Robert Delaunay Kas žiūri ir kokius kūdinius

1885 – 1941

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Robert Delaunay puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Robert Delaunay: lankytojų statistika

Labiausiai pagaudinta Robert Delaunay kūlinys svetainėje WahooArt.com yra Paryžiaus miestas, kurį per dvylika mėnesių peržiūrėjo 7.600 kartų, užimdamas 44% visų peržiūrų. Kitos eilėje: Eiffel Tornas ir Eiffel Tower. Iš viso 21.600 apsilankymų: 6.200 lankomų meno autoriaus puslapį ir 15.400 lankomų darbus. Susidomėjimas auga: 159% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Rugs 2026 sulaukė didžiausios auditorijos: 9.600 apsilankymų. Lankytojų pagrindinės kalbos yra Anglų (33%),Italų (27%) ir Prancūzų (15%). Lankytojai naršo naudojdamiesi kompiuteriai (69%),telefonai (24%) ir planšetės (7%). Lankytojai teikia pirmenybę Modernus (Nuotaika): tai sudaro 60% jų apsilankymų, o katalogas turi 11%.

10 darbų, kuriais labiausiai remiasi lankytojai, kuriais pasižymi Robert Delaunay

Kiekvienas žemiau pateiktas rangos lygis atitinka per pastarąjį dvyliką mėnesių WahooArt.com gautą apsilankymų skaičių; 1 vieta yra dažniausiai lankoma Robert Delaunay kūrinys.

  1. Paryžiaus miestas 1 Paryžiaus miestas, 1912 7.600 lankytojų · 44,4%
  2. Eiffel Tornas 2 Eiffel Tornas, 1914 1.900 lankytojų · 11,1%
  3. Eiffel Tower 3 Eiffel Tower 1.000 lankytojų · 5,8%
  4. Formes circulaires, soleil (Circular Forms, Sun) 4 Formes circulaires, soleil (Circular Forms, Sun) 700 lankytojų · 4,1%
  5. The Eiffel Tower 5 The Eiffel Tower, 1910 600 lankytojų · 3,5%
  6. La ville de Paris 6 La ville de Paris, 1911 500 lankytojų · 2,9%
  7. Circular Forms 7 Circular Forms, 1930 500 lankytojų · 2,9%
  8. The Joy of Life 8 The Joy of Life, 1930 400 lankytojų · 2,3%
  9. Cercles simultanés 9 Cercles simultanés 400 lankytojų · 2,3%
  10. Simultaneous Contrasts Sun and Moon 10 Simultaneous Contrasts Sun and Moon 300 lankytojų · 1,8%

Kada gerbėjai lanko Robert Delaunay puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026200100
Lie 20261.7006.300
Rugp 20263003.400
Rugs 20264.0005.600

Kada žiūrėti Robert Delaunay darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Robert Delaunay kūrinių mėnesį mėnesyje yra mėgstamiausios?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Paryžiaus miestas0000000002.1002.2002.900
Eiffel Tornas0000000004002001.200
Tall Portuguese Woman00000000020000
Formes circulaires, soleil…00000000000500
La ville de Paris00000000000100
Political Drama00000000010000
The Eiffel Tower000000000100100300
Premier Disque00000000010000
Nude woman reading000000000000
Eiffel Tower00000000100600200100

Kuriuo įrenginiais pasiskirsta Robert Delaunay auditorija?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duomenys lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai14.80068,5%
telefonai5.20024,1%
planšetės1.6007,4%

Kuriomis kalbomis kalba Robert Delaunay gerbėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duomenys lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų1.60033,3%
Italų1.30027,1%
Prancūzų70014,6%
Lenkų2004,2%
Protugalų2004,2%
Rusų2004,2%
Ispanų1002,1%
Korėjiečių1002,1%
Olandų1002,1%
Švedų1002,1%

Kiek per dieną lankytojų turi Robert Delaunay ir kas laukia tosliais metu?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
T 30 Rugs700
K 1 Spa300
P 2 Spa300
Š 3 Spa300
S 4 Spa0
Pr 5 Spa500
A 6 Spa1.200
T 7 Spa700
K 8 Spa600
P 9 Spa500
Š 10 Spa0
S 11 Spa200
Pr 12 Spa600
A 13 Spa600
T 14 Spa900
K 15 Spa1.600
P 16 Spa400
Š 17 Spa300
S 18 Spa1.300
Pr 19 Spa500
A 20 Spa500
T 21 Spa (prognozė)1.200
K 22 Spa (prognozė)1.300
P 23 Spa (prognozė)600
Š 24 Spa (prognozė)300
S 25 Spa (prognozė)800
Pr 26 Spa (prognozė)900
A 27 Spa (prognozė)1.200
T 28 Spa (prognozė)1.400
K 29 Spa (prognozė)1.500
P 30 Spa (prognozė)700
Š 31 Spa (prognozė)400
S 1 Lap (prognozė)900
Pr 2 Lap (prognozė)1.000
A 3 Lap (prognozė)1.400
T 4 Lap (prognozė)1.500
K 5 Lap (prognozė)1.600
P 6 Lap (prognozė)800
Š 7 Lap (prognozė)400
S 8 Lap (prognozė)1.000
Pr 9 Lap (prognozė)1.100
A 10 Lap (prognozė)1.500

Klausimai apie Robert Delaunay lankytojų klausimai

Kurių Robert Delaunay darbų lankytojai žiūri dažniausiai?

Pirmiausia yra Paryžiaus miestas, sulaukusi 7.600 apsilankymų, tai sudaro 44% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Robert Delaunay auditorija WahooArt.com?

21.600 lankytojų per dvylika mėnesių: 6.200 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 15.400 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kokius įrenginius naudoja Robert Delaunay gerbėjai?

Naudojami kompiuteriai (69%),telefonai (24%) ir planšetės (7%); kompiuteriai sudaro 69% apsilankymų.

Kuriomis kalbomis domisi Robert Delaunay gerbėjai?

Anglų (33%),Italų (27%) ir Prancūzų (15%); Anglų apima 33% lankytojų.

Kurios Robert Delaunay darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Modernus (Nuotaika), sulaukia 60% apžiūrų, nors sudaro 11% katalogo.