Jacopo Tintoreto Kas žiūri ir kokius kūdinius

1518 – 1594

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Jacopo Tintoreto puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Jacopo Tintoreto: lankytojų statistika

Labiausiai pagaudinta Jacopo Tintoreto kūlinys svetainėje WahooArt.com yra Paskutinė Vakarienė artworks_database /en/art/jacopo-tintoretto-the-last-supper-8Y3K2M-en/ /media/artworks/images/thumbnails/25/02/2502bd1970854e5ba0ea3fbc3890950e.jpg Džakopo Tintoretas Jacopo Tintoretto Venecijos dramaturgas ir šviesos meistras V, kurį per dvylika mėnesių peržiūrėjo 6.800 kartų, užimdamas 4% visų peržiūrų. Kitos eilėje: Kilmės Mielojo Kelio ir The Miracle of St Augustine. Iš viso 163.700 apsilankymų: 14.900 lankomų meno autoriaus puslapį ir 148.800 lankomų darbus. Susidomėjimas auga: 36% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 sulaukė didžiausios auditorijos: 99.300 apsilankymų. Lankytojų pagrindinės kalbos yra Anglų (22%),Rusų (15%) ir Korėjiečių (9%). Lankytojai naršo naudojdamiesi kompiuteriai (74%),telefonai (24%) ir planšetės (2%). Lankytojai teikia pirmenybę Subalansuota (Spalvų intensyvumas): tai sudaro 48% jų apsilankymų, o katalogas turi 36%.

10 darbų, kuriais labiausiai remiasi lankytojai, kuriais pasižymi Jacopo Tintoreto

Kiekvienas žemiau pateiktas rangos lygis atitinka per pastarąjį dvyliką mėnesių WahooArt.com gautą apsilankymų skaičių; 1 vieta yra dažniausiai lankoma Jacopo Tintoreto kūrinys.

  1. Paskutinė Vakarienė

artworks_database

/en/art/jacopo-tintoretto-the-last-supper-8Y3K2M-en/

/media/artworks/images/thumbnails/25/02/2502bd1970854e5ba0ea3fbc3890950e.jpg

Džakopo Tintoretas

Jacopo Tintoretto

Venecijos dramaturgas ir šviesos meistras

V 1 Paskutinė Vakarienė artworks_database /en/art/jacopo-tintoretto-the-last-supper-8Y3K2M-en/ /media/artworks/images/thumbnails/25/02/2502bd1970854e5ba0ea3fbc3890950e.jpg Džakopo Tintoretas Jacopo Tintoretto Venecijos dramaturgas ir šviesos meistras V, 1594 6.800 lankytojų · 4,2%
  2. Kilmės Mielojo Kelio 2 Kilmės Mielojo Kelio, 1570 6.500 lankytojų · 4,0%
  3. The Miracle of St Augustine 3 The Miracle of St Augustine, 1549 5.800 lankytojų · 3,5%
  4. Stiklas apie Markų Laisvinant Nelaimes 4 Stiklas apie Markų Laisvinant Nelaimes, 1548 5.500 lankytojų · 3,4%
  5. Krebučių Atvaizdavimas 5 Krebučių Atvaizdavimas, 1565 4.700 lankytojų · 2,9%
  6. Susana ir Vyresniujų 6 Susana ir Vyresniujų, 1557 4.400 lankytojų · 2,7%
  7. Christ Washing the Feet of His Disciples (detail) 7 Christ Washing the Feet of His Disciples (detail), 1547 3.000 lankytojų · 1,8%
  8. Portrait of a Woman Revealing Her Breasts 8 Portrait of a Woman Revealing Her Breasts, 1570 2.400 lankytojų · 1,5%
  9. St Roch in Prison Visited by an Angel (detail) 9 St Roch in Prison Visited by an Angel (detail), 1567 2.300 lankytojų · 1,4%
  10. Kristaus pristatymas prie Šventyklos 10 Kristaus pristatymas prie Šventyklos, 1550 1.900 lankytojų · 1,2%

Kada gerbėjai lanko Jacopo Tintoreto puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20264006.600
Lie 20266.80092.500
Rugp 20263.40020.900
Rugs 20264.30028.800

