werken van André Derain bekeken op telefoons of computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
27.000
67,3%
telefoons
11.800
29,4%
tablets
1.300
3,2%
Welke talen komen het meest voor onder de lezers van André Derain?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Engels
4.400
40,7%
Frans
1.500
13,9%
Servisch
600
5,6%
Spaans
500
4,6%
Nederlands
500
4,6%
Russisch
500
4,6%
Slovaaks
500
4,6%
Oekraïens
400
3,7%
Deens
300
2,8%
Chinese
300
2,8%
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan André Derain eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende cijfers
Dag
Bezoeken
za 26 Sep
800
zo 27 Sep
600
ma 28 Sep
500
di 29 Sep
900
wo 30 Sep
2.100
do 1 Okt
1.700
vr 2 Okt
1.100
za 3 Okt
600
zo 4 Okt
1.000
ma 5 Okt
2.000
di 6 Okt
1.200
wo 7 Okt
2.300
do 8 Okt
700
vr 9 Okt
1.000
za 10 Okt
400
zo 11 Okt
1.400
ma 12 Okt
800
di 13 Okt
1.800
wo 14 Okt
1.000
do 15 Okt
800
vr 16 Okt
1.300
za 17 Okt (voorspelling)
600
zo 18 Okt (voorspelling)
900
ma 19 Okt (voorspelling)
1.000
di 20 Okt (voorspelling)
1.200
wo 21 Okt (voorspelling)
1.700
do 22 Okt (voorspelling)
1.000
vr 23 Okt (voorspelling)
1.100
za 24 Okt (voorspelling)
600
zo 25 Okt (voorspelling)
900
ma 26 Okt (voorspelling)
1.000
di 27 Okt (voorspelling)
1.200
wo 28 Okt (voorspelling)
1.700
do 29 Okt (voorspelling)
1.000
vr 30 Okt (voorspelling)
1.000
za 31 Okt (voorspelling)
500
zo 1 Nov (voorspelling)
900
ma 2 Nov (voorspelling)
1.000
di 3 Nov (voorspelling)
1.200
wo 4 Nov (voorspelling)
1.600
do 5 Nov (voorspelling)
1.000
vr 6 Nov (voorspelling)
1.000
André Derain: uw vragen
Wat is het meest bekeken canvas van André Derain?
Charing Cross Brug: 5.700 bezoeken, oftewel 16% van de weergaven van André Derain. De bovenstaande lijst loopt terug tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt André Derain?
40.100 over twaalf maanden, verdeeld over de artiestenpagina (7.700) en de doeken (32.400).
Bezoeken bezoekers André Derain via telefoons of computers?
De bezoeken zijn verdeeld over apparaten (67%), telefoons (29%) en tablets (3%); apparaten loopt voor met 67%.
Wordt André Derain in meerdere talen gelezen?
Ja: Engels (41%), Frans (14%) en Servisch (6%). Engels is de grootste met 41%.
Verkiezen bezoekers een bepaald type canvas van André Derain?
Ja, Levendig (Kleurintensiteit): 73% van de bezoeken voor 42% van de catalogus.
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?