Paul DelvauxAuditorijos ir populiarumumo statistika
1897
–
1994
Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Paul Delvaux puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
!
Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.
Paul Delvaux: auditorija trumpai
Perėjęs pastarlius dvylika mėnesių, daugiausia žiūrėtą Paul Delvaux plėslas svetainėje WahooArt.com buvo A SirenIn Full Moonlight: 4.800 apsilankymų arba 13% viso dėmesio, skirto šio kūrinio kūrėjui. Toliausiai yra Mieganti Venera ir Naktinis traukinys. Iš viso dirve buvo gautas 29.100 apsilankymų: 6.300 lankomų lankytojų lankėsi meno autoriaus puslapį, o 22.800 – individualių plėtojų puslapius. Interesas sumažėjo 12% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukas pasiekė aukštumą Lie 2026 mėnesį, kai aplankytojų skaičius siekė 17.000. Auditorija skaito svetainę Prancūzų (51%),Anglų (11%) ir Olandų (9%) kalbomis. Kolekcioneriai renkasi iš Belgija (79%),Pietų Korėja (6%) ir Austrija (3%). Auditorija žiūri darbus kompiuteriai (76%),telefonai (21%) ir planšetės (4%) įrenginiuose. Lankytojai linksta prie Tamsus (Švytėjimas): tai sudaro 53% lankytojų, nors tokios plėstinio dalis sudaro tik 20% meno katalogo.
10 dažniausiai peržiūrimos Paul Delvaux plėtojimo drobų
Remiantis tikrais apsilankymais per pastarąjį dvylika mėnesių, tai yra 10 Paul Delvaux darbai, kuriuos kolekcioneriai dažniausiai naršo WahooArt.com.
Kiek žmonių kas mėnesį lanko Paul Delvaux puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
Mėnuo
Daugelio lankytojų puslapis
Darbų puslapiai
Spa 2025
0
0
Lap 2025
0
0
Grd 2025
0
0
Sau 2026
0
0
Vas 2026
0
0
Kov 2026
0
0
Bal 2026
0
0
Geg 2026
0
0
Bir 2026
100
700
Lie 2026
1.800
15.200
Rugp 2026
600
5.400
Rugs 2026
3.800
1.500
Kiek dėmesio gauna Paul Delvaux plėslai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie platikos renkasi Paul Delvaux lankytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti duomenis
Nuotaika
Nuotaika
Darbai
Peržiūros
Eteriška
40,0%
45,0%
Mistika
60,0%
43,9%
Dramatiškumas
0,0%
7,2%
Romantiška
0,0%
2,8%
Elegantiška
0,0%
1,1%
Emocinis tonas
Emocinis tonas
Darbai
Peržiūros
Mirusė
80,0%
63,7%
Melancholiškas
20,0%
35,2%
Refleksyvus
0,0%
1,1%
Švytėjimas
Švytėjimas
Darbai
Peržiūros
Tamsus
20,0%
52,5%
Švelnus šešėlis
28,0%
23,9%
Švelni apšvietimo intensyvumas
30,0%
16,9%
Šviesos intensyvumas: ryški
16,0%
6,4%
Šviesus
6,0%
0,3%
Spalvų nasyginimas
Spalvų nasyginimas
Darbai
Peržiūros
Blėskios
44,0%
49,9%
Subtili spalva
32,0%
23,6%
Subtilus ir subalansuotas
14,0%
18,2%
Ryški spalvų išraiška
8,0%
7,8%
Ryški spalva
2,0%
0,5%
Spalvų paletė
Spalvų paletė
Darbai
Peržiūros
Žemiški tonai
48,5%
70,0%
Neutralios spalvos
30,3%
17,1%
Tamsūs tonai
12,1%
12,9%
Pastelinės spalvos
6,1%
0,0%
Monochrominis
3,0%
0,0%
Spalvų intensyvumas
Spalvų intensyvumas
Darbai
Peržiūros
Monochrominis
44,0%
62,5%
Subalansuota
44,0%
26,0%
Vividūs
12,0%
11,5%
Kontrastas
Kontrastas
Darbai
Peržiūros
Raminanti
8,0%
0,8%
Švelnus
12,0%
15,3%
Subalansuotas
8,0%
18,0%
Ryški
18,0%
10,2%
Pareiškimas
54,0%
55,8%
Spalvų harmonija
Spalvų harmonija
Darbai
Peržiūros
Nesuderintinga paletė
22,0%
33,5%
Švelniai suderinta paletė
8,0%
12,1%
Subalansuota harmonija
10,0%
16,6%
Stiprus spalvų vientisumas
36,0%
28,9%
Suvarta paletė
24,0%
8,8%
Kurios Paul Delvaux plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
