Juan Gris Auditorijos ir populiarumumo statistika

1887 – 1927

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Juan Gris puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Juan Gris: auditorija trumpai

Perėjęs pastarlius dvylika mėnesių, daugiausia žiūrėtą Juan Gris plėslas svetainėje WahooArt.com buvo Portret josetės Gris: 1.700 apsilankymų arba 5% viso dėmesio, skirto šio kūrinio kūrėjui. Toliausiai yra Still Life with a Guitar ir Šiuolaikinės gyvenimo drobė aka Ravigano kambarys. Iš viso dirve buvo gautas 35.900 apsilankymų: 6.400 lankomų lankytojų lankėsi meno autoriaus puslapį, o 29.500 – individualių plėtojų puslapius. Susidomėjimas auga: lankytojų skaičius padidėjo 38% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukas pasiekė aukštumą Lie 2026 mėnesį, kai aplankytojų skaičius siekė 21.200. Auditorija skaito svetainę Japonų (14%),Švedų (14%) ir Korėjiečių (11%) kalbomis. Auditorija žiūri darbus kompiuteriai (80%),telefonai (16%) ir planšetės (4%) įrenginiuose. Lankytojai linksta prie Nesuderintinga paletė (Spalvų harmonija): tai sudaro 37% lankytojų, nors tokios plėstinio dalis sudaro tik 22% meno katalogo.

10 dažniausiai peržiūrimos Juan Gris plėtojimo drobų

Remiantis tikrais apsilankymais per pastarąjį dvylika mėnesių, tai yra 10 Juan Gris darbai, kuriuos kolekcioneriai dažniausiai naršo WahooArt.com.

  1. Portret josetės Gris 1 Portret josetės Gris, 1916 1.700 lankytojų · 5,1%
  2. Still Life with a Guitar 2 Still Life with a Guitar, 1913 1.600 lankytojų · 4,8%
  3. Šiuolaikinės gyvenimo drobė aka Ravigano kambarys 3 Šiuolaikinės gyvenimo drobė aka Ravigano kambarys, 1915 1.300 lankytojų · 3,9%
  4. Guitar on a Table 4 Guitar on a Table, 1915 800 lankytojų · 2,4%
  5. Still Life with Flowers 5 Still Life with Flowers, 1912 800 lankytojų · 2,4%
  6. Pusryčiai 6 Pusryčiai, 1915 600 lankytojų · 1,8%
  7. Glass and Ace of Clubs 7 Glass and Ace of Clubs, 1917 600 lankytojų · 1,8%
  8. Landscape with house at Ceret 8 Landscape with house at Ceret, 1913 600 lankytojų · 1,8%
  9. The painters window - - 9 The painters window - -, 1925 600 lankytojų · 1,8%
  10. Landscape with Houses at Ceret 10 Landscape with Houses at Ceret, 1913 600 lankytojų · 1,8%

Kiek žmonių kas mėnesį lanko Juan Gris puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20262001.200
Lie 20261.50019.700
Rugp 20261.0004.600
Rugs 20263.7004.000

Kiek dėmesio gauna Juan Gris plėslai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Juan Gris plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Portret josetės Gris000000000300400400
Spyruoliai ir vynuogės ant…000000002001001000
Šiuolaikinės gyvenimo drobė…0000000008000400
Pusryčiai0000000020000300
Grapes00000000010000
Landscape at Beaulieu0000000003001000
Guitar on a Table00000000080000
Grapes00000000020000
Violin and Guitar00000000040000
The Smoker0000000002000100

Kuriais įrenginiais gerbėjai žiūri Juan Gris?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai28.70079,9%
telefonai5.90016,4%
planšetės1.3003,6%

Kuriomis kalbomis skaitytojas Juan Gris dominuoja?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Japonų60013,6%
Švedų60013,6%
Korėjiečių50011,4%
Lenkų50011,4%
Rusų50011,4%
Anglų3006,8%
Ispanų3006,8%
Protugalų2004,5%
Arabų1002,3%
Bulgarų1002,3%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Juan Gris ir ko galima tiktis toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
Pr 28 Rugs300
A 29 Rugs900
T 30 Rugs1.000
K 1 Spa600
P 2 Spa100
Š 3 Spa1.300
S 4 Spa200
Pr 5 Spa1.500
A 6 Spa400
T 7 Spa300
K 8 Spa600
P 9 Spa100
Š 10 Spa300
S 11 Spa200
Pr 12 Spa1.600
A 13 Spa500
T 14 Spa300
K 15 Spa600
P 16 Spa800
Š 17 Spa200
S 18 Spa600
Pr 19 Spa (prognozė)1.300
A 20 Spa (prognozė)700
T 21 Spa (prognozė)600
K 22 Spa (prognozė)700
P 23 Spa (prognozė)400
Š 24 Spa (prognozė)700
S 25 Spa (prognozė)400
Pr 26 Spa (prognozė)1.300
A 27 Spa (prognozė)700
T 28 Spa (prognozė)600
K 29 Spa (prognozė)700
P 30 Spa (prognozė)400
Š 31 Spa (prognozė)700
S 1 Lap (prognozė)400
Pr 2 Lap (prognozė)1.300
A 3 Lap (prognozė)700
T 4 Lap (prognozė)600
K 5 Lap (prognozė)700
P 6 Lap (prognozė)400
Š 7 Lap (prognozė)700
S 8 Lap (prognozė)400

Dažniausiai užduodami klausimai apie Juan Gris

Kurios Juan Gris plėtojos yra populiariausios?

Portret josetės Gris užima pirmąją vietą: jis buvo peržiūrėtas 1.700 kartų (5% visų Juan Gris peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardytos 10 dažniausiai peržiūrėtos darbai.

Kiek žmonių žiūri Juan Gris svetainėje WahooArt.com?

Per pastaruosius dvylika mėnesių Juan Gris gavo 35.900 apsilankymų: 6.400 puslapio lankytojų ir 29.500 individualių plėtojų lankytojų.

Kokiais įrenginiais kolekcioneriai žiūri Juan Gris?

Kolekcioneriai žiūri Juan Gris kompiuteriai (80%),telefonai (16%) ir planšetės (4%) įrenginius; kompiuteriai sudaro 80% lankytojų dalį.

Kuriomis kalbomis lankytojai skaito apie Juan Gris?

Japonų (14%),Švedų (14%) ir Korėjiečių (11%) kalbomis; lankytojų dauguma yra 14% Japonų.

Kuriuo Juan Gris plėslai lankytojai teikia didžiausią dėmesį?

Jie teikia pirmenybę Nesuderintinga paletė (Spalvų harmonija): tai sudaro 37% lankytojų, palyginti su 22% katalogo.