Rafaelis Populiarumo ir lankytojų statistika

1483 – 1520

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Rafaelis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Rafaelis: pagrindinės figūros

Athensios mokykla yra pirmasis iš Rafaelis kūrinių: 35.000 apsilankymų per dvylika mėnesių, 10% nuo bendros dėmesio dalies. tęsia Kristaus Pakeitimas ir Madonna della Seggiola Rafaelis gavo 404.800 apsilankymų: 76.300 puslapio lankytojų, 328.500 – paveikslų lankytojų. Grafikas slankė žemyn: Rugs 2026 lankytojų buvo 35% mažiau nei Rugp 2026. Lankomiausi mėnuo buvo Lie 2026 (216.600 lankytojų). Auditorijos kalbos: Anglų (33%),Rusų (11%) ir Ispanų (6%). Auditorijos šalys: Jungtinės Amerikos Valstijos (13%),Italija (7%) ir Pietų Korėja (7%). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (58%),telefonai (38%) ir planšetės (4%). Viena tendencija yra akivaizdi: Subtili spalva (Spalvų nasyginimas) generuoja 61% lankytojų, nors tai sudaro tik 42% katalogo dalį.

Rafaelis: dažniausiai atidariniami 10 plėtojai

Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: 10 darbų, kuriuos Rafaelis kūriniai buvo dažniausiai peržiūrėti WahooArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių.

  1. Athensios mokykla 1 Athensios mokykla 35.000 lankytojų · 9,8%
  2. Kristaus Pakeitimas 2 Kristaus Pakeitimas, 1520 31.400 lankytojų · 8,8%
  3. Madonna della Seggiola 3 Madonna della Seggiola, 1514 22.200 lankytojų · 6,2%
  4. Sprendimas 4 Sprendimas, 1519 11.700 lankytojų · 3,3%
  5. The Sistine Madonna 5 The Sistine Madonna, 1513 8.000 lankytojų · 2,2%
  6. Madonna of the Meadow 6 Madonna of the Meadow, 1506 7.900 lankytojų · 2,2%
  7. La Belle Jardinière 7 La Belle Jardinière, 1507 7.200 lankytojų · 2,0%
  8. Merkelės Santuoka 8 Merkelės Santuoka, 1504 5.900 lankytojų · 1,7%
  9. Sistinės Madonos Šildymas 9 Sistinės Madonos Šildymas, 1513 5.000 lankytojų · 1,4%
  10. Raphael

1515

A Masterpiece of Renaissance Portraiture

60 x 44 cm

Portrait of Bindo Altoviti

Bindo Altoviti Portretas 10 Raphael 1515 A Masterpiece of Renaissance Portraiture 60 x 44 cm Portrait of Bindo Altoviti Bindo Altoviti Portretas, 1515 4.300 lankytojų · 1,2%

Kaip kas mėnesį keičiasi Rafaelis susidomėjimas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti pagrindinius duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20264007.000
Lie 202621.300195.300
Rugp 202624.70085.000
Rugs 202629.90041.200

Kiek bendrai peržiūrima kiekvienas Rafaelis plėslas?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip Rafaelis mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti pagrindinius duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Athensios mokykla0000000009.70011.9008.800
Sistinės Madonos0000000005002.0000
Kristaus Pakeitimas000000002009.60017.1003.700
Merkelės Santuoka0000000003.4001.900300
La Fornarina000000000200100200
Madonna of the Goldfinch000000000000
La Belle Jardinière0000000003.0003.600300
TYS GRAČIOS0000000001.000500500
Madonna della Seggiola000000000000
Madonna in the Meadow000000000000

Ar Rafaelis darbai žiūrimos telefonu ar kompiuteriu?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti pagrindinius duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai234.80058,0%
telefonai154.50038,2%
planšetės15.5003,8%

Kuriios kalbos dominuoja tarp Rafaelis skaitytojų?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti pagrindinius duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų10.30032,7%
Rusų3.50011,1%
Ispanų2.0006,3%
Korėjiečių1.9006,0%
Italų1.7005,4%
Švedų1.4004,4%
Vokiečių1.2003,8%
Suomių1.2003,8%
Serbų1.2003,8%
Lenkų1.0003,2%

Kokia yra kasdienė Rafaelis lankytojų sūkaitė ir prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti pagrindinius duomenis
DienaPeržiūros
S 4 Spa2.900
Pr 5 Spa4.500
A 6 Spa4.500
T 7 Spa6.700
K 8 Spa5.600
P 9 Spa4.100
Š 10 Spa4.100
S 11 Spa6.100
Pr 12 Spa7.200
A 13 Spa4.700
T 14 Spa5.100
K 15 Spa4.600
P 16 Spa5.400
Š 17 Spa4.400
S 18 Spa6.400
Pr 19 Spa9.800
A 20 Spa10.300
T 21 Spa13.400
K 22 Spa15.600
P 23 Spa7.200
Š 24 Spa7.000
S 25 Spa (prognozė)9.400
Pr 26 Spa (prognozė)13.200
A 27 Spa (prognozė)12.000
T 28 Spa (prognozė)15.400
K 29 Spa (prognozė)15.800
P 30 Spa (prognozė)10.200
Š 31 Spa (prognozė)9.500
S 1 Lap (prognozė)10.900
Pr 2 Lap (prognozė)15.300
A 3 Lap (prognozė)13.800
T 4 Lap (prognozė)17.900
K 5 Lap (prognozė)18.300
P 6 Lap (prognozė)11.800
Š 7 Lap (prognozė)11.000
S 8 Lap (prognozė)12.200
Pr 9 Lap (prognozė)17.000
A 10 Lap (prognozė)15.400
T 11 Lap (prognozė)19.900
K 12 Lap (prognozė)20.400
P 13 Lap (prognozė)13.200
Š 14 Lap (prognozė)12.300

Rafaelis: jūsų klausimai

Kuri plėslas yra dažniausiai žiūrimas Rafaelis?

Athensios mokykla: 35.000 apsilankymų arba 10% viso Rafaelis peržiūrų. Viršuje esuantis sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Rafaelis?

404.800 per pale dvylika mėnesių, suskirstyta tarp meno autoriaus puslapio (76.300) ir platinų (328.500).

Ar lankytojai žiūri Rafaelis per telefonus ar kompiuterius?

Lankytojai skirstomi į kompiuteriai (58%),telefonai (38%) ir planšetės (4%); lyderia kompiuteriai su 58% dalimi.

Ar Rafaelis skaitymas pasiekiamas keliais kalpomis?

Taip: Anglų (33%),Rusų (11%) ir Ispanų (6%). Lyderiuoju yra Anglų su dalimi 33%.

Ar lankytojai teikiamą pirmenybę tam tikro tipo platinos, kurį sukūrė Rafaelis?

Taip, Subtili spalva (Spalvų nasyginimas): 61% lankytų lankytų katalogo 42% dalies.