Michailas Vrubelis Auditorijos ir populiarumumo statistika

1856 – 1910

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Michailas Vrubelis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Michailas Vrubelis: auditorija trumpai

Perėjęs pastarlius dvylika mėnesių, daugiausia žiūrėtą Michailas Vrubelis plėslas svetainėje WahooArt.com buvo The Seated Demon: 1.400 apsilankymų arba 15% viso dėmesio, skirto šio kūrinio kūrėjui. Toliausiai yra Swan-Princess ir Seated Deamon. Iš viso dirve buvo gautas 12.200 apsilankymų: 4.300 lankomų lankytojų lankėsi meno autoriaus puslapį, o 7.900 – individualių plėtojų puslapius. Susidomėjimas auga: lankytojų skaičius padidėjo 230% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukas pasiekė aukštumą Lie 2026 mėnesį, kai aplankytojų skaičius siekė 7.700. Auditorija žiūri darbus kompiuteriai (66%),telefonai (33%) ir planšetės (1%) įrenginiuose. Lankytojai linksta prie Subtili spalva (Spalvų nasyginimas): tai sudaro 43% lankytojų, nors tokios plėstinio dalis sudaro tik 26% meno katalogo.

10 dažniausiai peržiūrimos Michailas Vrubelis plėtojimo drobų

Remiantis tikrais apsilankymais per pastarąjį dvylika mėnesių, tai yra 10 Michailas Vrubelis darbai, kuriuos kolekcioneriai dažniausiai naršo WahooArt.com.

  1. The Seated Demon 1 The Seated Demon 1.400 lankytojų · 15,4%
  2. Swan-Princess 2 Swan-Princess, 1904 700 lankytojų · 7,7%
  3. Seated Deamon 3 Seated Deamon, 1890 700 lankytojų · 7,7%
  4. Flight of Faust and Mephisto 4 Flight of Faust and Mephisto, 1886 400 lankytojų · 4,4%
  5. Pieta 5 Pieta, 1884 400 lankytojų · 4,4%
  6. Duel of Pechorin and Grushnitsky 6 Duel of Pechorin and Grushnitsky, 1891 300 lankytojų · 3,3%
  7. The Judgement of Paris 7 The Judgement of Paris, 1893 300 lankytojų · 3,3%
  8. Sadko 8 Sadko, 1899 300 lankytojų · 3,3%
  9. Demon by the walls of monastery 9 Demon by the walls of monastery, 1891 300 lankytojų · 3,3%
  10. The Six Winged Seraph 10 The Six Winged Seraph, 1904 200 lankytojų · 2,2%

Kiek žmonių kas mėnesį lanko Michailas Vrubelis puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260200
Lie 20262.2005.500
Rugp 2026300700
Rugs 20261.8001.500

Kiek dėmesio gauna Michailas Vrubelis plėslai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Michailas Vrubelis plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Swan-Princess0000000003000200
Hamlet and Ophelia00000000010000
The Seated Demon0000000000300700
Head of Demon with mountains00000000010000
Seated Deamon0000000006000100
Neapolitan night000000000000
Nadezhda Zabela-Vrubel as P…000000000000
The Six Winged Seraph00000000020000
Seated Demon000000000000
Mikula Selianinovich and Vo…000000000000

Kuriais įrenginiais gerbėjai žiūri Michailas Vrubelis?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai8.10066,4%
telefonai4.00032,8%
planšetės1000,8%

Kuriomis kalbomis skaitytojas Michailas Vrubelis dominuoja?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Bulgarų40017,4%
Vokiečių40017,4%
Ispanų40017,4%
Gruzinų30013,0%
Čekų2008,7%
Rusų2008,7%
Anglų1004,3%
Prancūzų1004,3%
Korėjiečių1004,3%
Protugalų1004,3%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Michailas Vrubelis ir ko galima tiktis toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
Š 26 Rugs400
S 27 Rugs0
Pr 28 Rugs700
A 29 Rugs200
T 30 Rugs0
K 1 Spa200
P 2 Spa100
Š 3 Spa200
S 4 Spa200
Pr 5 Spa300
A 6 Spa0
T 7 Spa200
K 8 Spa100
P 9 Spa200
Š 10 Spa100
S 11 Spa0
Pr 12 Spa500
A 13 Spa0
T 14 Spa400
K 15 Spa400
P 16 Spa0
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)100
Pr 19 Spa (prognozė)500
A 20 Spa (prognozė)100
T 21 Spa (prognozė)200
K 22 Spa (prognozė)200
P 23 Spa (prognozė)100
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)100
Pr 26 Spa (prognozė)400
A 27 Spa (prognozė)100
T 28 Spa (prognozė)200
K 29 Spa (prognozė)200
P 30 Spa (prognozė)100
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)100
Pr 2 Lap (prognozė)400
A 3 Lap (prognozė)100
T 4 Lap (prognozė)200
K 5 Lap (prognozė)200
P 6 Lap (prognozė)100

Dažniausiai užduodami klausimai apie Michailas Vrubelis

Kurios Michailas Vrubelis plėtojos yra populiariausios?

The Seated Demon užima pirmąją vietą: jis buvo peržiūrėtas 1.400 kartų (15% visų Michailas Vrubelis peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardytos 10 dažniausiai peržiūrėtos darbai.

Kiek žmonių žiūri Michailas Vrubelis svetainėje WahooArt.com?

Per pastaruosius dvylika mėnesių Michailas Vrubelis gavo 12.200 apsilankymų: 4.300 puslapio lankytojų ir 7.900 individualių plėtojų lankytojų.

Kokiais įrenginiais kolekcioneriai žiūri Michailas Vrubelis?

Kolekcioneriai žiūri Michailas Vrubelis kompiuteriai (66%),telefonai (33%) ir planšetės (1%) įrenginius; kompiuteriai sudaro 66% lankytojų dalį.

Kuriuo Michailas Vrubelis plėslai lankytojai teikia didžiausią dėmesį?

Jie teikia pirmenybę Subtili spalva (Spalvų nasyginimas): tai sudaro 43% lankytojų, palyginti su 26% katalogo.