Kada žiūrėti Jacopo Tintoreto darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Jacopo Tintoreto kūrinių mėnesį mėnesyje yra mėgstamiausios?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Kilmės Mielojo Kelio000000001002.2002.1001.800
Susana ir Vyresniujų000000001001.6001.1001.300
Stiklas apie Markų Laisvina…000000004001.8001.2001.600
Krebučių Atvaizdavimas000000001002.0001.300700
Probatica Piscina00000000100900300200
Pavešėjimas Šv. Marko kūno000000000900100100
Mana Manna Miraklis0000000009002000
Kristaus Prisikėlimas000000000500100200
Susanna and the Elders000000000000
Minerva Sending Away Mars f…0000000002000100

Kuriuo įrenginiais pasiskirsta Jacopo Tintoreto auditorija?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duomenys lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai121.90074,5%
telefonai39.10023,9%
planšetės2.7001,6%

Kuriomis kalbomis kalba Jacopo Tintoreto gerbėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duomenys lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų1.00021,7%
Rusų70015,2%
Korėjiečių4008,7%
Lenkų4008,7%
Suomių3006,5%
Prancūzų3006,5%
Protugalų3006,5%
Bulgarų2004,3%
Ispanų2004,3%
Kroatų2004,3%

Kiek per dieną lankytojų turi Jacopo Tintoreto ir kas laukia tosliais metu?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
A 22 Rugs2.100
T 23 Rugs1.200
K 24 Rugs2.200
P 25 Rugs1.900
Š 26 Rugs3.000
S 27 Rugs3.200
Pr 28 Rugs1.700
A 29 Rugs1.800
T 30 Rugs1.800
K 1 Spa2.100
P 2 Spa1.700
Š 3 Spa2.900
S 4 Spa1.000
Pr 5 Spa2.700
A 6 Spa2.500
T 7 Spa3.000
K 8 Spa1.700
P 9 Spa2.500
Š 10 Spa1.600
S 11 Spa4.000
Pr 12 Spa3.300
A 13 Spa (prognozė)2.700
T 14 Spa (prognozė)2.500
K 15 Spa (prognozė)2.500
P 16 Spa (prognozė)2.500
Š 17 Spa (prognozė)3.100
S 18 Spa (prognozė)3.400
Pr 19 Spa (prognozė)3.200
A 20 Spa (prognozė)2.800
T 21 Spa (prognozė)2.700
K 22 Spa (prognozė)2.700
P 23 Spa (prognozė)2.700
Š 24 Spa (prognozė)3.300
S 25 Spa (prognozė)3.600
Pr 26 Spa (prognozė)3.400
A 27 Spa (prognozė)3.000
T 28 Spa (prognozė)2.800
K 29 Spa (prognozė)2.800
P 30 Spa (prognozė)2.800
Š 31 Spa (prognozė)3.500
S 1 Lap (prognozė)3.800
Pr 2 Lap (prognozė)3.600

Klausimai apie Jacopo Tintoreto lankytojų klausimai

Kurių Jacopo Tintoreto darbų lankytojai žiūri dažniausiai?

Pirmiausia yra Paskutinė Vakarienė artworks_database /en/art/jacopo-tintoretto-the-last-supper-8Y3K2M-en/ /media/artworks/images/thumbnails/25/02/2502bd1970854e5ba0ea3fbc3890950e.jpg Džakopo Tintoretas Jacopo Tintoretto Venecijos dramaturgas ir šviesos meistras V, sulaukusi 6.800 apsilankymų, tai sudaro 4% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Jacopo Tintoreto auditorija WahooArt.com?

163.700 lankytojų per dvylika mėnesių: 14.900 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 148.800 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kokius įrenginius naudoja Jacopo Tintoreto gerbėjai?

Naudojami kompiuteriai (74%),telefonai (24%) ir planšetės (2%); kompiuteriai sudaro 74% apsilankymų.

Kuriomis kalbomis domisi Jacopo Tintoreto gerbėjai?

Anglų (22%),Rusų (15%) ir Korėjiečių (9%); Anglų apima 22% lankytojų.

Kurios Jacopo Tintoreto darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Subalansuota (Spalvų intensyvumas), sulaukia 48% apžiūrų, nors sudaro 36% katalogo.