Darbai
Spa 2025
Lap 2025
Grd 2025
Sau 2026
Vas 2026
Kov 2026
Bal 2026
Geg 2026
Bir 2026
Lie 2026
Rugp 2026
Rugs 2026
Mieganti Venera
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1.400
0
0
Naktinis traukinys
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
400
0
Mieganti Venera
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Nodes Rose
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
Pygmallion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Awakening of the forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Dawn of the Town
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Canape Vert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Garden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
For the Brussels Luxembourg…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kuriais įrenginiais gerbėjai žiūri Paul Delvaux?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Peržiūrėti duomenis
Įrenginys
Peržiūros
Dalintis
kompiuteriai
22.000
75,6%
telefonai
6.000
20,6%
planšetės
1.100
3,8%
Kuriomis kalbomis skaitytojas Paul Delvaux dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti duomenis
Kalba
Peržiūros
Dalintis
Prancūzų
2.900
50,9%
Anglų
600
10,5%
Olandų
500
8,8%
Korėjiečių
400
7,0%
Švedų
400
7,0%
Ispanų
300
5,3%
Italų
200
3,5%
Čekų
100
1,8%
Vokiečių
100
1,8%
Protugalų
100
1,8%
Kiek kasdienių apsilankymų turi Paul Delvaux ir ko galima tiktis toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti duomenis
Diena
Peržiūros
Š 26 Rugs
700
S 27 Rugs
1.600
Pr 28 Rugs
1.500
A 29 Rugs
700
T 30 Rugs
900
K 1 Spa
100
P 2 Spa
500
Š 3 Spa
300
S 4 Spa
900
Pr 5 Spa
400
A 6 Spa
100
T 7 Spa
300
K 8 Spa
400
P 9 Spa
400
Š 10 Spa
700
S 11 Spa
1.100
Pr 12 Spa
700
A 13 Spa
3.900
T 14 Spa
1.200
K 15 Spa
600
P 16 Spa
500
Š 17 Spa (prognozė)
1.000
S 18 Spa (prognozė)
2.000
Pr 19 Spa (prognozė)
1.500
A 20 Spa (prognozė)
2.600
T 21 Spa (prognozė)
1.400
K 22 Spa (prognozė)
600
P 23 Spa (prognozė)
800
Š 24 Spa (prognozė)
1.100
S 25 Spa (prognozė)
2.200
Pr 26 Spa (prognozė)
1.600
A 27 Spa (prognozė)
2.900
T 28 Spa (prognozė)
1.500
K 29 Spa (prognozė)
700
P 30 Spa (prognozė)
900
Š 31 Spa (prognozė)
1.100
S 1 Lap (prognozė)
2.400
Pr 2 Lap (prognozė)
1.700
A 3 Lap (prognozė)
3.100
T 4 Lap (prognozė)
1.600
K 5 Lap (prognozė)
700
P 6 Lap (prognozė)
900
Dažniausiai užduodami klausimai apie Paul Delvaux
Kurios Paul Delvaux plėtojos yra populiariausios?
A SirenIn Full Moonlight užima pirmąją vietą: jis buvo peržiūrėtas 4.800 kartų (13% visų Paul Delvaux peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardytos 10 dažniausiai peržiūrėtos darbai.
Kiek žmonių žiūri Paul Delvaux svetainėje WahooArt.com?
Per pastaruosius dvylika mėnesių Paul Delvaux gavo 29.100 apsilankymų: 6.300 puslapio lankytojų ir 22.800 individualių plėtojų lankytojų.
Kokiais įrenginiais kolekcioneriai žiūri Paul Delvaux?
Kolekcioneriai žiūri Paul Delvaux kompiuteriai (76%),telefonai (21%) ir planšetės (4%) įrenginius; kompiuteriai sudaro 76% lankytojų dalį.
Kuriomis kalbomis lankytojai skaito apie Paul Delvaux?
Prancūzų (51%),Anglų (11%) ir Olandų (9%) kalbomis; lankytojų dauguma yra 51% Prancūzų.
Kuriuo Paul Delvaux plėslai lankytojai teikia didžiausią dėmesį?
Jie teikia pirmenybę Tamsus (Švytėjimas): tai sudaro 53% lankytojų, palyginti su 20% katalogo.