William-Adolphe Bouguereau Kas žiūri ir kokius kūdinius

1825 – 1905

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi William-Adolphe Bouguereau puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

William-Adolphe Bouguereau: lankytojų statistika

Labiausiai pagaudinta William-Adolphe Bouguereau kūlinys svetainėje WahooArt.com yra Song of the Angels, kurį per dvylika mėnesių peržiūrėjo 3.100 kartų, užimdamas 5% visų peržiūrų. Kitos eilėje: The Birth of Venus - William-Adolphe Bouguereau ir Nymphes et satyre (also known as Nymphs and Saytr). Iš viso 61.300 apsilankymų: 3.200 lankomų meno autoriaus puslapį ir 58.100 lankomų darbus. Atidumas sumažėjo 9% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 sulaukė didžiausios auditorijos: 38.100 apsilankymų. Lankytojai naršo naudojdamiesi kompiuteriai (71%),telefonai (27%) ir planšetės (2%). Lankytojai teikia pirmenybę Romantiškas (Emocinis tonas): tai sudaro 25% jų apsilankymų, o katalogas turi 9%.

10 darbų, kuriais labiausiai remiasi lankytojai, kuriais pasižymi William-Adolphe Bouguereau

Kiekvienas žemiau pateiktas rangos lygis atitinka per pastarąjį dvyliką mėnesių WahooArt.com gautą apsilankymų skaičių; 1 vieta yra dažniausiai lankoma William-Adolphe Bouguereau kūrinys.

  1. Song of the Angels 1 Song of the Angels, 1881 3.100 lankytojų · 4,8%
  2. The Birth of Venus - William-Adolphe Bouguereau 2 The Birth of Venus - William-Adolphe Bouguereau, 2026 2.700 lankytojų · 4,2%
  3. Nymphes et satyre (also known as Nymphs and Saytr) 3 Nymphes et satyre (also known as Nymphs and Saytr), 1873 2.500 lankytojų · 3,9%
  4. Christ Meeting His Mother on the Way to Calvary 4 Christ Meeting His Mother on the Way to Calvary 2.500 lankytojų · 3,9%
  5. Dante and Virgil 5 Dante and Virgil, 1850 2.300 lankytojų · 3,5%
  6. The Birth of Venus 6 The Birth of Venus 2.000 lankytojų · 3,1%
  7. Pietą (Bouguereau) 7 Pietą (Bouguereau), 1896 1.900 lankytojų · 2,9%
  8. The Nymphaeum 8 The Nymphaeum 1.900 lankytojų · 2,9%
  9. A Soul Brought to Heaven 9 A Soul Brought to Heaven, 1878 1.800 lankytojų · 2,8%
  10. Child at Bath 10 Child at Bath, 1886 1.700 lankytojų · 2,6%

Kada gerbėjai lanko William-Adolphe Bouguereau puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20261001.000
Lie 20261.50036.600
Rugp 20261.20010.400
Rugs 202640010.100

Kada žiūrėti William-Adolphe Bouguereau darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių William-Adolphe Bouguereau kūrinių mėnesį mėnesyje yra mėgstamiausios?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Pietą (Bouguereau)0000000006000700
Biblis000000000700500300
Flora and Zephyr000000000200100100
Dante and Virgil0000000008000100
Dante and Virgil0000000001.0001.000200
The Nut Gatherers00000000020000
Dante and Virgil000000000000
Dante and Virgil000000000000
The Birth of Venus00000000000900
Nymphes et satyre (also kno…0000000001.800400100

Kuriuo įrenginiais pasiskirsta William-Adolphe Bouguereau auditorija?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duomenys lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai43.30070,6%
telefonai16.60027,1%
planšetės1.4002,3%

Kuriomis kalbomis kalba William-Adolphe Bouguereau gerbėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duomenys lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų80030,8%
Vokiečių50019,2%
Italų30011,5%
Protugalų2007,7%
Rusų2007,7%
Arabų1003,8%
Danų1003,8%
Ispanų1003,8%
Estų1003,8%
Prancūzų1003,8%

Kiek per dieną lankytojų turi William-Adolphe Bouguereau ir kas laukia tosliais metu?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
T 23 Rugs1.200
K 24 Rugs700
P 25 Rugs300
Š 26 Rugs200
S 27 Rugs0
Pr 28 Rugs900
A 29 Rugs400
T 30 Rugs500
K 1 Spa800
P 2 Spa1.100
Š 3 Spa800
S 4 Spa300
Pr 5 Spa500
A 6 Spa400
T 7 Spa1.000
K 8 Spa500
P 9 Spa600
Š 10 Spa700
S 11 Spa500
Pr 12 Spa3.300
A 13 Spa500
T 14 Spa (prognozė)1.500
K 15 Spa (prognozė)1.100
P 16 Spa (prognozė)1.100
Š 17 Spa (prognozė)1.000
S 18 Spa (prognozė)400
Pr 19 Spa (prognozė)2.600
A 20 Spa (prognozė)700
T 21 Spa (prognozė)1.700
K 22 Spa (prognozė)1.300
P 23 Spa (prognozė)1.300
Š 24 Spa (prognozė)1.100
S 25 Spa (prognozė)500
Pr 26 Spa (prognozė)3.000
A 27 Spa (prognozė)800
T 28 Spa (prognozė)1.900
K 29 Spa (prognozė)1.400
P 30 Spa (prognozė)1.400
Š 31 Spa (prognozė)1.200
S 1 Lap (prognozė)600
Pr 2 Lap (prognozė)3.300
A 3 Lap (prognozė)900

Klausimai apie William-Adolphe Bouguereau lankytojų klausimai

Kurių William-Adolphe Bouguereau darbų lankytojai žiūri dažniausiai?

Pirmiausia yra Song of the Angels, sulaukusi 3.100 apsilankymų, tai sudaro 5% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia William-Adolphe Bouguereau auditorija WahooArt.com?

61.300 lankytojų per dvylika mėnesių: 3.200 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 58.100 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kokius įrenginius naudoja William-Adolphe Bouguereau gerbėjai?

Naudojami kompiuteriai (71%),telefonai (27%) ir planšetės (2%); kompiuteriai sudaro 71% apsilankymų.

Kurios William-Adolphe Bouguereau darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Romantiškas (Emocinis tonas), sulaukia 25% apžiūrų, nors sudaro 9% katalogo.