Carlo Dolci Kas žiūri ir kokius kūdinius

1616 – 1686

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Carlo Dolci puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Carlo Dolci: lankytojų statistika

Labiausiai pagaudinta Carlo Dolci kūlinys svetainėje WahooArt.com yra Madonna in Glory, kurį per dvylika mėnesių peržiūrėjo 600 kartų, užimdamas 17% visų peržiūrų. Kitos eilėje: The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit ir The Guardian Angel. Iš viso 4.300 apsilankymų: 1.000 lankomų meno autoriaus puslapį ir 3.300 lankomų darbus. Susidomėjimas auga: 40% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 sulaukė didžiausios auditorijos: 3.000 apsilankymų. Lankytojai naršo naudojdamiesi kompiuteriai (67%) ir telefonai (33%). Lankytojai teikia pirmenybę Subtili spalva (Spalvų nasyginimas): tai sudaro 44% jų apsilankymų, o katalogas turi 18%.

10 darbų, kuriais labiausiai remiasi lankytojai, kuriais pasižymi Carlo Dolci

Kiekvienas žemiau pateiktas rangos lygis atitinka per pastarąjį dvyliką mėnesių WahooArt.com gautą apsilankymų skaičių; 1 vieta yra dažniausiai lankoma Carlo Dolci kūrinys.

  1. Madonna in Glory 1 Madonna in Glory, 1670 600 lankytojų · 16,7%
  2. The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit 2 The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit, 1630 400 lankytojų · 11,1%
  3. The Guardian Angel 3 The Guardian Angel, 1675 400 lankytojų · 11,1%
  4. St Cecilia at the Organ 4 St Cecilia at the Organ, 1671 300 lankytojų · 8,3%
  5. Allegory of Patience 5 Allegory of Patience 300 lankytojų · 8,3%
  6. St Mary Magdalene 6 St Mary Magdalene, 1644 200 lankytojų · 5,6%
  7. The Adoration of the Kings 7 The Adoration of the Kings, 1649 200 lankytojų · 5,6%
  8. Vase of Flowers 8 Vase of Flowers, 1662 200 lankytojų · 5,6%
  9. Self-Portrait 9 Self-Portrait, 1674 200 lankytojų · 5,6%
  10. Italian, ) 10 Italian, ), 1616 200 lankytojų · 5,6%

Kada gerbėjai lanko Carlo Dolci puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20261000
Lie 20267002.300
Rugp 20260500
Rugs 2026200500

Kada žiūrėti Carlo Dolci darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Carlo Dolci kūrinių mėnesį mėnesyje yra mėgstamiausios?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Vase of Flowers00000000020000
The Adoration of the Kings0000000000100100
Madonna in Glory000000000300100200
St Mary Magdalene00000000020000
Self-Portrait00000000010000
Self-Portrait00000000020000
The Guardian Angel0000000002000100
Allegory of Patience00000000030000
Archduchess Claudia Felicit…000000000000
Saint Philip Neri (1515–159…000000000000

Kuriuo įrenginiais pasiskirsta Carlo Dolci auditorija?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duomenys lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai2.90067,4%
telefonai1.40032,6%

Kuriomis kalbomis kalba Carlo Dolci gerbėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Kiek per dieną lankytojų turi Carlo Dolci ir kas laukia tosliais metu?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
P 2 Spa0
Š 3 Spa100
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa100
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa100
Š 10 Spa0
S 11 Spa0
Pr 12 Spa0
A 13 Spa0
T 14 Spa100
K 15 Spa100
P 16 Spa0
Š 17 Spa0
S 18 Spa0
Pr 19 Spa0
A 20 Spa100
T 21 Spa0
K 22 Spa200
P 23 Spa (prognozė)0
Š 24 Spa (prognozė)0
S 25 Spa (prognozė)0
Pr 26 Spa (prognozė)0
A 27 Spa (prognozė)100
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)100
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)0
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)0
A 3 Lap (prognozė)100
T 4 Lap (prognozė)0
K 5 Lap (prognozė)100
P 6 Lap (prognozė)100
Š 7 Lap (prognozė)100
S 8 Lap (prognozė)0
Pr 9 Lap (prognozė)0
A 10 Lap (prognozė)100
T 11 Lap (prognozė)100
K 12 Lap (prognozė)200

Klausimai apie Carlo Dolci lankytojų klausimai

Kurių Carlo Dolci darbų lankytojai žiūri dažniausiai?

Pirmiausia yra Madonna in Glory, sulaukusi 600 apsilankymų, tai sudaro 17% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Carlo Dolci auditorija WahooArt.com?

4.300 lankytojų per dvylika mėnesių: 1.000 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 3.300 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kokius įrenginius naudoja Carlo Dolci gerbėjai?

Naudojami kompiuteriai (67%) ir telefonai (33%); kompiuteriai sudaro 67% apsilankymų.

Kurios Carlo Dolci darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Subtili spalva (Spalvų nasyginimas), sulaukia 44% apžiūrų, nors sudaro 18% katalogo.