Ticianas Ramsajaus Peale Ii Populiarumo ir lankytojų statistika

1799 – 1885

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Ticianas Ramsajaus Peale Ii puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Ticianas Ramsajaus Peale Ii: pagrindinės figūros

Diana ir Akteonas yra pirmasis iš Ticianas Ramsajaus Peale Ii kūrinių: 2.100 apsilankymų per dvylika mėnesių, 4% nuo bendros dėmesio dalies. tęsia Portrait of Jacopo Strada ir Noli me Tangere Ticianas Ramsajaus Peale Ii gavo 66.100 apsilankymų: 23.300 puslapio lankytojų, 42.800 – paveikslų lankytojų. Grafikas auga: Rugs 2026 lankytojų buvo 8% daugiau nei Rugp 2026. Lankomiausi mėnuo buvo Lie 2026 (34.900 lankytojų). Auditorijos kalbos: Anglų (47%),Ispanų (9%) ir Bulgarų (8%). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (73%),telefonai (23%) ir planšetės (4%). Viena tendencija yra akivaizdi: Elegantiška (Nuotaika) generuoja 47% lankytojų, nors tai sudaro tik 38% katalogo dalį.

Ticianas Ramsajaus Peale Ii: dažniausiai atidariniami 10 plėtojai

Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: 10 darbų, kuriuos Ticianas Ramsajaus Peale Ii kūriniai buvo dažniausiai peržiūrėti WahooArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių.

  1. Diana ir Akteonas 1 Diana ir Akteonas, 1556 2.100 lankytojų · 4,5%
  2. Portrait of Jacopo Strada 2 Portrait of Jacopo Strada, 1568 1.800 lankytojų · 3,8%
  3. Noli me Tangere 3 Noli me Tangere, 1514 1.800 lankytojų · 3,8%
  4. Mokestis 4 Mokestis, 1560 1.700 lankytojų · 3,6%
  5. An Allegory of Prudence 5 An Allegory of Prudence, 1550 1.700 lankytojų · 3,6%
  6. Venus Anadyomene 6 Venus Anadyomene, 1520 1.300 lankytojų · 2,8%
  7. Andriečių bachenalija 7 Andriečių bachenalija, 1524 1.200 lankytojų · 2,5%
  8. The Death of Actaeon 8 The Death of Actaeon, 1559 1.200 lankytojų · 2,5%
  9. Baltos moteris portretas 9 Baltos moteris portretas, 1561 1.100 lankytojų · 2,3%
  10. Aldobrandini Madonna 10 Aldobrandini Madonna, 1530 1.000 lankytojų · 2,1%

Kaip kas mėnesį keičiasi Ticianas Ramsajaus Peale Ii susidomėjimas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti pagrindinius duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20262001.700
Lie 20267.60027.300
Rugp 20267.8006.300
Rugs 20267.7007.500

Kiek bendrai peržiūrima kiekvienas Ticianas Ramsajaus Peale Ii plėslas?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip Ticianas Ramsajaus Peale Ii mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti pagrindinius duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Šventoji šeima su ganytoju0000000002000400
Portrait of Jacopo Strada00000000400700500200
Aldobrandini Madonna000000002006000100
Vyras su pirštine000000000200200100
Vendraminų šeima000000000300100200
Nimfa ir piemenys0000000003000100
Diana ir Akteonas000000000700400900
Mokestis000000000600300800
Venerė prieš veidrodį000000000200400300
Mergina prisidėjusi prie ka…000000000300300100

Ar Ticianas Ramsajaus Peale Ii darbai žiūrimos telefonu ar kompiuteriu?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti pagrindinius duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai48.50073,4%
telefonai15.20023,0%
planšetės2.4003,6%

Kuriios kalbos dominuoja tarp Ticianas Ramsajaus Peale Ii skaitytojų?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti pagrindinius duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų3.50047,3%
Ispanų7009,5%
Bulgarų6008,1%
Rusų6008,1%
Lenkų4005,4%
Korėjiečių3004,1%
Arabų1001,4%
Vokiečių1001,4%
Persų1001,4%
Suomių1001,4%

Kokia yra kasdienė Ticianas Ramsajaus Peale Ii lankytojų sūkaitė ir prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti pagrindinius duomenis
DienaPeržiūros
A 22 Rugs600
T 23 Rugs600
K 24 Rugs400
P 25 Rugs600
Š 26 Rugs200
S 27 Rugs600
Pr 28 Rugs700
A 29 Rugs600
T 30 Rugs500
K 1 Spa500
P 2 Spa200
Š 3 Spa700
S 4 Spa300
Pr 5 Spa300
A 6 Spa200
T 7 Spa800
K 8 Spa1.100
P 9 Spa900
Š 10 Spa700
S 11 Spa1.200
Pr 12 Spa500
A 13 Spa (prognozė)700
T 14 Spa (prognozė)1.000
K 15 Spa (prognozė)1.000
P 16 Spa (prognozė)900
Š 17 Spa (prognozė)800
S 18 Spa (prognozė)1.100
Pr 19 Spa (prognozė)800
A 20 Spa (prognozė)800
T 21 Spa (prognozė)1.000
K 22 Spa (prognozė)1.100
P 23 Spa (prognozė)900
Š 24 Spa (prognozė)900
S 25 Spa (prognozė)1.200
Pr 26 Spa (prognozė)800
A 27 Spa (prognozė)800
T 28 Spa (prognozė)1.100
K 29 Spa (prognozė)1.200
P 30 Spa (prognozė)1.000
Š 31 Spa (prognozė)1.000
S 1 Lap (prognozė)1.200
Pr 2 Lap (prognozė)900

Ticianas Ramsajaus Peale Ii: jūsų klausimai

Kuri plėslas yra dažniausiai žiūrimas Ticianas Ramsajaus Peale Ii?

Diana ir Akteonas: 2.100 apsilankymų arba 4% viso Ticianas Ramsajaus Peale Ii peržiūrų. Viršuje esuantis sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Ticianas Ramsajaus Peale Ii?

66.100 per pale dvylika mėnesių, suskirstyta tarp meno autoriaus puslapio (23.300) ir platinų (42.800).

Ar lankytojai žiūri Ticianas Ramsajaus Peale Ii per telefonus ar kompiuterius?

Lankytojai skirstomi į kompiuteriai (73%),telefonai (23%) ir planšetės (4%); lyderia kompiuteriai su 73% dalimi.

Ar Ticianas Ramsajaus Peale Ii skaitymas pasiekiamas keliais kalpomis?

Taip: Anglų (47%),Ispanų (9%) ir Bulgarų (8%). Lyderiuoju yra Anglų su dalimi 47%.

Ar lankytojai teikiamą pirmenybę tam tikro tipo platinos, kurį sukūrė Ticianas Ramsajaus Peale Ii?

Taip, Elegantiška (Nuotaika): 47% lankytų lankytų katalogo 38% dalies.