Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Paul Signac puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
!
Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.
Paul Signac: lankytojų statistika
Labiausiai pagaudinta Paul Signac kūlinys svetainėje WahooArt.com yra Pušis ties Sent Tropezu, kurį per dvylika mėnesių peržiūrėjo 3.100 kartų, užimdamas 7% visų peržiūrų. Kitos eilėje: Pusryčiai (Mėsinė) ir The Lighthouse, Saint-Tropez. Iš viso 47.700 apsilankymų: 6.200 lankomų meno autoriaus puslapį ir 41.500 lankomų darbus. Susidomėjimas auga: 130% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 sulaukė didžiausios auditorijos: 31.800 apsilankymų. Lankytojų pagrindinės kalbos yra Vokiečių (20%),Anglų (14%) ir Italų (12%). Lankytojai naršo naudojdamiesi kompiuteriai (85%),telefonai (13%) ir planšetės (2%). Lankytojai teikia pirmenybę Vividūs (Spalvų intensyvumas): tai sudaro 38% jų apsilankymų, o katalogas turi 12%.
10 darbų, kuriais labiausiai remiasi lankytojai, kuriais pasižymi Paul Signac
Kiekvienas žemiau pateiktas rangos lygis atitinka per pastarąjį dvyliką mėnesių WahooArt.com gautą apsilankymų skaičių; 1 vieta yra dažniausiai lankoma Paul Signac kūrinys.
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duomenys lentelėje
Mėnuo
Daugelio lankytojų puslapis
Darbų puslapiai
Spa 2025
0
0
Lap 2025
0
0
Grd 2025
0
0
Sau 2026
0
0
Vas 2026
0
0
Kov 2026
0
0
Bal 2026
0
0
Geg 2026
0
0
Bir 2026
200
1.200
Lie 2026
2.400
29.400
Rugp 2026
300
4.100
Rugs 2026
3.300
6.800
Kada žiūrėti Paul Signac darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką Paul Signac gerbėjai renasi iš kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duomenys lentelėje
Nuotaika
Nuotaika
Darbai
Peržiūros
Raminanti
92,3%
79,0%
Ramybė
0,0%
9,1%
Nostagiška aura
0,0%
8,8%
Elegantiška
0,0%
2,1%
Dramatiškumas
7,7%
0,4%
Klasika
0,0%
0,4%
Įkvepiantis
0,0%
0,4%
Emocinis tonas
Emocinis tonas
Darbai
Peržiūros
Raminantis
53,8%
71,9%
Raminantis
30,8%
13,3%
Refleksyvus
7,7%
12,3%
Nostalgiška
0,0%
1,8%
Melancholiškas
7,7%
0,4%
Energiškas
0,0%
0,4%
Švytėjimas
Švytėjimas
Darbai
Peržiūros
Tamsus
2,0%
0,0%
Švelnus šešėlis
2,0%
2,2%
Švelni apšvietimo intensyvumas
22,0%
30,7%
Šviesos intensyvumas: ryški
42,0%
39,0%
Šviesus
32,0%
28,1%
Spalvų nasyginimas
Spalvų nasyginimas
Darbai
Peržiūros
Blėskios
38,0%
14,3%
Subtili spalva
34,0%
31,8%
Subtilus ir subalansuotas
22,0%
38,1%
Ryški spalvų išraiška
6,0%
15,8%
Ryški spalva
0,0%
0,0%
Spalvų paletė
Spalvų paletė
Darbai
Peržiūros
Neutralios spalvos
85,1%
70,6%
Žemiški tonai
8,5%
15,8%
Pastelinės spalvos
0,0%
8,5%
Tamsūs tonai
4,3%
2,8%
Metaliniai atspindžiai
2,1%
1,0%
Gamta
0,0%
1,0%
Monochrominis
0,0%
0,2%
Spalvų intensyvumas
Spalvų intensyvumas
Darbai
Peržiūros
Monochrominis
16,0%
6,3%
Subalansuota
72,0%
55,8%
Vividūs
12,0%
37,9%
Kontrastas
Kontrastas
Darbai
Peržiūros
Raminanti
24,0%
18,0%
Švelnus
22,0%
26,8%
Subalansuotas
14,0%
14,1%
Ryški
10,0%
17,8%
Pareiškimas
30,0%
23,4%
Spalvų harmonija
Spalvų harmonija
Darbai
Peržiūros
Nesuderintinga paletė
56,0%
51,3%
Švelniai suderinta paletė
16,0%
11,7%
Subalansuota harmonija
10,0%
14,3%
Stiprus spalvų vientisumas
14,0%
19,5%
Suvarta paletė
4,0%
3,2%
Kurių Paul Signac kūrinių mėnesį mėnesyje yra mėgstamiausios?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duomenys lentelėje
