Isakas Levitanas Auditorijos ir populiarumumo statistika

1860 – 1900

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Isakas Levitanas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Isakas Levitanas: auditorija trumpai

Perėjęs pastarlius dvylika mėnesių, daugiausia žiūrėtą Isakas Levitanas plėslas svetainėje WahooArt.com buvo Lake. Rus.: 800 apsilankymų arba 2% viso dėmesio, skirto šio kūrinio kūrėjui. Toliausiai yra Lake. Spring. ir A river. Iš viso dirve buvo gautas 33.100 apsilankymų: 4.000 lankomų lankytojų lankėsi meno autoriaus puslapį, o 29.100 – individualių plėtojų puslapius. Susidomėjimas auga: lankytojų skaičius padidėjo 30% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukas pasiekė aukštumą Lie 2026 mėnesį, kai aplankytojų skaičius siekė 26.900. Auditorija žiūri darbus kompiuteriai (95%),telefonai (3%) ir planšetės (1%) įrenginiuose. Lankytojai linksta prie Melancholiškas (Emocinis tonas): tai sudaro 56% lankytojų, nors tokios plėstinio dalis sudaro tik 38% meno katalogo.

10 dažniausiai peržiūrimos Isakas Levitanas plėtojimo drobų

Remiantis tikrais apsilankymais per pastarąjį dvylika mėnesių, tai yra 10 Isakas Levitanas darbai, kuriuos kolekcioneriai dažniausiai naršo WahooArt.com.

  1. Lake. Rus. 1 Lake. Rus., 1900 800 lankytojų · 2,5%
  2. Lake. Spring. 2 Lake. Spring., 1898 700 lankytojų · 2,2%
  3. A river 3 A river, 1888 700 lankytojų · 2,2%
  4. Stormy day 4 Stormy day, 1897 600 lankytojų · 1,9%
  5. Silent cloister 5 Silent cloister, 1890 500 lankytojų · 1,6%
  6. Cloudy Day 6 Cloudy Day, 1895 500 lankytojų · 1,6%
  7. The Last Rays of the Sun 7 The Last Rays of the Sun, 1899 400 lankytojų · 1,2%
  8. Range of mountains, Mont Blanc 8 Range of mountains, Mont Blanc, 1897 400 lankytojų · 1,2%
  9. Corniche, Southern France. Sketch 9 Corniche, Southern France. Sketch 400 lankytojų · 1,2%
  10. Spring Flood 10 Spring Flood, 1897 300 lankytojų · 0,9%

Kiek žmonių kas mėnesį lanko Isakas Levitanas puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20261001.500
Lie 20262.50024.400
Rugp 20264001.600
Rugs 20261.0001.600

Kiek dėmesio gauna Isakas Levitanas plėslai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Isakas Levitanas plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Evening on the Volga00000000002000
Haystacking00000000001000
Golden autumn000000000000
Lake. Rus.000000000500100100
The Last Rays of the Sun0000000003001000
Stormy day000000002003001000
Springtime in Italy00000000020000
Moonlit Night00000000000100
The lake, Russian soil000000000000
Golden Autumn00000000010000

Kuriais įrenginiais gerbėjai žiūri Isakas Levitanas?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai31.60095,5%
telefonai1.1003,3%
planšetės4001,2%

Kuriomis kalbomis skaitytojas Isakas Levitanas dominuoja?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų40036,4%
Prancūzų20018,2%
Vengrų20018,2%
Ispanų1009,1%
Italų1009,1%
Chinese1009,1%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Isakas Levitanas ir ko galima tiktis toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
K 24 Rugs100
P 25 Rugs0
Š 26 Rugs100
S 27 Rugs400
Pr 28 Rugs100
A 29 Rugs400
T 30 Rugs0
K 1 Spa400
P 2 Spa0
Š 3 Spa100
S 4 Spa200
Pr 5 Spa100
A 6 Spa0
T 7 Spa100
K 8 Spa200
P 9 Spa200
Š 10 Spa200
S 11 Spa0
Pr 12 Spa100
A 13 Spa500
T 14 Spa100
K 15 Spa (prognozė)300
P 16 Spa (prognozė)100
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)300
Pr 19 Spa (prognozė)100
A 20 Spa (prognozė)400
T 21 Spa (prognozė)100
K 22 Spa (prognozė)300
P 23 Spa (prognozė)100
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)300
Pr 26 Spa (prognozė)100
A 27 Spa (prognozė)400
T 28 Spa (prognozė)100
K 29 Spa (prognozė)300
P 30 Spa (prognozė)100
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)300
Pr 2 Lap (prognozė)100
A 3 Lap (prognozė)400
T 4 Lap (prognozė)100

Dažniausiai užduodami klausimai apie Isakas Levitanas

Kurios Isakas Levitanas plėtojos yra populiariausios?

Lake. Rus. užima pirmąją vietą: jis buvo peržiūrėtas 800 kartų (2% visų Isakas Levitanas peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardytos 10 dažniausiai peržiūrėtos darbai.

Kiek žmonių žiūri Isakas Levitanas svetainėje WahooArt.com?

Per pastaruosius dvylika mėnesių Isakas Levitanas gavo 33.100 apsilankymų: 4.000 puslapio lankytojų ir 29.100 individualių plėtojų lankytojų.

Kokiais įrenginiais kolekcioneriai žiūri Isakas Levitanas?

Kolekcioneriai žiūri Isakas Levitanas kompiuteriai (95%),telefonai (3%) ir planšetės (1%) įrenginius; kompiuteriai sudaro 95% lankytojų dalį.

Kuriuo Isakas Levitanas plėslai lankytojai teikia didžiausią dėmesį?

Jie teikia pirmenybę Melancholiškas (Emocinis tonas): tai sudaro 56% lankytojų, palyginti su 38% katalogo.