Paul Delvaux Auditorijos ir populiarumumo statistika

1897 – 1994

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Paul Delvaux puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Paul Delvaux: auditorija trumpai

Perėjęs pastarlius dvylika mėnesių, daugiausia žiūrėtą Paul Delvaux plėslas svetainėje WahooArt.com buvo A SirenIn Full Moonlight: 4.800 apsilankymų arba 13% viso dėmesio, skirto šio kūrinio kūrėjui. Toliausiai yra Mieganti Venera ir Naktinis traukinys. Iš viso dirve buvo gautas 29.100 apsilankymų: 6.300 lankomų lankytojų lankėsi meno autoriaus puslapį, o 22.800 – individualių plėtojų puslapius. Interesas sumažėjo 12% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukas pasiekė aukštumą Lie 2026 mėnesį, kai aplankytojų skaičius siekė 17.000. Auditorija skaito svetainę Prancūzų (51%),Anglų (11%) ir Olandų (9%) kalbomis. Kolekcioneriai renkasi iš Belgija (79%),Pietų Korėja (6%) ir Austrija (3%). Auditorija žiūri darbus kompiuteriai (76%),telefonai (21%) ir planšetės (4%) įrenginiuose. Lankytojai linksta prie Tamsus (Švytėjimas): tai sudaro 53% lankytojų, nors tokios plėstinio dalis sudaro tik 20% meno katalogo.

10 dažniausiai peržiūrimos Paul Delvaux plėtojimo drobų

Remiantis tikrais apsilankymais per pastarąjį dvylika mėnesių, tai yra 10 Paul Delvaux darbai, kuriuos kolekcioneriai dažniausiai naršo WahooArt.com.

  1. A SirenIn Full Moonlight 1 A SirenIn Full Moonlight 4.800 lankytojų · 12,9%
  2. Mieganti Venera 2 Mieganti Venera, 1944 3.200 lankytojų · 8,6%
  3. Naktinis traukinys 3 Naktinis traukinys, 1947 2.500 lankytojų · 6,7%
  4. Mieganti Venera 4 Mieganti Venera, 1943 1.600 lankytojų · 4,3%
  5. Chrysis 5 Chrysis, 1967 900 lankytojų · 2,4%
  6. Skeletons in an office 6 Skeletons in an office, 1944 900 lankytojų · 2,4%
  7. Nodes Rose 7 Nodes Rose, 1937 700 lankytojų · 1,9%
  8. The Blue Curtain 8 The Blue Curtain 700 lankytojų · 1,9%
  9. Tribute to Jules Verne 9 Tribute to Jules Verne, 1971 600 lankytojų · 1,6%
  10. Lamp 10 Lamp, 1945 600 lankytojų · 1,6%

Kiek žmonių kas mėnesį lanko Paul Delvaux puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100700
Lie 20261.80015.200
Rugp 20266005.400
Rugs 20263.8001.500

Kiek dėmesio gauna Paul Delvaux plėslai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Paul Delvaux plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Mieganti Venera0000000001.40000
Naktinis traukinys0000000009004000
Mieganti Venera0000000003000100
Nodes Rose0000000004001000
Pygmallion000000000000
The Awakening of the forest0000000002001000
Dawn of the Town000000000000
The Canape Vert0000000001001000
The Garden00000000010000
For the Brussels Luxembourg…000000000000

Kuriais įrenginiais gerbėjai žiūri Paul Delvaux?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai22.00075,6%
telefonai6.00020,6%
planšetės1.1003,8%

Kuriomis kalbomis skaitytojas Paul Delvaux dominuoja?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Prancūzų2.90050,9%
Anglų60010,5%
Olandų5008,8%
Korėjiečių4007,0%
Švedų4007,0%
Ispanų3005,3%
Italų2003,5%
Čekų1001,8%
Vokiečių1001,8%
Protugalų1001,8%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Paul Delvaux ir ko galima tiktis toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
Š 26 Rugs700
S 27 Rugs1.600
Pr 28 Rugs1.500
A 29 Rugs700
T 30 Rugs900
K 1 Spa100
P 2 Spa500
Š 3 Spa300
S 4 Spa900
Pr 5 Spa400
A 6 Spa100
T 7 Spa300
K 8 Spa400
P 9 Spa400
Š 10 Spa700
S 11 Spa1.100
Pr 12 Spa700
A 13 Spa3.900
T 14 Spa1.200
K 15 Spa600
P 16 Spa500
Š 17 Spa (prognozė)1.000
S 18 Spa (prognozė)2.000
Pr 19 Spa (prognozė)1.500
A 20 Spa (prognozė)2.600
T 21 Spa (prognozė)1.400
K 22 Spa (prognozė)600
P 23 Spa (prognozė)800
Š 24 Spa (prognozė)1.100
S 25 Spa (prognozė)2.200
Pr 26 Spa (prognozė)1.600
A 27 Spa (prognozė)2.900
T 28 Spa (prognozė)1.500
K 29 Spa (prognozė)700
P 30 Spa (prognozė)900
Š 31 Spa (prognozė)1.100
S 1 Lap (prognozė)2.400
Pr 2 Lap (prognozė)1.700
A 3 Lap (prognozė)3.100
T 4 Lap (prognozė)1.600
K 5 Lap (prognozė)700
P 6 Lap (prognozė)900

Dažniausiai užduodami klausimai apie Paul Delvaux

Kurios Paul Delvaux plėtojos yra populiariausios?

A SirenIn Full Moonlight užima pirmąją vietą: jis buvo peržiūrėtas 4.800 kartų (13% visų Paul Delvaux peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardytos 10 dažniausiai peržiūrėtos darbai.

Kiek žmonių žiūri Paul Delvaux svetainėje WahooArt.com?

Per pastaruosius dvylika mėnesių Paul Delvaux gavo 29.100 apsilankymų: 6.300 puslapio lankytojų ir 22.800 individualių plėtojų lankytojų.

Kokiais įrenginiais kolekcioneriai žiūri Paul Delvaux?

Kolekcioneriai žiūri Paul Delvaux kompiuteriai (76%),telefonai (21%) ir planšetės (4%) įrenginius; kompiuteriai sudaro 76% lankytojų dalį.

Kuriomis kalbomis lankytojai skaito apie Paul Delvaux?

Prancūzų (51%),Anglų (11%) ir Olandų (9%) kalbomis; lankytojų dauguma yra 51% Prancūzų.

Kuriuo Paul Delvaux plėslai lankytojai teikia didžiausią dėmesį?

Jie teikia pirmenybę Tamsus (Švytėjimas): tai sudaro 53% lankytojų, palyginti su 20% katalogo.