Nicolas Lancret Auditorijos ir populiarumumo statistika

1689 – 1743

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Nicolas Lancret puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Nicolas Lancret: auditorija trumpai

Perėjęs pastarlius dvylika mėnesių, daugiausia žiūrėtą Nicolas Lancret plėslas svetainėje WahooArt.com buvo Spring: 1.100 apsilankymų arba 10% viso dėmesio, skirto šio kūrinio kūrėjui. Toliausiai yra Lady and Gentleman with two Girls and a Servant ir L'Innocence. Iš viso dirve buvo gautas 12.600 apsilankymų: 1.700 lankomų lankytojų lankėsi meno autoriaus puslapį, o 10.900 – individualių plėtojų puslapius. Susidomėjimas auga: lankytojų skaičius padidėjo 57% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukas pasiekė aukštumą Lie 2026 mėnesį, kai aplankytojų skaičius siekė 8.600. Auditorija žiūri darbus kompiuteriai (82%),telefonai (14%) ir planšetės (4%) įrenginiuose. Lankytojai linksta prie Žemiški tonai (Spalvų paletė): tai sudaro 89% lankytojų, nors tokios plėstinio dalis sudaro tik 63% meno katalogo.

10 dažniausiai peržiūrimos Nicolas Lancret plėtojimo drobų

Remiantis tikrais apsilankymais per pastarąjį dvylika mėnesių, tai yra 10 Nicolas Lancret darbai, kuriuos kolekcioneriai dažniausiai naršo WahooArt.com.

  1. Spring 1 Spring, 1738 1.100 lankytojų · 9,7%
  2. Lady and Gentleman with two Girls and a Servant 2 Lady and Gentleman with two Girls and a Servant, 1742 800 lankytojų · 7,1%
  3. L'Innocence 3 L'Innocence 500 lankytojų · 4,4%
  4. Picnic after the Hunt 4 Picnic after the Hunt, 1735 400 lankytojų · 3,5%
  5. Dance in a Pavilion 5 Dance in a Pavilion, 1730 400 lankytojų · 3,5%
  6. La Camargo Dancing 6 La Camargo Dancing, 1730 400 lankytojų · 3,5%
  7. The Music Lesson 7 The Music Lesson 400 lankytojų · 3,5%
  8. The Servant Justified 8 The Servant Justified, 1740 300 lankytojų · 2,7%
  9. Mademoiselle de Camargo Dancing 9 Mademoiselle de Camargo Dancing, 1730 300 lankytojų · 2,7%
  10. Le Repas Italien 10 Le Repas Italien 300 lankytojų · 2,7%

Kiek žmonių kas mėnesį lanko Nicolas Lancret puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026200200
Lie 20267007.900
Rugp 20262001.200
Rugs 20266001.600

Kiek dėmesio gauna Nicolas Lancret plėslai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Nicolas Lancret plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Picnic after the Hunt0000000003000100
Spring0000000001.10000
The Servant Justified00000000030000
Lady and Gentleman with two…0000000003000500
LES PLAISIRS DU BAIN00000000010000
Les Tourterelles000000000000
L'Innocence0000000003002000
Le Repas Italien00000000030000
LE PRINTEMPS00000000010000
La Camargo Dancing000000001002000100

Kuriais įrenginiais gerbėjai žiūri Nicolas Lancret?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai10.30081,7%
telefonai1.80014,3%
planšetės5004,0%

Kuriomis kalbomis skaitytojas Nicolas Lancret dominuoja?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Chinese50071,4%
Anglų20028,6%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Nicolas Lancret ir ko galima tiktis toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
Š 3 Spa100
S 4 Spa0
Pr 5 Spa100
A 6 Spa100
T 7 Spa0
K 8 Spa100
P 9 Spa100
Š 10 Spa0
S 11 Spa200
Pr 12 Spa100
A 13 Spa300
T 14 Spa500
K 15 Spa400
P 16 Spa100
Š 17 Spa100
S 18 Spa0
Pr 19 Spa300
A 20 Spa400
T 21 Spa500
K 22 Spa700
P 23 Spa200
Š 24 Spa (prognozė)100
S 25 Spa (prognozė)100
Pr 26 Spa (prognozė)300
A 27 Spa (prognozė)500
T 28 Spa (prognozė)700
K 29 Spa (prognozė)800
P 30 Spa (prognozė)300
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)200
Pr 2 Lap (prognozė)400
A 3 Lap (prognozė)700
T 4 Lap (prognozė)800
K 5 Lap (prognozė)1.000
P 6 Lap (prognozė)300
Š 7 Lap (prognozė)200
S 8 Lap (prognozė)200
Pr 9 Lap (prognozė)500
A 10 Lap (prognozė)800
T 11 Lap (prognozė)900
K 12 Lap (prognozė)1.100
P 13 Lap (prognozė)400

Dažniausiai užduodami klausimai apie Nicolas Lancret

Kurios Nicolas Lancret plėtojos yra populiariausios?

Spring užima pirmąją vietą: jis buvo peržiūrėtas 1.100 kartų (10% visų Nicolas Lancret peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardytos 10 dažniausiai peržiūrėtos darbai.

Kiek žmonių žiūri Nicolas Lancret svetainėje WahooArt.com?

Per pastaruosius dvylika mėnesių Nicolas Lancret gavo 12.600 apsilankymų: 1.700 puslapio lankytojų ir 10.900 individualių plėtojų lankytojų.

Kokiais įrenginiais kolekcioneriai žiūri Nicolas Lancret?

Kolekcioneriai žiūri Nicolas Lancret kompiuteriai (82%),telefonai (14%) ir planšetės (4%) įrenginius; kompiuteriai sudaro 82% lankytojų dalį.

Kuriuo Nicolas Lancret plėslai lankytojai teikia didžiausią dėmesį?

Jie teikia pirmenybę Žemiški tonai (Spalvų paletė): tai sudaro 89% lankytojų, palyginti su 63% katalogo.