Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Maurice Utrillo puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Labiausiai pagaudinta Maurice Utrillo kūlinys svetainėje WahooArt.com yra Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie, kurį per dvylika mėnesių peržiūrėjo 700 kartų, užimdamas 2% visų peržiūrų. Kitos eilėje: The pink house in Montmartre ir Sacre-Coeur. Iš viso 30.800 apsilankymų: 4.800 lankomų meno autoriaus puslapį ir 26.000 lankomų darbus. Susidomėjimas auga: 52% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 sulaukė didžiausios auditorijos: 23.700 apsilankymų. Lankytojai naršo naudojdamiesi kompiuteriai (83%),telefonai (15%) ir planšetės (2%). Lankytojai teikia pirmenybę Blėskios (Spalvų nasyginimas): tai sudaro 39% jų apsilankymų, o katalogas turi 24%.
Kiekvienas žemiau pateiktas rangos lygis atitinka per pastarąjį dvyliką mėnesių WahooArt.com gautą apsilankymų skaičių; 1 vieta yra dažniausiai lankoma Maurice Utrillo kūrinys.
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 200 | 1.100 |
| Lie 2026 | 3.000 | 20.700 |
| Rugp 2026 | 500 | 1.800 |
| Rugs 2026 | 1.100 | 2.400 |
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 6,0% | 8,2% |
| Švelnus šešėlis | 10,0% | 18,6% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 42,0% | 36,4% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 38,0% | 30,4% |
| Šviesus | 4,0% | 6,4% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 24,0% | 38,9% |
| Subtili spalva | 54,0% | 36,4% |
| Subtilus ir subalansuotas | 18,0% | 19,6% |
| Ryški spalvų išraiška | 4,0% | 5,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 69,2% | 60,4% |
| Žemiški tonai | 25,6% | 35,3% |
| Gamta | 2,6% | 2,1% |
| Pastelinės spalvos | 2,6% | 1,1% |
| Tamsūs tonai | 0,0% | 1,1% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 18,0% | 30,0% |
| Subalansuota | 68,0% | 56,1% |
| Vividūs | 14,0% | 13,9% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 2,0% | 3,2% |
| Švelnus | 22,0% | 17,9% |
| Subalansuotas | 10,0% | 13,6% |
| Ryški | 18,0% | 32,9% |
| Pareiškimas | 48,0% | 32,5% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 20,0% | 26,1% |
| Švelniai suderinta paletė | 14,0% | 11,4% |
| Subalansuota harmonija | 18,0% | 15,4% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 42,0% | 38,9% |
| Suvarta paletė | 6,0% | 8,2% |
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lapin Agile [Le Lapin A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| La Butte Pinson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| place pigalle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Windmills of Montmartre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
| Custine street near Montmar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Bridges of Toulouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Montmartre (Le Moulin De La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rue du Chevalier de la Barr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Near Montmagny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pontoise, Rue De L'éperon a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 | 0 |
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 25.500 | 82,8% |
| telefonai | 4.600 | 14,9% |
| planšetės | 700 | 2,3% |
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Prancūzų | 900 | 32,1% |
| Vokiečių | 400 | 14,3% |
| Bulgarų | 300 | 10,7% |
| Gruzinų | 200 | 7,1% |
| Rusų | 200 | 7,1% |
| Ukrainiečių | 200 | 7,1% |
| Čekų | 100 | 3,6% |
| Italų | 100 | 3,6% |
| Japonų | 100 | 3,6% |
| Lenkų | 100 | 3,6% |
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 24 Rugs | 300 |
| P 25 Rugs | 400 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 300 |
| Pr 28 Rugs | 100 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 400 |
| Š 3 Spa | 100 |
| S 4 Spa | 300 |
| Pr 5 Spa | 100 |
| A 6 Spa | 700 |
| T 7 Spa | 300 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 200 |
| Š 10 Spa | 600 |
| S 11 Spa | 300 |
| Pr 12 Spa | 300 |
| A 13 Spa | 200 |
| T 14 Spa | 700 |
| K 15 Spa (prognozė) | 200 |
| P 16 Spa (prognozė) | 500 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 400 |
| S 18 Spa (prognozė) | 500 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 300 |
| A 20 Spa (prognozė) | 500 |
| T 21 Spa (prognozė) | 500 |
| K 22 Spa (prognozė) | 200 |
| P 23 Spa (prognozė) | 600 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 400 |
| S 25 Spa (prognozė) | 600 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 300 |
| A 27 Spa (prognozė) | 600 |
| T 28 Spa (prognozė) | 600 |
| K 29 Spa (prognozė) | 200 |
| P 30 Spa (prognozė) | 700 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 500 |
| S 1 Lap (prognozė) | 600 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 300 |
| A 3 Lap (prognozė) | 600 |
| T 4 Lap (prognozė) | 700 |