William Merritt Chase Kas žiūri ir kokius kūdinius

1849 – 1916

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi William Merritt Chase puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

William Merritt Chase: lankytojų statistika

Labiausiai pagaudinta William Merritt Chase kūlinys svetainėje WahooArt.com yra Draugiškas Pokalbis, kurį per dvylika mėnesių peržiūrėjo 1.100 kartų, užimdamas 2% visų peržiūrų. Kitos eilėje: Idle Hours ir Kate Freeman Clark. Iš viso 63.800 apsilankymų: 2.700 lankomų meno autoriaus puslapį ir 61.100 lankomų darbus. Atidumas sumažėjo 26% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 sulaukė didžiausios auditorijos: 52.400 apsilankymų. Lankytojai naršo naudojdamiesi kompiuteriai (96%),telefonai (4%) ir planšetės (1%). Lankytojai teikia pirmenybę Subtilus ir subalansuotas (Spalvų nasyginimas): tai sudaro 31% jų apsilankymų, o katalogas turi 18%.

10 darbų, kuriais labiausiai remiasi lankytojai, kuriais pasižymi William Merritt Chase

Kiekvienas žemiau pateiktas rangos lygis atitinka per pastarąjį dvyliką mėnesių WahooArt.com gautą apsilankymų skaičių; 1 vieta yra dažniausiai lankoma William Merritt Chase kūrinys.

  1. Draugiškas Pokalbis 1 Draugiškas Pokalbis, 1895 1.100 lankytojų · 1,7%
  2. Idle Hours 2 Idle Hours, 1894 800 lankytojų · 1,2%
  3. Kate Freeman Clark 3 Kate Freeman Clark, 1902 700 lankytojų · 1,1%
  4. My Little Daughter Dorothy 4 My Little Daughter Dorothy, 1894 600 lankytojų · 0,9%
  5. Good Friends 5 Good Friends, 1909 600 lankytojų · 0,9%
  6. Terasa Šiaurės Parko 6 Terasa Šiaurės Parko, 1890 500 lankytojų · 0,8%
  7. Still Life: Fish 7 Still Life: Fish, 1908 500 lankytojų · 0,8%
  8. Swollen Stream at Shinnecock 8 Swollen Stream at Shinnecock, 1895 500 lankytojų · 0,8%
  9. The Park 9 The Park, 1887 500 lankytojų · 0,8%
  10. Portrait of Miss D. (also known as My Daughter Dieudonnee) 10 Portrait of Miss D. (also known as My Daughter Dieudonnee), 1900 500 lankytojų · 0,8%

Kada gerbėjai lanko William Merritt Chase puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20261003.100
Lie 20261.60050.800
Rugp 20262004.500
Rugs 20268002.700

Kada žiūrėti William Merritt Chase darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių William Merritt Chase kūrinių mėnesį mėnesyje yra mėgstamiausios?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Idle Hours000000002002000300
A Study in Curves00000000010000
Draugiškas Pokalbis0000000003000500
Terasa Šiaurės Parko000000001003001000
Fish0000000003000100
Still Life: Fish00000000050000
Still LIfe, Fish (also know…00000000020000
Bessie Potter00000000020000
Edward Guthrie Kennery00000000030000
Seventeenth Century Lady000000000000

Kuriuo įrenginiais pasiskirsta William Merritt Chase auditorija?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duomenys lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai61.10095,8%
telefonai2.3003,6%
planšetės4000,6%

Kuriomis kalbomis kalba William Merritt Chase gerbėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duomenys lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų20016,7%
Italų20016,7%
Protugalų20016,7%
Rusų20016,7%
Vokiečių1008,3%
Ispanų1008,3%
Japonų1008,3%
Korėjiečių1008,3%

Kiek per dieną lankytojų turi William Merritt Chase ir kas laukia tosliais metu?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
T 23 Rugs200
K 24 Rugs100
P 25 Rugs200
Š 26 Rugs300
S 27 Rugs200
Pr 28 Rugs200
A 29 Rugs300
T 30 Rugs200
K 1 Spa500
P 2 Spa200
Š 3 Spa300
S 4 Spa200
Pr 5 Spa200
A 6 Spa100
T 7 Spa400
K 8 Spa300
P 9 Spa500
Š 10 Spa100
S 11 Spa100
Pr 12 Spa300
A 13 Spa300
T 14 Spa (prognozė)300
K 15 Spa (prognozė)400
P 16 Spa (prognozė)400
Š 17 Spa (prognozė)300
S 18 Spa (prognozė)200
Pr 19 Spa (prognozė)300
A 20 Spa (prognozė)300
T 21 Spa (prognozė)400
K 22 Spa (prognozė)400
P 23 Spa (prognozė)400
Š 24 Spa (prognozė)300
S 25 Spa (prognozė)200
Pr 26 Spa (prognozė)300
A 27 Spa (prognozė)300
T 28 Spa (prognozė)400
K 29 Spa (prognozė)400
P 30 Spa (prognozė)400
Š 31 Spa (prognozė)300
S 1 Lap (prognozė)200
Pr 2 Lap (prognozė)300
A 3 Lap (prognozė)300

Klausimai apie William Merritt Chase lankytojų klausimai

Kurių William Merritt Chase darbų lankytojai žiūri dažniausiai?

Pirmiausia yra Draugiškas Pokalbis, sulaukusi 1.100 apsilankymų, tai sudaro 2% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia William Merritt Chase auditorija WahooArt.com?

63.800 lankytojų per dvylika mėnesių: 2.700 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 61.100 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kokius įrenginius naudoja William Merritt Chase gerbėjai?

Naudojami kompiuteriai (96%),telefonai (4%) ir planšetės (1%); kompiuteriai sudaro 96% apsilankymų.

Kurios William Merritt Chase darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Subtilus ir subalansuotas (Spalvų nasyginimas), sulaukia 31% apžiūrų, nors sudaro 18% katalogo.