Darbai
Spa 2025
Lap 2025
Grd 2025
Sau 2026
Vas 2026
Kov 2026
Bal 2026
Geg 2026
Bir 2026
Lie 2026
Rugp 2026
Rugs 2026
Pušis ties Sent Tropezu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1.600
200
700
Pusryčiai (Mėsinė)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
200
1.200
Boulevard de Clichy 1886
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Two Cypresses, Mistral, Opu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
500
The dining room, Opus 152
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Capo de Noli
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
0
Notre-Dame-de-la-Garde (La…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
300
Riverbank, Les Andelys
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Portrait of Felix Feneon, O…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Papal Palace, Avignon,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
200
Kuriuo įrenginiais pasiskirsta Paul Signac auditorija?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Duomenys lentelėje
Įrenginys
Peržiūros
Dalintis
kompiuteriai
40.400
84,7%
telefonai
6.400
13,4%
planšetės
900
1,9%
Kuriomis kalbomis kalba Paul Signac gerbėjai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Duomenys lentelėje
Kalba
Peržiūros
Dalintis
Vokiečių
1.300
20,3%
Anglų
900
14,1%
Italų
800
12,5%
Ispanų
700
10,9%
Olandų
600
9,4%
Lenkų
500
7,8%
Chinese
400
6,2%
Čekų
300
4,7%
Japonų
200
3,1%
Rusų
200
3,1%
Kiek per dieną lankytojų turi Paul Signac ir kas laukia tosliais metu?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duomenys lentelėje
Diena
Peržiūros
Š 26 Rugs
200
S 27 Rugs
500
Pr 28 Rugs
1.100
A 29 Rugs
800
T 30 Rugs
600
K 1 Spa
900
P 2 Spa
200
Š 3 Spa
600
S 4 Spa
600
Pr 5 Spa
1.100
A 6 Spa
0
T 7 Spa
1.700
K 8 Spa
2.000
P 9 Spa
1.200
Š 10 Spa
600
S 11 Spa
800
Pr 12 Spa
500
A 13 Spa
800
T 14 Spa
900
K 15 Spa
600
P 16 Spa
800
Š 17 Spa (prognozė)
400
S 18 Spa (prognozė)
600
Pr 19 Spa (prognozė)
900
A 20 Spa (prognozė)
500
T 21 Spa (prognozė)
1.000
K 22 Spa (prognozė)
1.100
P 23 Spa (prognozė)
700
Š 24 Spa (prognozė)
500
S 25 Spa (prognozė)
600
Pr 26 Spa (prognozė)
900
A 27 Spa (prognozė)
500
T 28 Spa (prognozė)
1.100
K 29 Spa (prognozė)
1.200
P 30 Spa (prognozė)
700
Š 31 Spa (prognozė)
500
S 1 Lap (prognozė)
700
Pr 2 Lap (prognozė)
900
A 3 Lap (prognozė)
600
T 4 Lap (prognozė)
1.100
K 5 Lap (prognozė)
1.200
P 6 Lap (prognozė)
800
Klausimai apie Paul Signac lankytojų klausimai
Kurių Paul Signac darbų lankytojai žiūri dažniausiai?
Pirmiausia yra Pušis ties Sent Tropezu, sulaukusi 3.100 apsilankymų, tai sudaro 7% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.
Kokia Paul Signac auditorija WahooArt.com?
47.700 lankytojų per dvylika mėnesių: 6.200 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 41.500 lankytojų – kūrinių puslapyje.
Kokius įrenginius naudoja Paul Signac gerbėjai?
Naudojami kompiuteriai (85%),telefonai (13%) ir planšetės (2%); kompiuteriai sudaro 85% apsilankymų.
Kuriomis kalbomis domisi Paul Signac gerbėjai?
Vokiečių (20%),Anglų (14%) ir Italų (12%); Vokiečių apima 20% lankytojų.
Kurios Paul Signac darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?
Darbai, apibūdinami kaip Vividūs (Spalvų intensyvumas), sulaukia 38% apžiūrų, nors sudaro 12% katalogo.