Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Mikalojus Povilas Vilutis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Labiausiai pagaudinta Mikalojus Povilas Vilutis kūlinys svetainėje WahooArt.com yra Captain Sanseckis, kurį per dvylika mėnesių peržiūrėjo 400 kartų, užimdamas 44% visų peržiūrų. Kitos eilėje: Aggression III ir Aggression I. Iš viso 900 apsilankymų: 600 lankomų meno autoriaus puslapį ir 300 lankomų darbus. Susidomėjimas auga: 200% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 sulaukė didžiausios auditorijos: 500 apsilankymų. Lankytojai teikia pirmenybę Šviesos intensyvumas: ryški (Švytėjimas): tai sudaro 89% jų apsilankymų, o katalogas turi 33%.
Kiekvienas žemiau pateiktas rangos lygis atitinka per pastarąjį dvyliką mėnesių WahooArt.com gautą apsilankymų skaičių; 1 vieta yra dažniausiai lankoma Mikalojus Povilas Vilutis kūrinys.
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 300 | 200 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 300 | 0 |
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 16,7% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 0,0% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 0,0% | 0,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 33,3% | 88,9% |
| Šviesus | 50,0% | 11,1% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 66,7% | 55,6% |
| Subtili spalva | 16,7% | 0,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 16,7% | 44,4% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 50,0% | 100,0% |
| Pastelinės spalvos | 33,3% | 0,0% |
| Žemiški tonai | 16,7% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 33,3% | 11,1% |
| Subalansuota | 50,0% | 44,4% |
| Vividūs | 16,7% | 44,4% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus | 16,7% | 0,0% |
| Subalansuotas | 16,7% | 0,0% |
| Ryški | 0,0% | 0,0% |
| Pareiškimas | 66,7% | 100,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 0,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 16,7% | 44,4% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 66,7% | 55,6% |
| Suvarta paletė | 16,7% | 0,0% |
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aggression III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Aggression II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Captain Sanseckis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Aggression I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Danų | 100 | 50,0% |
| Prancūzų | 100 | 50,0% |
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 100 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 100 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 200 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 100 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa (prognozė) | 100 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 200 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 100 |
| S 18 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 100 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 200 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 100 |
| S 25 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 100 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 200 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 100 |
| S 1 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |