Roza Bonur Kas žiūri ir kokius kūdinius

1822 – 1899

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Roza Bonur puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Roza Bonur: lankytojų statistika

Labiausiai pagaudinta Roza Bonur kūlinys svetainėje WahooArt.com yra The Horse Fair, kurį per dvylika mėnesių peržiūrėjo 900 kartų, užimdamas 12% visų peržiūrų. Kitos eilėje: Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' ir Head of a Donkey. Iš viso 9.500 apsilankymų: 3.700 lankomų meno autoriaus puslapį ir 5.800 lankomų darbus. Susidomėjimas auga: 1367% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 sulaukė didžiausios auditorijos: 4.600 apsilankymų. Lankytojai naršo naudojdamiesi kompiuteriai (56%),telefonai (38%) ir planšetės (6%). Lankytojai teikia pirmenybę Raminantis (Emocinis tonas): tai sudaro 56% jų apsilankymų, o katalogas turi 11%.

10 darbų, kuriais labiausiai remiasi lankytojai, kuriais pasižymi Roza Bonur

Kiekvienas žemiau pateiktas rangos lygis atitinka per pastarąjį dvyliką mėnesių WahooArt.com gautą apsilankymų skaičių; 1 vieta yra dažniausiai lankoma Roza Bonur kūrinys.

  1. The Horse Fair 1 The Horse Fair, 1852 900 lankytojų · 12,3%
  2. Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' 2 Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' 900 lankytojų · 12,3%
  3. Head of a Donkey 3 Head of a Donkey 600 lankytojų · 8,2%
  4. The Horse Fair 4 The Horse Fair, 1853 400 lankytojų · 5,5%
  5. Plowing in the Nivernais 5 Plowing in the Nivernais, 1849 400 lankytojų · 5,5%
  6. Lion in a Mountainous Landscape 6 Lion in a Mountainous Landscape, 1880 300 lankytojų · 4,1%
  7. A Limier Briquet Hound 7 A Limier Briquet Hound, 1880 300 lankytojų · 4,1%
  8. Study for ''The Horse Fair'' 8 Study for ''The Horse Fair'' 300 lankytojų · 4,1%
  9. Ploughing in the Nivernais - Rosa Bonheur 9 Ploughing in the Nivernais - Rosa Bonheur, 2026 300 lankytojų · 4,1%
  10. Weaning the Calves 10 Weaning the Calves, 1879 200 lankytojų · 2,7%

Kada gerbėjai lanko Roza Bonur puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100100
Lie 20268003.800
Rugp 2026100200
Rugs 20262.7001.700

Kada žiūrėti Roza Bonur darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Roza Bonur kūrinių mėnesį mėnesyje yra mėgstamiausios?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
The Horse Fair0000000003000400
The Horse Fair0000000003000100
Weaning the Calves0000000001000100
Plowing in the Nivernais00000000000300
Going to Market000000000000
A Limier Briquet Hound0000000000100200
Highland Raid00000000000100
Cattle at Rest on a Hillsid…000000000000
The Horse Fair (study)000000000000
Sheep by the Sea000000000000

Kuriuo įrenginiais pasiskirsta Roza Bonur auditorija?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duomenys lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai5.30055,8%
telefonai3.60037,9%
planšetės6006,3%

Kuriomis kalbomis kalba Roza Bonur gerbėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duomenys lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Vokiečių1.20046,2%
Prancūzų60023,1%
Anglų2007,7%
Ispanų2007,7%
Švedų2007,7%
Italų1003,8%
Slovakų1003,8%

Kiek per dieną lankytojų turi Roza Bonur ir kas laukia tosliais metu?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
T 30 Rugs100
K 1 Spa400
P 2 Spa0
Š 3 Spa300
S 4 Spa600
Pr 5 Spa100
A 6 Spa200
T 7 Spa100
K 8 Spa200
P 9 Spa300
Š 10 Spa1.000
S 11 Spa100
Pr 12 Spa100
A 13 Spa400
T 14 Spa400
K 15 Spa300
P 16 Spa200
Š 17 Spa100
S 18 Spa0
Pr 19 Spa100
A 20 Spa200
T 21 Spa (prognozė)100
K 22 Spa (prognozė)200
P 23 Spa (prognozė)100
Š 24 Spa (prognozė)300
S 25 Spa (prognozė)200
Pr 26 Spa (prognozė)100
A 27 Spa (prognozė)200
T 28 Spa (prognozė)100
K 29 Spa (prognozė)200
P 30 Spa (prognozė)100
Š 31 Spa (prognozė)300
S 1 Lap (prognozė)100
Pr 2 Lap (prognozė)100
A 3 Lap (prognozė)200
T 4 Lap (prognozė)100
K 5 Lap (prognozė)100
P 6 Lap (prognozė)100
Š 7 Lap (prognozė)200
S 8 Lap (prognozė)100
Pr 9 Lap (prognozė)0
A 10 Lap (prognozė)100

Klausimai apie Roza Bonur lankytojų klausimai

Kurių Roza Bonur darbų lankytojai žiūri dažniausiai?

Pirmiausia yra The Horse Fair, sulaukusi 900 apsilankymų, tai sudaro 12% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Roza Bonur auditorija WahooArt.com?

9.500 lankytojų per dvylika mėnesių: 3.700 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 5.800 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kokius įrenginius naudoja Roza Bonur gerbėjai?

Naudojami kompiuteriai (56%),telefonai (38%) ir planšetės (6%); kompiuteriai sudaro 56% apsilankymų.

Kurios Roza Bonur darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Raminantis (Emocinis tonas), sulaukia 56% apžiūrų, nors sudaro 11% katalogo.