Odilonas Redonas Populiarumo ir lankytojų statistika

1840 – 1916

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Odilonas Redonas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Odilonas Redonas: pagrindinės figūros

The Cyclops yra pirmasis iš Odilonas Redonas kūrinių: 1.700 apsilankymų per dvylika mėnesių, 2% nuo bendros dėmesio dalies. tęsia Yellow Tree ir White Vase with Flowers Odilonas Redonas gavo 72.500 apsilankymų: 5.600 puslapio lankytojų, 66.900 – paveikslų lankytojų. Grafikas slankė žemyn: Rugs 2026 lankytojų buvo 10% mažiau nei Rugp 2026. Lankomiausi mėnuo buvo Lie 2026 (55.500 lankytojų). Auditorijos kalbos: Ukrainiečių (25%),Ispanų (12%) ir Anglų (10%). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (1%). Viena tendencija yra akivaizdi: Mirusė (Emocinis tonas) generuoja 51% lankytojų, nors tai sudaro tik 33% katalogo dalį.

Odilonas Redonas: dažniausiai atidariniami 10 plėtojai

Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: 10 darbų, kuriuos Odilonas Redonas kūriniai buvo dažniausiai peržiūrėti WahooArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių.

  1. The Cyclops 1 The Cyclops, 1914 1.700 lankytojų · 2,3%
  2. Yellow Tree 2 Yellow Tree, 1900 1.100 lankytojų · 1,5%
  3. White Vase with Flowers 3 White Vase with Flowers, 1916 1.100 lankytojų · 1,5%
  4. Ophelia 4 Ophelia, 1903 900 lankytojų · 1,2%
  5. The Black Pegasus 5 The Black Pegasus 800 lankytojų · 1,1%
  6. Woman in Red 6 Woman in Red 800 lankytojų · 1,1%
  7. Oriental Woman 7 Oriental Woman, 1897 800 lankytojų · 1,1%
  8. Cactus Man 8 Cactus Man, 1882 700 lankytojų · 0,9%
  9. Roger and Angelica 9 Roger and Angelica, 1909 700 lankytojų · 0,9%
  10. Peyrelebade Landscape 10 Peyrelebade Landscape, 1868 700 lankytojų · 0,9%

Kaip kas mėnesį keičiasi Odilonas Redonas susidomėjimas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti pagrindinius duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20261001.500
Lie 20261.30054.200
Rugp 20261.1007.000
Rugs 20263.1004.200

Kiek bendrai peržiūrima kiekvienas Odilonas Redonas plėslas?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip Odilonas Redonas mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti pagrindinius duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
The Death of Ophelia000000000100100100
Beatrice0000000001000100
Woman in Red0000000007000100
Roger and Angelica0000000001001000
The cyclops00000000010000
Portrait of Paul Gauguin000000000000
The Window0000000002001000
The Cyclops000000000400600100
Young Girl in a Blue Bonnet00000000040000
Large Bouquet in a Japanese…00000000001000

Ar Odilonas Redonas darbai žiūrimos telefonu ar kompiuteriu?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti pagrindinius duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai64.00088,3%
telefonai7.50010,3%
planšetės1.0001,4%

Kuriios kalbos dominuoja tarp Odilonas Redonas skaitytojų?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti pagrindinius duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Ukrainiečių1.20025,0%
Ispanų60012,5%
Anglų50010,4%
Bulgarų3006,2%
Vokiečių3006,2%
Italų3006,2%
Rusų3006,2%
Čekų2004,2%
Suomių2004,2%
Olandų2004,2%

Kokia yra kasdienė Odilonas Redonas lankytojų sūkaitė ir prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti pagrindinius duomenis
DienaPeržiūros
T 23 Rugs600
K 24 Rugs500
P 25 Rugs400
Š 26 Rugs500
S 27 Rugs300
Pr 28 Rugs1.000
A 29 Rugs900
T 30 Rugs500
K 1 Spa3.100
P 2 Spa2.300
Š 3 Spa600
S 4 Spa300
Pr 5 Spa800
A 6 Spa1.300
T 7 Spa1.200
K 8 Spa600
P 9 Spa1.500
Š 10 Spa700
S 11 Spa300
Pr 12 Spa1.100
A 13 Spa900
T 14 Spa (prognozė)900
K 15 Spa (prognozė)1.600
P 16 Spa (prognozė)1.600
Š 17 Spa (prognozė)700
S 18 Spa (prognozė)300
Pr 19 Spa (prognozė)1.100
A 20 Spa (prognozė)1.100
T 21 Spa (prognozė)900
K 22 Spa (prognozė)1.700
P 23 Spa (prognozė)1.700
Š 24 Spa (prognozė)700
S 25 Spa (prognozė)400
Pr 26 Spa (prognozė)1.200
A 27 Spa (prognozė)1.300
T 28 Spa (prognozė)1.000
K 29 Spa (prognozė)1.900
P 30 Spa (prognozė)1.900
Š 31 Spa (prognozė)800
S 1 Lap (prognozė)400
Pr 2 Lap (prognozė)1.300
A 3 Lap (prognozė)1.400

Odilonas Redonas: jūsų klausimai

Kuri plėslas yra dažniausiai žiūrimas Odilonas Redonas?

The Cyclops: 1.700 apsilankymų arba 2% viso Odilonas Redonas peržiūrų. Viršuje esuantis sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Odilonas Redonas?

72.500 per pale dvylika mėnesių, suskirstyta tarp meno autoriaus puslapio (5.600) ir platinų (66.900).

Ar lankytojai žiūri Odilonas Redonas per telefonus ar kompiuterius?

Lankytojai skirstomi į kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (1%); lyderia kompiuteriai su 88% dalimi.

Ar Odilonas Redonas skaitymas pasiekiamas keliais kalpomis?

Taip: Ukrainiečių (25%),Ispanų (12%) ir Anglų (10%). Lyderiuoju yra Ukrainiečių su dalimi 25%.

Ar lankytojai teikiamą pirmenybę tam tikro tipo platinos, kurį sukūrė Odilonas Redonas?

Taip, Mirusė (Emocinis tonas): 51% lankytų lankytų katalogo 33% dalies.