Max Beckmann Kas žiūri ir kokius kūdinius

1884 – 1950

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Max Beckmann puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Max Beckmann: lankytojų statistika

Labiausiai pagaudinta Max Beckmann kūlinys svetainėje WahooArt.com yra Naktis (Platė 7) iš Šalo, kurį per dvylika mėnesių peržiūrėjo 17.200 kartų, užimdamas 51% visų peržiūrų. Kitos eilėje: Geležies tiltas (Frankfurto vaizdas) ir Didelis Agonijos Vaizdas. Iš viso 38.800 apsilankymų: 7.700 lankomų meno autoriaus puslapį ir 31.100 lankomų darbus. Susidomėjimas auga: 60% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 sulaukė didžiausios auditorijos: 16.800 apsilankymų. Lankytojų pagrindinės kalbos yra Anglų (41%),Ispanų (12%) ir Vokiečių (9%). Lankytojai naršo naudojdamiesi kompiuteriai (63%),telefonai (34%) ir planšetės (4%). Lankytojai teikia pirmenybę Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): tai sudaro 80% jų apsilankymų, o katalogas turi 28%.

10 darbų, kuriais labiausiai remiasi lankytojai, kuriais pasižymi Max Beckmann

Kiekvienas žemiau pateiktas rangos lygis atitinka per pastarąjį dvyliką mėnesių WahooArt.com gautą apsilankymų skaičių; 1 vieta yra dažniausiai lankoma Max Beckmann kūrinys.

  1. Naktis (Platė 7) iš Šalo 1 Naktis (Platė 7) iš Šalo, 1919 17.200 lankytojų · 50,7%
  2. Geležies tiltas (Frankfurto vaizdas) 2 Geležies tiltas (Frankfurto vaizdas), 1922 3.500 lankytojų · 10,3%
  3. Didelis Agonijos Vaizdas 3 Didelis Agonijos Vaizdas, 1906 1.400 lankytojų · 4,1%
  4. Aktoriai 4 Aktoriai, 1942 600 lankytojų · 1,8%
  5. Odysseus and Calypso 5 Odysseus and Calypso, 1943 600 lankytojų · 1,8%
  6. Self Portrait with a Bucket Hat 6 Self Portrait with a Bucket Hat, 1921 600 lankytojų · 1,8%
  7. Kolumbina 7 Kolumbina, 1950 500 lankytojų · 1,5%
  8. Rugby players 8 Rugby players, 1929 500 lankytojų · 1,5%
  9. Bird's hell 9 Bird's hell, 1938 500 lankytojų · 1,5%
  10. Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St 10 Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St, 1923 500 lankytojų · 1,5%

Kada gerbėjai lanko Max Beckmann puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100300
Lie 20261.50015.300
Rugp 20267007.600
Rugs 20265.4007.900

Kada žiūrėti Max Beckmann darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Max Beckmann kūrinių mėnesį mėnesyje yra mėgstamiausios?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Naktis (Platė 7) iš Šalo0000000005.3006.4004.200
Didelis Agonijos Vaizdas000000000800200400
Geležies tiltas (Frankfurto…000000001001.1003001.500
Kolumbina0000000000100200
Aktoriai000000000400100100
Actresses00000000010000
Perseus. Triptych000000000000
Self-Portrait with Trumpet00000000020000
Temptation00000000020000
Self-Portrait in Florence0000000002000100

Kuriuo įrenginiais pasiskirsta Max Beckmann auditorija?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duomenys lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai24.30062,6%
telefonai13.10033,8%
planšetės1.4003,6%

Kuriomis kalbomis kalba Max Beckmann gerbėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duomenys lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų2.30041,1%
Ispanų70012,5%
Vokiečių5008,9%
Korėjiečių5008,9%
Italų4007,1%
Rusų4007,1%
Japonų2003,6%
Švedų2003,6%
Prancūzų1001,8%
Olandų1001,8%

Kiek per dieną lankytojų turi Max Beckmann ir kas laukia tosliais metu?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
S 27 Rugs400
Pr 28 Rugs300
A 29 Rugs800
T 30 Rugs600
K 1 Spa800
P 2 Spa900
Š 3 Spa100
S 4 Spa400
Pr 5 Spa0
A 6 Spa500
T 7 Spa300
K 8 Spa400
P 9 Spa500
Š 10 Spa300
S 11 Spa800
Pr 12 Spa1.100
A 13 Spa1.100
T 14 Spa500
K 15 Spa700
P 16 Spa700
Š 17 Spa300
S 18 Spa (prognozė)800
Pr 19 Spa (prognozė)700
A 20 Spa (prognozė)1.200
T 21 Spa (prognozė)700
K 22 Spa (prognozė)1.000
P 23 Spa (prognozė)1.100
Š 24 Spa (prognozė)400
S 25 Spa (prognozė)900
Pr 26 Spa (prognozė)800
A 27 Spa (prognozė)1.300
T 28 Spa (prognozė)800
K 29 Spa (prognozė)1.000
P 30 Spa (prognozė)1.100
Š 31 Spa (prognozė)400
S 1 Lap (prognozė)900
Pr 2 Lap (prognozė)800
A 3 Lap (prognozė)1.400
T 4 Lap (prognozė)800
K 5 Lap (prognozė)1.100
P 6 Lap (prognozė)1.200
Š 7 Lap (prognozė)400

Klausimai apie Max Beckmann lankytojų klausimai

Kurių Max Beckmann darbų lankytojai žiūri dažniausiai?

Pirmiausia yra Naktis (Platė 7) iš Šalo, sulaukusi 17.200 apsilankymų, tai sudaro 51% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Max Beckmann auditorija WahooArt.com?

38.800 lankytojų per dvylika mėnesių: 7.700 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 31.100 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kokius įrenginius naudoja Max Beckmann gerbėjai?

Naudojami kompiuteriai (63%),telefonai (34%) ir planšetės (4%); kompiuteriai sudaro 63% apsilankymų.

Kuriomis kalbomis domisi Max Beckmann gerbėjai?

Anglų (41%),Ispanų (12%) ir Vokiečių (9%); Anglų apima 41% lankytojų.

Kurios Max Beckmann darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas), sulaukia 80% apžiūrų, nors sudaro 28% katalogo.