Lam Qua Auditorijos ir populiarumumo statistika

1801 – 1860

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Lam Qua puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Lam Qua: auditorija trumpai

Perėjęs pastarlius dvylika mėnesių, daugiausia žiūrėtą Lam Qua plėslas svetainėje WahooArt.com buvo Case No.3790: 200 apsilankymų arba 17% viso dėmesio, skirto šio kūrinio kūrėjui. Toliausiai yra The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong ir Portrait of Keying (Qiying). Iš viso dirve buvo gautas 1.400 apsilankymų: 500 lankomų lankytojų lankėsi meno autoriaus puslapį, o 900 – individualių plėtojų puslapius. Susidomėjimas auga: lankytojų skaičius padidėjo 100% nuo Rugs 2026 iki Spa 2026. Laukas pasiekė aukštumą Lie 2026 mėnesį, kai aplankytojų skaičius siekė 600. Lankytojai linksta prie Pareiškimas (Kontrastas): tai sudaro 25% lankytojų, nors tokios plėstinio dalis sudaro tik 7% meno katalogo.

10 dažniausiai peržiūrimos Lam Qua plėtojimo drobų

Remiantis tikrais apsilankymais per pastarąjį dvylika mėnesių, tai yra 10 Lam Qua darbai, kuriuos kolekcioneriai dažniausiai naršo WahooArt.com.

  1. Case No.3790 1 Case No.3790, 1837 200 lankytojų · 16,7%
  2. The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong 2 The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong, 1864 200 lankytojų · 16,7%
  3. Portrait of Keying (Qiying) 3 Portrait of Keying (Qiying), 1844 100 lankytojų · 8,3%
  4. Case No.3438 4 Case No.3438, 1837 100 lankytojų · 8,3%
  5. Case No.5583 5 Case No.5583, 1838 100 lankytojų · 8,3%
  6. Case No.5119 6 Case No.5119, 1838 100 lankytojų · 8,3%
  7. Case No.4606 7 Case No.4606, 1837 100 lankytojų · 8,3%
  8. Case No.4605 8 Case No.4605, 1837 100 lankytojų · 8,3%
  9. Case No.2152 (after) 9 Case No.2152 (after), 1836 100 lankytojų · 8,3%
  10. Thomas McMicking (b.1812) 10 Thomas McMicking (b.1812) 100 lankytojų · 8,3%

Kiek žmonių kas mėnesį lanko Lam Qua puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 202600
Lie 2026200400
Rugp 2026300200
Rugs 20260100
Spa 20260200

Kiek dėmesio gauna Lam Qua plėslai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Lam Qua plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiLap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026Spa 2026
Case No.379000000000000200
Case No.4605000000000000
Case No.4849000000000000
Case No.1675000000000000
Case No.343800000000001000
Mouqua000000000000
Dr. Peter Parker.000000000000
Hevlyn Benson (1805–1858)000000000000
Case No.2152 (after)00000000100000
Case No.5331000000000000

Kuriomis kalbomis skaitytojas Lam Qua dominuoja?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Kiek kasdienių apsilankymų turi Lam Qua ir ko galima tiktis toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
S 11 Spa0
Pr 12 Spa0
A 13 Spa0
T 14 Spa0
K 15 Spa0
P 16 Spa0
Š 17 Spa0
S 18 Spa0
Pr 19 Spa0
A 20 Spa100
T 21 Spa0
K 22 Spa0
P 23 Spa0
Š 24 Spa0
S 25 Spa0
Pr 26 Spa0
A 27 Spa0
T 28 Spa0
K 29 Spa0
P 30 Spa100
Š 31 Spa0
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)0
A 3 Lap (prognozė)100
T 4 Lap (prognozė)0
K 5 Lap (prognozė)0
P 6 Lap (prognozė)100
Š 7 Lap (prognozė)0
S 8 Lap (prognozė)0
Pr 9 Lap (prognozė)0
A 10 Lap (prognozė)100
T 11 Lap (prognozė)0
K 12 Lap (prognozė)0
P 13 Lap (prognozė)100
Š 14 Lap (prognozė)0
S 15 Lap (prognozė)0
Pr 16 Lap (prognozė)0
A 17 Lap (prognozė)100
T 18 Lap (prognozė)0
K 19 Lap (prognozė)0
P 20 Lap (prognozė)100
Š 21 Lap (prognozė)0

Dažniausiai užduodami klausimai apie Lam Qua

Kurios Lam Qua plėtojos yra populiariausios?

Case No.3790 užima pirmąją vietą: jis buvo peržiūrėtas 200 kartų (17% visų Lam Qua peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardytos 10 dažniausiai peržiūrėtos darbai.

Kiek žmonių žiūri Lam Qua svetainėje WahooArt.com?

Per pastaruosius dvylika mėnesių Lam Qua gavo 1.400 apsilankymų: 500 puslapio lankytojų ir 900 individualių plėtojų lankytojų.

Kuriuo Lam Qua plėslai lankytojai teikia didžiausią dėmesį?

Jie teikia pirmenybę Pareiškimas (Kontrastas): tai sudaro 25% lankytojų, palyginti su 7% katalogo.