Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi László Moholy-Nagy puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
!
Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.
László Moholy-Nagy: lankytojų statistika
Labiausiai pagaudinta László Moholy-Nagy kūlinys svetainėje WahooArt.com yra Pneumatik (1924.jpg!Blog), kurį per dvylika mėnesių peržiūrėjo 400 kartų, užimdamas 16% visų peržiūrų. Kitos eilėje: Flower ir Untitled construction (1922.jpg!Blog). Iš viso 2.700 apsilankymų: 700 lankomų meno autoriaus puslapį ir 2.000 lankomų darbus. Susidomėjimas auga: 1400% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Rugs 2026 sulaukė didžiausios auditorijos: 1.500 apsilankymų. Lankytojai teikia pirmenybę Ramybė (Nuotaika): tai sudaro 50% jų apsilankymų, o katalogas turi 14%.
10 darbų, kuriais labiausiai remiasi lankytojai, kuriais pasižymi László Moholy-Nagy
Kiekvienas žemiau pateiktas rangos lygis atitinka per pastarąjį dvyliką mėnesių WahooArt.com gautą apsilankymų skaičių; 1 vieta yra dažniausiai lankoma László Moholy-Nagy kūrinys.
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duomenys lentelėje
Mėnuo
Daugelio lankytojų puslapis
Darbų puslapiai
Spa 2025
0
0
Lap 2025
0
0
Grd 2025
0
0
Sau 2026
0
0
Vas 2026
0
0
Kov 2026
0
0
Bal 2026
0
0
Geg 2026
0
0
Bir 2026
0
100
Lie 2026
100
900
Rugp 2026
0
100
Rugs 2026
600
900
Kada žiūrėti László Moholy-Nagy darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką László Moholy-Nagy gerbėjai renasi iš kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duomenys lentelėje
Nuotaika
Nuotaika
Darbai
Peržiūros
Ramybė
14,3%
50,0%
Modernus
42,9%
16,7%
Dramatiškumas
14,3%
16,7%
Raminanti
14,3%
16,7%
Elegantiška
14,3%
0,0%
Emocinis tonas
Emocinis tonas
Darbai
Peržiūros
Refleksyvus
57,1%
50,0%
Mirusė
14,3%
16,7%
Raminantis
0,0%
33,3%
Raminantis
14,3%
0,0%
Energiškas
14,3%
0,0%
Švytėjimas
Švytėjimas
Darbai
Peržiūros
Tamsus
24,0%
32,0%
Švelnus šešėlis
10,0%
8,0%
Švelni apšvietimo intensyvumas
20,0%
20,0%
Šviesos intensyvumas: ryški
22,0%
12,0%
Šviesus
24,0%
28,0%
Spalvų nasyginimas
Spalvų nasyginimas
Darbai
Peržiūros
Blėskios
66,0%
72,0%
Subtili spalva
10,0%
12,0%
Subtilus ir subalansuotas
8,0%
8,0%
Ryški spalvų išraiška
16,0%
8,0%
Ryški spalva
0,0%
0,0%
Spalvų paletė
Spalvų paletė
Darbai
Peržiūros
Neutralios spalvos
44,1%
66,7%
Žemiški tonai
26,5%
20,0%
Pastelinės spalvos
17,6%
6,7%
Tamsūs tonai
5,9%
6,7%
Metaliniai atspindžiai
2,9%
0,0%
Monochrominis
2,9%
0,0%
Spalvų intensyvumas
Spalvų intensyvumas
Darbai
Peržiūros
Monochrominis
62,0%
56,0%
Subalansuota
18,0%
36,0%
Vividūs
20,0%
8,0%
Kontrastas
Kontrastas
Darbai
Peržiūros
Raminanti
14,0%
8,0%
Švelnus
14,0%
20,0%
Subalansuotas
6,0%
0,0%
Ryški
18,0%
12,0%
Pareiškimas
48,0%
60,0%
Spalvų harmonija
Spalvų harmonija
Darbai
Peržiūros
Nesuderintinga paletė
20,0%
12,0%
Švelniai suderinta paletė
2,0%
8,0%
Subalansuota harmonija
8,0%
20,0%
Stiprus spalvų vientisumas
34,0%
20,0%
Suvarta paletė
36,0%
40,0%
Kurių László Moholy-Nagy kūrinių mėnesį mėnesyje yra mėgstamiausios?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duomenys lentelėje
Darbai
Spa 2025
Lap 2025
Grd 2025
Sau 2026
Vas 2026
Kov 2026
Bal 2026
Geg 2026
Bir 2026
Lie 2026
Rugp 2026
Rugs 2026
Untitled\n\nUntitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled, Dessau
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Flower
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Ohne Titel (Selbstbildnis),…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Paul Hartland Carnival. Com…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Construction
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
E IV (Construction VII)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Composition (Cross and Circ…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with bridge at ób…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kuriomis kalbomis kalba László Moholy-Nagy gerbėjai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Duomenys lentelėje
Kalba
Peržiūros
Dalintis
Ispanų
400
25,0%
Italų
400
25,0%
Vokiečių
300
18,8%
Japonų
200
12,5%
Bulgarų
100
6,2%
Anglų
100
6,2%
Vengrų
100
6,2%
Kiek per dieną lankytojų turi László Moholy-Nagy ir kas laukia tosliais metu?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duomenys lentelėje
Diena
Peržiūros
Š 26 Rugs
0
S 27 Rugs
0
Pr 28 Rugs
200
A 29 Rugs
100
T 30 Rugs
0
K 1 Spa
100
P 2 Spa
0
Š 3 Spa
300
S 4 Spa
0
Pr 5 Spa
400
A 6 Spa
100
T 7 Spa
0
K 8 Spa
0
P 9 Spa
100
Š 10 Spa
500
S 11 Spa
200
Pr 12 Spa
100
A 13 Spa
200
T 14 Spa
800
K 15 Spa
0
P 16 Spa
0
Š 17 Spa (prognozė)
600
S 18 Spa (prognozė)
200
Pr 19 Spa (prognozė)
500
A 20 Spa (prognozė)
300
T 21 Spa (prognozė)
600
K 22 Spa (prognozė)
100
P 23 Spa (prognozė)
100
Š 24 Spa (prognozė)
700
S 25 Spa (prognozė)
200
Pr 26 Spa (prognozė)
700
A 27 Spa (prognozė)
400
T 28 Spa (prognozė)
700
K 29 Spa (prognozė)
100
P 30 Spa (prognozė)
100
Š 31 Spa (prognozė)
900
S 1 Lap (prognozė)
200
Pr 2 Lap (prognozė)
800
A 3 Lap (prognozė)
400
T 4 Lap (prognozė)
900
K 5 Lap (prognozė)
100
P 6 Lap (prognozė)
100
Klausimai apie László Moholy-Nagy lankytojų klausimai
Kurių László Moholy-Nagy darbų lankytojai žiūri dažniausiai?
Pirmiausia yra Pneumatik (1924.jpg!Blog), sulaukusi 400 apsilankymų, tai sudaro 16% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.
Kokia László Moholy-Nagy auditorija WahooArt.com?
2.700 lankytojų per dvylika mėnesių: 700 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 2.000 lankytojų – kūrinių puslapyje.
Kurios László Moholy-Nagy darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?
Darbai, apibūdinami kaip Ramybė (Nuotaika), sulaukia 50% apžiūrų, nors sudaro 14% katalogo.