Johanas Bartoldas Jongkindas Populiarumo ir lankytojų statistika

1819 – 1891

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Johanas Bartoldas Jongkindas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Johanas Bartoldas Jongkindas: pagrindinės figūros

Moonlight yra pirmasis iš Johanas Bartoldas Jongkindas kūrinių: 300 apsilankymų per dvylika mėnesių, 2% nuo bendros dėmesio dalies. tęsia Moonlight on the Canal ir ENTREE DU PORT HONFLEUR Johanas Bartoldas Jongkindas gavo 13.000 apsilankymų: 1.200 puslapio lankytojų, 11.800 – paveikslų lankytojų. Grafikas auga: Rugs 2026 lankytojų buvo 75% daugiau nei Rugp 2026. Lankomiausi mėnuo buvo Lie 2026 (11.500 lankytojų). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (92%) ir telefonai (8%). Viena tendencija yra akivaizdi: Raminanti (Nuotaika) generuoja 71% lankytojų, nors tai sudaro tik 0% katalogo dalį.

Johanas Bartoldas Jongkindas: dažniausiai atidariniami 10 plėtojai

Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: 10 darbų, kuriuos Johanas Bartoldas Jongkindas kūriniai buvo dažniausiai peržiūrėti WahooArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių.

  1. Moonlight 1 Moonlight 300 lankytojų · 2,3%
  2. Moonlight on the Canal 2 Moonlight on the Canal 300 lankytojų · 2,3%
  3. ENTREE DU PORT HONFLEUR 3 ENTREE DU PORT HONFLEUR 300 lankytojų · 2,3%
  4. LE CANAL 4 LE CANAL 300 lankytojų · 2,3%
  5. Notre Dame de Paris Seen from the Pont de L-Archeveche 5 Notre Dame de Paris Seen from the Pont de L-Archeveche 300 lankytojų · 2,3%
  6. entrance to the port of honfleur 6 entrance to the port of honfleur, 1864 300 lankytojų · 2,3%
  7. A cart and two subsidiary studies carts drawn by horses 7 A cart and two subsidiary studies carts drawn by horses 300 lankytojų · 2,3%
  8. Rue Notre Dame, Paris 8 Rue Notre Dame, Paris, 1866 200 lankytojų · 1,6%
  9. Canal in the Moonlight 9 Canal in the Moonlight, 1868 200 lankytojų · 1,6%
  10. The Seine at Bas-Meudon 10 The Seine at Bas-Meudon 200 lankytojų · 1,6%

Kaip kas mėnesį keičiasi Johanas Bartoldas Jongkindas susidomėjimas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti pagrindinius duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260400
Lie 202690010.600
Rugp 2026100300
Rugs 2026200500

Kiek bendrai peržiūrima kiekvienas Johanas Bartoldas Jongkindas plėslas?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip Johanas Bartoldas Jongkindas mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti pagrindinius duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Windmill near Delft00000000010000
Moonlight0000000002000100
Moonlight on the Canal00000000000200
Winter Scene000000000000
The Beach at Sainte-Adresse00000000000100
The Seine at Bas-Meudon0000000001001000
On the riverbank000000000000
The Cathedral of Notre-Dame…000000000000
The Canal of Saint-Martin a…000000000000
Rouen at Sunset000000000000

Ar Johanas Bartoldas Jongkindas darbai žiūrimos telefonu ar kompiuteriu?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti pagrindinius duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai12.00092,3%
telefonai1.0007,7%

Kuriios kalbos dominuoja tarp Johanas Bartoldas Jongkindas skaitytojų?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti pagrindinius duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Italų40030,8%
Rusų30023,1%
Anglų20015,4%
Prancūzų20015,4%
Ispanų1007,7%
Olandų1007,7%

Kokia yra kasdienė Johanas Bartoldas Jongkindas lankytojų sūkaitė ir prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti pagrindinius duomenis
DienaPeržiūros
Pr 5 Spa0
A 6 Spa0
T 7 Spa300
K 8 Spa200
P 9 Spa100
Š 10 Spa100
S 11 Spa100
Pr 12 Spa0
A 13 Spa0
T 14 Spa200
K 15 Spa0
P 16 Spa0
Š 17 Spa0
S 18 Spa0
Pr 19 Spa300
A 20 Spa500
T 21 Spa500
K 22 Spa100
P 23 Spa0
Š 24 Spa200
S 25 Spa200
Pr 26 Spa (prognozė)200
A 27 Spa (prognozė)400
T 28 Spa (prognozė)800
K 29 Spa (prognozė)200
P 30 Spa (prognozė)100
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)200
Pr 2 Lap (prognozė)300
A 3 Lap (prognozė)500
T 4 Lap (prognozė)900
K 5 Lap (prognozė)300
P 6 Lap (prognozė)100
Š 7 Lap (prognozė)300
S 8 Lap (prognozė)300
Pr 9 Lap (prognozė)300
A 10 Lap (prognozė)500
T 11 Lap (prognozė)1.000
K 12 Lap (prognozė)300
P 13 Lap (prognozė)100
Š 14 Lap (prognozė)300
S 15 Lap (prognozė)300

Johanas Bartoldas Jongkindas: jūsų klausimai

Kuri plėslas yra dažniausiai žiūrimas Johanas Bartoldas Jongkindas?

Moonlight: 300 apsilankymų arba 2% viso Johanas Bartoldas Jongkindas peržiūrų. Viršuje esuantis sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Johanas Bartoldas Jongkindas?

13.000 per pale dvylika mėnesių, suskirstyta tarp meno autoriaus puslapio (1.200) ir platinų (11.800).

Ar lankytojai žiūri Johanas Bartoldas Jongkindas per telefonus ar kompiuterius?

Lankytojai skirstomi į kompiuteriai (92%) ir telefonai (8%); lyderia kompiuteriai su 92% dalimi.

Ar lankytojai teikiamą pirmenybę tam tikro tipo platinos, kurį sukūrė Johanas Bartoldas Jongkindas?

Taip, Raminanti (Nuotaika): 71% lankytų lankytų katalogo 0% dalies.